• Informacje na temat:

  siostra meza mnie nie lubi

Artykuły na temat: siostra meza mnie nie lubi
 • Straszy siostrę, bo... lubi

  To nie była spokojna noc. Najpierw obudził mnie krzyk Oli, mojej 7-letniej córki. – Co się stało, maleńka? – pobiegłam do jej pokoju i zapaliłam światło. Córeczka siedziała skulona na łóżku i oddychała ciężko. Przytuliłam ją.

 • Gdy na świat przychodzi siostra lub brat

  Pojawienie się w rodzinie kolejnego dziecka to wielka radość, wiele wzruszeń ale też wiele wyzwań, którym trzeba stawić czoła. Niejednokrotnie przyjście na świat drugiego potomka jest większą rewolucją dla rodziny niż narodziny pierworodnego. Jak ułatwić sobie nieco ten początkowy czas oraz jak unikać często pojawiających się i tworzonych nieświadomie problemów?

 • Moje relacje ze szwagierką nie są i nigdy nie były najlepsze. Jesteśmy z mężem już 16 lat po ślubie, a ona nadal mnie nie zaakceptowała. Uważa, że jej brat mógł znaleźć sobie lepszą żonę. Chyba złości się o to, że ja nie zgadzam się, aby mąż ciągle do niej jeździł i we wszystkim jej pomagał. Zatrudnia go przy remontach, kopaniu ogrodu itp. Szwagierka zarzuca mi, że ciągle angażuję Wojtka w inne...

 • Rodzeństwo twojego męża - nie musisz ich lubić na siłę

  Wyprowadzają cię z równowagi, drażnią, ale przecież jesteś na nich skazana. O tym, jak postępować z nielubianą siostrą lub bratem męża, opowiada psycholog Katarzyna Miller.

 • Uczone siostry

  Marię Skłodowską Curie znają wszyscy. Jednak nie wszyscy wiedzą, że polska noblistka miała straszą siostrę – Bronisławę, która była jedną z pionierek współczesnej ginekologii. O tym, jak splatały się losy dwóch polskich naukowczyń i jakie przeszkody, jeszcze sto lat temu, musiały pokonać kobiety, chcące robić karierę na uniwersytecie, pisze w książce „Uczone siostry” Natacha Henry.

 • Zazdrosna siostra

  ...​Odkąd pamiętam, Monika taka była. W dzieciństwie wszystkiego mi zazdrościła: zabawek, koleżanek. Tego że pierwsza nauczyłam się jeździć na rowerze, choć to ja jestem młodsza o dwa lata. No i rodzice, jej zdaniem, bardziej mnie kochali. Ona musiała pomagać w domu, a ja miałam większe fory.

 • Wydawało mi się, że mój 15-letni syn skoczy za Anią w ogień. A on nie chce nawet stanąć w jej obronie.

 • Posłuchałam siostry i żałuję...

  Zaufałam mojej siostrze i powiedziałam jej, że zdradziłam męża – zaczęła opowiadać Iza. – Stało się. Zgłupiałam po 15 latach małżeństwa, w którym różnie nam się układało.

 • Wszysko zaczęło sie od momentu, kiedy do sąsiedniego bloku wprowadziła się moja starsza siostra Jadwiga (48 l.). Do tej pory Jadzia mieszkała w Szczecinie, więc nie była u nas częstym gościem. Teraz przesiaduje u mnie codziennie. Może nie byłoby w tym nic uciążliwego, gdyby nie to, że siostra ciągle krytykuje Janka (56 l.), mojego męża. Nie wiem, co on, biedaczysko, złego...

 • Rodzeństwo twojego męża - nie musisz ich lubić na siłę

  Wyprowadzają cię z równowagi, drażnią, ale przecież jesteś na nich skazana. O tym, jak postępować z nielubianą siostrą lub bratem męża, opowiada psycholog Katarzyna Miller.

Dyskusje na temat: siostra meza mnie nie lubi
 • Re: Kryptonim: żona

  moja historia jest inna,tzn nie mam meza geya, nie zdradza mnie ,nie ma zadnej kochanki .moj maz kocha rower i tylko rower. 3xw tyg jedzie z innymi milosnikami 2 kolek na rejs .to tylko(...) pokojach.rano podaje mi kawusie , jedziemy czasami wozem ot tak przed siebie.zyjemy jak bart z siostra . oboje jestesmy po slubie juz 14lat i w wieku dojrzalym.kupilismy mieszkanie ,ktore splacamy