• Informacje na temat:

  na nerwach grania

Artykuły na temat: na nerwach grania
 • Jeszcze w zielone gram

  Smutno-wesoła. Pesymistka, chociaż z uśmiechem na twarzy. Magda Umer mówi, że choć miłość jest najpiękniejsza, to cieszy się, że szamotaninę uczuć ma już za sobą. Teraz od uniesień serca woli "czuć czułość do ludzi".

 • Dopóki żyję, to gram

  Znam ludzi starych, którzy nie są starzy. Staram się nie wpadać w panikę. Uprawiam specyficzny zawód, który daje mi odczuć upływ czasu - opowiada Dorota Segda.

 • ...6 Buław Masz powody do dumy. Reszta ma Ci czego zazdrościć. Nikt się do tego oczywiście nie przyzna, wielu szczerze Ci gratuluje. Nie graj na nerwach ludziom,...

 • Walet pik. Zastanów się co naprawdę chcesz osiągnąć. Czy granie partnerce na nerwach przybliża cię do czegoś? Uporządkuj swoje życie uczuciowe. Jeśli tego...

 • Dostać w ryj od ryja, czyli gwiazdy kontra paparazzi

  Nie jest tajemnicą, że paparazzi potrafią zagrać gwiazdom na nerwach próbując dokumentować ich prywatne życie, zwłaszcza w kompromitujących sytuacjach. Przemysław Sadowski, Borys Szyc i Kuba Wojewódzki to tylko kilku celebrytów, którym w kontakcie z fotografami puściły nerwy.

 • Coś niezwykłego dzieje się w grudniu

  O festiwalu pokazującym teatr, który nikogo nie pozostawia obojętnym. O spektaklach, które z dumą prezentowane są zagranicznym gościom i o przedstawieniach, które grane w Krakowie dostają zupełnie nową temperaturę, energię i sens. Rozmowa z Bartoszem Szydłowskim, dyrektorem programowym 9. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia.

 • Cesarzowa Zdarza Ci się odwlekać decyzję, aż druga strona podejmie ją za Ciebie. To dobry sposób, by nie musieć tłumaczyć się z błędu, jednak ktoś zaczyna się niecierpliwić. Nie graj tej osobie na nerwach. Horoskop przygotowała wróżka Diana Ciszewska...

 • The Rasmus

  Piosenka "In The Shadow" to przebój, który zna chyba każdy. Utwór, pochodzący z przełomowej dla fińskiej grupy Rasmus płyty "Dead Letters" (2003), był do znudzenia grany przez wszystkie stacje radio we i telewizyjne w Europie, co zaowocowało sprzedażą ponadmilionowego nakładu albumu.

 • Joanna Kulig: jak panna młoda na wiecznym weselu

  Joanna Kulig od kilku tygodni przebywa w Ameryce, gdzie promuje "Zimną wojnę" przed rozdaniem Oscarów. Chociaż ma dużo pracy, za oceanem udało jej się nieco wyciszyć. Nie odczuwa tam takiej presji ze strony rodaków i może odciąć się od informacji na swój temat.

 • Camila Cabello była bardzo nieśmiała

  Camila Cabello była "introwertykiem", jako dziecko.

Dyskusje na temat: na nerwach grania
 • Re: Zrób to sam

  Korpozwierz, dlaczego twoje dziecko nie ma PRYWATNYCH ZAJĘĆ z jazdy na sankach, gry na perkusji, jazdy na rowerze, chodzenia po drzewach, zmywania, sprzątania, grania na nerwach... no jak sobie to dziecko poradzi ? nie będzie finalnie PRODUKTEM dobrej jakości, oj nie będzie.

 • Re: Gen małżeńskiego szczęścia

  0.5 kg miłości, 1 szczypta zazdrości, 100 gram zaufania, kropelka na nerwach grania, 6 dkg cierpliwości, 3 dkg wyrozumiałości, 10 łyżek humoru i drugie tyle wigoru.Gdy to wszystko wymieszamy,wspaniały związek mamy:)A tak na poważnie to;Dbajcie o swoją miłość. Kochajcie się i wzajemnie wspierajcie. Szanujcie wzajemnie, dzielcie wspólnie własne pasje. Bo miłość to najpiękniejsze uczucie, które może

 • Re: Życiowa rewolucja

  Specjalisci od grania Polakom na nerwach.

 • Re: Twój ruch

  Znasz to ?1/2 kg miłości, 3 łyżki zazdrości, 10 dkg zaufania, 2 krople na „nerwach grania”, 6 gramów cierpliwości, 3 dkg wyrozumiałości, 5 łyżek humoru, 10 łyżeczek wigoru.Wszystko razem dokładnie mieszamy i doskonałe małżeństwo mamy.A tak na poważnie mam swój przepis na życie:)Zbuduję na podstawie własnego pomysłu.A przepis na szarlotkę możesz podesłać,lubię "pichcić".

 • -

  -

  rany, ale sie tu wyemojonowala! ale dobrze, ze zaczynasz sie dystansowac, bo w koncu to nie twoja rodzina i jedno jest pewne - rodziny sie nie wybiera, wiec nic na to poradzic nie mozesz! a oni jak teraz chca cie uzywac do grania sobie na nerwach to co z tego?! ciebie to tylko utwierdza w fakcie, zeby sie od nich jak najdalej trzymac!