• Informacje na temat:

  na jogging

Artykuły na temat: na jogging
 • Modny sport: slow jogging

  Slow jogging to bieganie w zupełnie nowej odsłonie. Koniecznie przekonaj się, czy jest również dla ciebie...

 • Jogging - trening ciała i pamięci

  Systematyczny jogging nie tylko pozwala wzmocnić nasze ciało, ale również poprawia naszą pamięć. Wiadomo, że ćwiczenia pomagają zwalczyć stres, jednak najnowsze doniesienia wskazują, że bieganie może również wzmocnić naszą pamięć.

 • Czym jest slow jogging?

  Slow jogging jest owocem dwudziestoletnich badań pewnego japońskiego profesora. Celem pracy naukowca było opracowanie metody biegania, która będzie najkorzystniejsza dla stawów i mięśni. Jak mówi trener, Michał Dubaj, ta forma aktywności jest świetną alternatywą dla osób, które nie lubią tradycyjnego joggingu. Wyprostowana sylwetka i biodra wypchnięte do przodu - taką postawe najlepiej przyjąć...

 • Slow jogging - truchtem po zdrowie

  Według profesora Hiroaki Takany, legendarnej postaci w Japonii, "wolne bieganie" jest równie efektywne, co morderczy trening biegacza" - zapewnia Magda Jackowska. Asystentka profesora wyjaśnia, czym jest filozofia slow jogging.

 • Slow jogging dobry dla każdego

  Hiroaki Tanaka, zdając sobie sprawę, że nie wszyscy chcą podjąć większy wysiłek odkrywa zalety slow joggingu (powolnego biegu).

 • Na jogging koniecznie z dobrym biustonoszem

  Dobry sportowy stanik to nie chwilowa moda. Odpowiedni specjalny biustonosz nie tylko podtrzymuje piersi i je stabilizuje, ale i zdejmuje ciężar z ramion, zmienia środek ciężkości i prostuje sylwetkę. Często duży biust i związane z nim niestabilność i waga są przeszkodą w uprawianiu chociażby joggingu. Nawet idealnie dobrany zwykły biustonosz podczas uprawiania sportu może się nie sprawdzić...

 • Dres nie kojarzy się już tylko z lekcjami WF czy porannym joggingiem

  Po latach nieobecności dres powraca w wielkim stylu i wychodzi z pomieszczeń domowych na ulicę, a nawet na salony. Zdaniem Sylwii Majdan to dobry trend, trzeba tylko odpowiednio zestawić ze sobą wszystkie części garderoby. Dresowe spodnie niezwykle oryginalnie prezentują w połączeniu ze szpilkami czy wieczorową bluzką ozdobioną cekinami. Doskonale pasują również do marynarki.

 • Jogging dla każdego

  Jogging - to odpowiednik truchtu, marszobiegu, wolnego biegu, który w ostatnich latach zyskał dużą popularność. W USA, Japonii jest normalnym zjawiskiem. Można tam zobaczyć rankiem lub wieczorami ludzi biegających pojedynczo lub grupkami.

 • Czy podkoszulki damskie to tylko wygoda?

  Damskie podkoszulki kojarzą nam się przede wszystkim z dużą swobodą i komfortem podczas noszenia. Zakładamy je na siłownię, jogging lub gdy przebywamy w domowym zaciszu. Jednak czy są to jedyne okazje, przy których możemy je nosić? Dowiedz się, jak w ciekawy sposób wykorzystać podkoszulki damskie w swojej codziennej stylizacji.

 • ​Kochaj się w tych pozycjach, spalisz najwięcej kalorii!

  A gdyby tak zamienić poranny jogging albo wieczorną porcję pływania na seks? Sprawdź, ile kalorii spalisz, kochając się w swoich ulubionych pozycjach.

Zdjęcia na temat: na jogging
Wideo na temat: na jogging
 • Jak ubrać się na jogging jesienią i zimą?

  - Wszystkie osoby, które aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu, powinny pamiętać o ubieraniu warstwowym - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Gabriela Snochowska, ekspertka od odzieży sportowej. Jak się odpowiednio ubrać do biegania jesienią i zimą? - Bielizna termoaktywna powinna być przylegająca do ciała - zaznaczyła. Jak w stylizację wkomponować elementy odblaskowe?

 • Dres nie kojarzy się już tylko z lekcjami WF czy porannym joggingiem

  Po latach nieobecności dres powraca w wielkim stylu i wychodzi z pomieszczeń domowych na ulicę, a nawet na salony. Zdaniem Sylwii Majdan to dobry trend, trzeba tylko odpowiednio zestawić ze sobą wszystkie części garderoby. Dresowe spodnie niezwykle oryginalnie prezentują w połączeniu ze szpilkami czy wieczorową bluzką ozdobioną cekinami. Doskonale pasują również do marynarki. (Newseria Lifestyle)

 • Zamiast diety... slow jogging

  Od zwykłego joggingu różni się tym, że biega się wolno, co nie powoduje zmęczenia. Często nazywany jest więc bieganiem z uśmiechem. Organizm spala jednak dwa razy więcej kalorii niż w czasie szybkiego marszu. Podczas treningu można w ciągu 10 minut spalić 200 kalorii, tymczasem podczas spaceru tylko 100.

Dyskusje na temat: na jogging
 • Re: Wynajem sali na spotkania biznesowe

  . Szczególną uwagę zwróciłam na wielki pałacowy park, w którym codziennie rano uprawiałam poranny jogging. Naprawdę polecam to miejsce!

 • Re: Stosujecie suplementy diety?

  Nie wierzcie w żadne suplementy, tabletki, herbatki i inne cuda, trzeba podnieść pupę z fotela i zacząć się ruszać, aerobik, siłownia, jogging, jest wiele opcji ;) Na ładną sylwetkę trzeba sobie zapracować, nie ma nic za darmo ;)

 • Re: Modny sport: slow jogging

  Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na odchudzanie jak zastosowanie Slimunox w połączeniu z dietą oraz systematycznymi ćwiczeniami...

 • Re: Na bezsenność

  Przed snem warto dotlenić organizm i wyjść w tym celu na jakiś spacer, jogging. Jeśli to nie pomaga to przyjmuję tabletki Forsen, które nie mają w sobie jakichś mega silnych składników a jedynie melisę, szyszki chmielu, magnez. Sama natura.

 • Re: Modny sport: slow jogging

  Moim zdaniem zastosowanie Slimunox to jedno z najlepszych wyjść jeżeli chodzi o skuteczną walkę z nadwagą. Ja dzięki zastosowaniu tych tabletek pokonałam ją w 4 miesiace

 • Re: Ile biegać żeby schudnąć?

  Jest tyle opini ile osób w internecie. Ja się zdałam na specjalistów i zapisałam się do klubu fitness Marcelinka w Poznaniu gdzie są też wspólne zajęcia np. jogging dla Pań, super sprawa! A przy okazji zawszę mogę się zapytać o coś kogoś wykwalifikowanego!

 • Re: Antonio Banderas podczas pandemii uprawia jogging

  Zainspirowali całą Europę przybysze tzw.uchodźcy i brody kładą się pokotem !

 • Re: jestem w związku z żonatym facetem

  ta, tak .....Mobereciki.... faceci dzisiaj też są inni, bardziej zdecydowani! Więc brać się za siebie Moberety... na siłownie, na jogging itp.. inaczej młodzież przegoni was na stare lata do starej szopy... same będą korzystać z już nie waszych chłopów i śmiać się wam w twarz.

 • Re: Antonio Banderas podczas pandemii uprawia jogging

  Po znajomości ,klika trzyma się razem i resortowe dzieci mają zatrudnienie !