• Informacje na temat:

  dlaczego mnie zdradziła

Artykuły na temat: dlaczego mnie zdradziła
 • Przyjaciółka mnie zdradziła

  .... Moje życie emocjonalne było ustabilizowane, z Andrzejem czułam się bezpieczna i szczęśliwa. Maria trochę ze mnie żartowała: „Ależ ty jesteś monogamiczna!”. Kiedyś poprosiłam ją na świadka. „Wychodzisz za mąż? Zwariowałaś?!” – żachnęła się i w jej głosie usłyszałam nieskrywany żal. „Siostro, przecież obiecałyśmy sobie, że będziemy świadkami na naszych ślubach! Chyba nie chcesz mnie zostawić...

 • Joanna Przetakiewicz zdradziła kulisy kontrowersyjnej decyzji

  Joanna Przetakiewicz zdradziła dlaczego zdecydowali o zamknięciu butiku La Manii w Harrodsie.

 • .... Moje życie emocjonalne było ustabilizowane, z Andrzejem czułam się bezpieczna i szczęśliwa. Maria trochę ze mnie żartowała: „Ależ ty jesteś monogamiczna!”. Kiedyś poprosiłam ją na świadka. „Wychodzisz za mąż? Zwariowałaś?!” – ża chnęła się i w jej głosie usłyszałam nieskrywany żal. „Siostro, przecież obiecałyśmy sobie, że będziemy świadkami na naszych ślubach! Chyba nie chcesz mnie zostawić...

 • Popławskiej nie chcą w komediach. Dlaczego?

  ...- Nie wiem dlaczego nikt mnie nie chce zaprosić do zagrania w komedii. Może rzeczywiście bardziej do czegoś innego pasuję mentalnie, lubię takie klimaty mroczne, ciemne - zdradziła aktorka. Aleksandra Popławska zdradziła, w jakie losy uwikłana jest pani komisarz z serialu "Szadź". Dodała też, że sama świetnie czuje się w rolach, które lawirują w zakamarkach ludzkich dusz.  Jak myślicie, "do...

 • Robert Makłowicz: Zdradzę pani...

  ...​Dlaczego jest za legalizacją marihuany? I co sądzi o muzyce disco polo? Takiego Roberta nie znacie!

 • Niemka, która ukradła koronę Chrobrego. Dlaczego Rycheza zdradziła Polskę?

  ..., niemal nikt nie pamięta, jakie wydarzenia popchnęły królową do brzemiennej w skutki decyzji. Dlaczego porzuciła kraj, w którym spędziła niemal dwie dekady swojego życia? Dlaczego pozbawiła męża najważniejszego symbolu jego władzy? I dlaczego ogołociła poznański pałac? W powieściach, podręcznikach i popularnych biografiach próżno szukać odpowiedzi na postawione pytania. Pozostało tylko palące...

 • Mam 78 lat i mieszkam sama. Rok temu straciłam brata, teraz moim jedynym krewnym jest jego syn. Bratanek odwiedza mnie kilka razy w miesiącu, interesuje się moim zdrowiem, czasami w czymś pomoże(...) się z nim rozmawiać, bo pewnie się obrazi, a wtedy przestanie do mnie przychodzić i zostanę sama.

 • Zdradzona tajemnica

  ...wieloletnie przyjaźnie przypieczętowane wspomnieniami z młodości. Kończyło się coś, co zdaniem otoczenia skończyć się nie powinno. Niestety raz czy drugi nadużyte zaufanie nie potrafi wrócić do swego pierwotnego stanu. Wszyscy dorośli to wiedzą, bo na własnej skórze przeżyli rozczarowanie, którego powodem było zachowanie drugiej osoby. Dlaczego mając takie doświadczenia, chronimy siebie, a nie...

 • Agata Kornhauser-Duda: Wiary uczyła mnie mama

  W jej rodzinie wiara katolicka była przekazywana przez kobiety. Agata Kornhauser-Duda od dziecka chodziła do kościoła, choć nie rozumiała dlaczego tata zostaje w domu. Kiedy poznała Andrzeja Dudę, na mszach bywali już razem. Weszła do rodziny, dla której Bóg jest w centrum życia.

 • Anna Mucha: Takiej mnie nie znacie

  Czego się boi? Co ją kręci? Czy naprawdę nie boli jej internetowy hejt? W rozmowie z SHOW Ania zdradziła też, czym dla niej jest macierzyństwo. I opowiedziała, dlaczego dołączyła do grona piszących celebrytów.

Wideo na temat: dlaczego mnie zdradziła
 • Popławskiej nie chcą zatrudniać w komediach. Dlaczego?

  W nowej produkcji na Player.pl „Szadź” zobaczymy Aleksandrę Popławską, która wcieli się w postać słynącej z ciętego języka komisarz Agnieszki Polkowskiej. - Nie wiem dlaczego nikt mnie nie chce zaprosić do zagrania w komedii. Może rzeczywiście bardziej do czegoś innego pasuję mentalnie, lubię takie klimaty mroczne, ciemne - zdradziła aktorka. W kogo wcieli się w serialu?

 • Dlaczego Ilona Felicjańska chodzi do astrologa?

  Ilona Felicjańska niedawno zdradziła, że regularnie chodzi na wizyty do astrologa mimo tego, że nigdy nie była osobą wierzącą we wróżby. Dowiedziała się, że jej układ gwiazd sugeruje uzależnienie(...)? - Alina uczy mnie jak żyć - przyznała Felicjańska. (Źródło: Cover Video/x-news)

 • Conchita Wurst: Nikt nie musi mnie kochać, ale trzeba akceptować, że istnieję

  Conchita Wurst w sobotę (27.06) po raz pierwszy odwiedziła Polskę. Austriaczka wystąpiła podczas "Sabatu Czarownic" w Kielcach. W wywiadzie kontrowersyjna gwiazda zdradziła, dlaczego nosi brodę. - Nikt nie musi mnie kochać, ale trzeba akceptować, że istnieję i jestem tutaj. Tak samo jak ja akceptuję was - dodała. (Źródło: TVN24/x-news)

Dyskusje na temat: dlaczego mnie zdradziła
 • Re: Mąż zostawił mnie dla młodszej

  Jak czytam tych wszystkich "gości" bo żaden się nie zaloguje a dlaczego bo podświadomie wiedzą, że ich wypowiedzi są bezduszne i żałosne. Po co po pocieszać kobietę którą zdradziła najbliższa jej osoba, lepiej kopnąć leżącego i wbić gwoźdź do trumny. Zero empatii. Wstyd, Panowie jeśli tak naprawdę myślicie to żal mi was bo nie wiecie jakie wartości są ważne w życiu, żal mi waszych partnerek. żon

 • Re: Dlaczego zdradzamy?

  Jak mnie zdradziła ze wspólnikiem jej firmy to poprzysięgłem sobie zemstę. W trzy lata ich firma się rozpadła a oni z potwornymi długami . Ponieważ było już po rozwodzie i podziale majątku została goła i smutna. I tak w wieku 48 lat mieszka w jakimś przytółku.

 • Re: Zdradziłam i nie wiem co robić

  Ale jak facet zdradza to wszystko jest dobrze? no tak. przekozak. Dlaczego tak myślisz ? Nikt tutaj tego nie napisał. Nie ma znaczenia , czy zdradza mężczyzna, czy kobieta . Winę ( według mnie) zawsze ponosi, ta osoba, która zdradziła .

 • Re: Magda Gessler zdradziła, dlaczego schudła

  Jak dla mnie kobieta spoko szczera , bezposrednia a ze inni maja z tym problem to nie musza jej obrazac .Niech spojrza na siebie a pozniej oceniaja.

 • Re: Dlaczego i ile razy zdradziłyście?

  Jestem Martyna i bardzo kocham mojego chłopaka. Nigdy bym go nie zdradziła, bo Michał to kawał zajebistego chłopa. Jest mądry, odważny, przystojny, inteligentny, oczytany, dowcipny i w ogóle wszystko(...) zabierze mnie do domu. Pozdro cweluchy!

 • Re: Magda Gessler zdradziła, dlaczego schudła

  Kiedyś to była ładna kobieta, a teraz, no cóż, latka zrobiły swoje.Niestety bierze mnie obrzydzenie jak patrzę na te jej dopięte włosy. Po prostu zmierzwiony,oblepiony , mam wrażenie że brudny kołtun.

 • Re: Zostawił mnie dla młodszej!

  *fuj* Jest takie z przekąsem. Nie.Nie siedzę w związku z grubą babą a i mnie niczego nie brakuje. Ale dlaczego miałbym coś zmieniać kiedy wystarczy,że puknę sobie coś na boku,tak dla urozmaicenia.I zaznaczam,że nigdy za pieniądze i nigdy fizyczni egzęplarz nie jest nieatrakcyjny.Co ciekawe jeśli to ja pukam coś na boku i to nie raz to dlaczego to mężczyżni są tacy żli.Przecież ja nie pukam innych

 • Re: Magda Gessler zdradziła, dlaczego schudła

  Pani Magda wszystkich krytykuje, wszędzie brudno i drogo...u niej też jest drogo, żadnych rarytasów nie ma..Nie prowadze restauracji, nie jestem kucharką zawodową, ale nie widzę żadnego wyszukanego dania w menu tej Pani.Wcale nie gorzej gotuje na codzień i jak dotąd nikt ze mnie celebrytki nie zrobil. Nawet bym nie chciała :)

 • Re: Zostawił mnie dla młodszej!

  *fuj* Jest takie z przekąsem. Nie.Nie siedzę w związku z grubą babą a i mnie niczego nie brakuje. Ale dlaczego miałbym coś zmieniać kiedy wystarczy,że puknę sobie coś na boku,tak dla urozmaicenia.I zaznaczam,że nigdy za pieniądze i nigdy fizyczni egzęplarz nie jest nieatrakcyjny.Co ciekawe jeśli to ja pukam coś na boku i to nie raz to dlaczego to mężczyżni są tacy żli.Przecież ja nie pukam innych

 • Re: Ania z "Rolnik szuka żony" zdradziła swój sekret

  Oj bidulek Ty jesteś, pewnie zraniony przez kogoś, bo niby dlaczego na podstawie obecności tatuaży na ciele oceniasz wartość i charakter człowieka. Dla mnie każdy tatuaż to efekt jakichś zranień psychicznych, bo nikt szczęśliwy nie rani swego ciała.