• Informacje na temat:

  dlaczego ciągle tyję

Artykuły na temat: dlaczego ciągle tyję
 • Pośpiech i stres sprzyjają tyciu

  ..., dlaczego i jak przekłada się to na wzrost masy ciała. ● Zamiast dokładnie przeżuwać każdy kęs, łykamy go. Zapominamy, że trawienie zaczyna się w jamie ustnej. Gdy słabo rozdrobnimy pokarm, układ...

 • Jak dziś ci się nie chce! Nie masz czasu, ochoty, no i tyle jest innych rzeczy do zrobienia. Odkładasz na później. A... dlaczego? Oto trzy powody zwlekania. Dla którego z nich powtarzasz: „Pomyślę o tym jutro”? Powie nasz ekspert.

 • ​Szczęśliwa miłość oznacza nadwagę?

  Czy życie w szczęśliwym związku powoduje wzrost wagi? Najnowsze analizy Amerykanów potwierdzają, że większość ludzi, gdy zakochuje się ze wzajemnością, zaczyna też tyć. Dlaczego?

 • Jakie są przyczyny otyłości?

  Powszechnie uważa się , że odchudzanie wymaga dużo wysiłku i wielu wyrzeczeń. Tycie zaś przebiega szybko i z pozoru bezboleśnie. Współczesny świat nie pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi. Sprawdź, dlaczego tyjemy na potęgę.

 • Czy to hashimoto?

  Zaczęłaś tyć i nie możesz schudnąć? Masz suchą skórę i wahania nastroju? Jesteś ciągle zmęczona i jest ci zimno? Pewnie masz hashimoto - piszą internautki. O tym, jak diagnozować i leczyć tę chorobę, mówi endokrynolog prof. Beata Kos-Kudła.

 • IQuchnia - uczta dla duszy i ciała

  Wiadomo, że sprawiedliwości na świecie nie ma. Inne dziewczyny były zawsze chude, a ja ciągle musiałam się odchudzać - wspomina piosenkarka Anna Jurksztowicz, autorka książki "IQuchnia, czyli jak inteligentnie jeść i pić“.

 • Przyspieszamy metabolizm

  Ciągle jesteś na diecie i nie chudniesz ani grama? Twój metabolizm zwolnił i wymaga naprawy. Mamy dla ciebie nową sprawdzoną dietę, na której jesz dużo, ale chudniesz. I to trwale!

 • Jego pokój przypomina stajnię Augiasza, ciągle coś gubi, notorycznie się spóźnia, nieustannie obwinia dorosłych o swoje porażki i przydziela im nowe zadania: zawieź, odbierz, kup, zorganizuj… Co zrobić, żeby nasze dziecko wreszcie dorosło? – pytają rodzice.

 • Więcej zielonego

  ...​Jemy coraz zdrowiej, ale polska dieta ciągle pozostawia wiele do życzenia. Nasze narodowe grzechy to nadmiar czerwonego mięsa, tłuszczu, zwłaszcza zwierzęcego, cukru, soli i stanowczo za mało warzyw. Nowa piramida zdrowego żywienia koryguje te błędy. O tym, jak zawarte w niej wskazówki przenieść do codziennej diety, z jej twórcą, prof. Mirosławem Jaroszem, rozmawia Katarzyna Koper.

 • Trzeba zepsuć tę miłość

  Kocham. Dlaczego więc niszczę nasz związek? Sara porzucała kolejnych partnerów, bo nie chciała, żeby oni odeszli pierwsi. Marcin uważał, że na jego uczucie zasługuje tylko... ideał, więc bliskie osoby wciąż krytykował. Tacy ludzie marzą o miłości, ale nie potrafią jej pielęgnować. Psychologowie nazywają to „syndromem unikania bliskości” i mogą nam pomóc. Trzeba tylko wcześniej wywołać duchy...

Dyskusje na temat: dlaczego ciągle tyję
 • Re: Hashimoto. Dlaczego tak trudno schudnąć

  Totalna bzdura ja choruję na hashimoto ponad 20 lat i ciągle mam 64 kg. uważam na to co jem i nie tyję

 • Re: Kobiece hormony - dlaczego i kiedy warto je badać

  Mam ten sam problem z prolaktyną; po zbiciu do normy, skacze sobie w górę w szybkim tempie, wystarczą 4 miesiące i jestem na granicy górnej normy lub ponad nią. Leki to jedna wielka porażka. Po Bromergonie chodziłam po ścianach tak silne zawroty głowy mnie męczyły. Żeby nie wyglądać jak zawodnik sumo chodzę na basen i ćwiczę. Efekt jest taki, nie chudnę i nie tyję waga jest ciągle na tym samym

 • Re: Do śniadania warto się zmusić - radzi dietetyk

  spocić i do łóżka. Rano przyjdzie moment, że poleci do lodówki, bo go będzie ssało.... Nigdy nie jadam śniadań na siłę, do tego nieraz jem owoce zamiast kolacji na noc i wcale od tego nie tyję... Pani(...) całą noc, żeby się nie budzić z głodu. W nocy organizm się oczyszcza i regeneruje, więc nie powinno się go obciążać jedzeniem. Teoria o 5-ciu (dlaczego akurat 5-ciu????) posiłkach z obfitym

 • Re: Coś byś zjadła

  Bzdura! nie jadłam i nie jem nigdy żadnych ciastek chipsów i batoników, jem jak ptaszek, tak mało, że ciągle chodzę głodna i co? i ... tyję z powietrza! A dlaczego? Bo weszłam w okres MENOPAUZY, a wtedy 90% kobiet tak właśnie ma!