• Informacje na temat:

  czego unikać aby zajść

Artykuły na temat: czego unikać aby zajść
 • ​Czego osoby wznoszące toasty i wygłaszające przemowy weselne powinny unikać

  Ten, kto nie bywał ostatnio na weselach, zna je pewnie głównie z amerykańskich filmów. Wzruszające lub rubaszne przemowy, doniosłe toasty nie należą już do rzadkości na polskich ślubach. Chcąc wygłaszać słowa publicznie, warto pamiętać o kilku żelaznych zasadach, aby zamiar nie minął się z celem.

 • Wiemy już, czego unikać

  ...… Związek z Anitą od początku obciążony był doświadczeniami z naszych poprzednich małżeństw. Wydaje mi się jednak, że taka sytuacja ma też dobre strony. Już się wie, czego należy unikać. Co nie oznacza, że(...), głównie dzięki mądrości Zuzi. Reszta rodziny Andrzeja zaakceptowała mnie od razu, podobnie jak moi rodzice - Andrzeja. Po wakacjach zamieszkaliśmy razem. Staraliśmy się, aby to w jak najmniejszym...

 • Co jeść, żeby nie zachorować na raka?

  Codziennie na raka umiera średnio 274 Polaków. Czy odpowiednie odżywianie może uchronić przed "plagą XXI wieku"? Picie zielonej herbaty wpływa na zahamowanie rozwoju komórek nowotworowych, a jedzenie kapusty zmniejsza ryzyko zachorowania na raka piersi. Dowiedz się, co włączyć do swojego menu, a czego unikać.

 • Małgorzata Ohme: Psycholog na kozetce

  Beata Biały Twój STYL: Była pani kiedyś u terapeuty?  Małgorzata Ohme: Pierwszy raz 16 lat temu. Po studiach psychologicznych skończyłam szkołę dla terapeutów, a tak jest, że aby dostać dyplom(...) nie lęk, nie smutek, nie radość ani ekscytację, tylko pustkę. "Teraz już nic nie wiem, nie wiem, kim jestem, czego chcę" - przebiegło mi przez głowę. Wtedy zadzwonił przyjaciel: "Nie wiesz? To dzisiaj...

 • Już w przedszkolu wkraczamy na arenę walki o władzę. Wszędzie spotykamy potencjalnych sojuszników, osoby neutralne i wrogów. Aby w tej grze przeforsować własne interesy, musimy nauczyć się reguł dominacji. Od tego zależy, czy wzmocnimy naszą pozycję czy też poniesiemy klęskę. Przedstawiamy strategie stawiania na swoim!

 • Pożegnać papierosy

  Nie czekaj do Nowego Roku – każdy moment jest dobry, by definitywnie rzucić nałóg. Kluczowa jest za to strategia. Dzięki niej ci się uda! Podpowiadamy, od czego zacząć.

 • Na te produkty żywnościowe uważaj latem!

  Wyglądają niewinnie, ale nawet kilka kropli soku może spowodować groźne poparzenia. Sprawdź, czego lepiej nie jeść i nie pić latem!

 • Dorota Kolak: Dopiero się rozpędzam

  Aktorski sukces przyszedł... po 50. urodzinach. Smakuje jak deser życia i łatwo go przyjąć, bo dojrzałość chroni przed zarozumialstwem. I jeszcze dodaje energii. Dorota Kolak jest głodna wrażeń, pełna optymizmu. Dziś robi to, czego w młodości się bała! Przełamała lęk przed lataniem, wywalczyła angaż w świetnym teatrze i zaczęła nosić kolorowe ubrania.

 • Wiedza zmienia świat na lepsze

  ...- Czułam się inna, ale czasami pojawiała się myśl, że każdy jest inny, a jedyną różnicą między nami jest różnica w wiedzy. Wydawało mi się, że oni dostali jakieś informacje dotyczące radzenia sobie z daną sytuacją, czegoś się może od rodziców dowiedzieli, a ja nie, mnie akurat ktoś zapomniał coś przekazać. To było, między innymi, bodźcem u mnie do zajęcia się psychologią - opowiada Anita...

 • Zimowa ospałość - jak z nią wygrać?

  Ponura aura i coraz krótsze dni bywają dla wielu z nas powodem obniżenia samopoczucia i spadku energii. Aby wygrać z zimową ospałością, trzeba zacząć z nią aktywnie walczyć: zdrowo jeść, wysypiać się i regularnie ćwiczyć.