• Informacje na temat:

  co zrobić żeby zmniejszyć pory

Artykuły na temat: co zrobić żeby zmniejszyć pory
 • Co możemy zrobić, by smog mniej nam szkodził

  ...do 45 tys. Polaków przedwcześnie umiera właśnie z tego powodu. Warto więc wiedzieć o smogu więcej, żeby się chronić. Jak smog wpływa na zdrowie? Pogłębia istniejące choroby i wywołuje kolejne(...) starannie wypłucz. Wietrzyć czy lepiej zamykać okna? Wiele zależy od pogody, pory dnia oraz stężenia pyłu w powietrzu (o tym, jak to sprawdzić, przeczytasz na następnej stronie). Są jednak pewne...

 • Tata Matyldy ma raka, ty możesz mu pomóc

  Matylda ma 7 lat i tylko jedno marzenie. Żeby jej tata nie umarł. Do tej pory to on pomagał chorym dzieciom, teraz Robert Szlęk, krakowski pediatra i tata Matyldy, sam potrzebuje pomocy. A wystarczy jeden mały gest. Trzeba poślinić patyczek.

 • Wstań z krzesła

  Naukowcy alarmują: siedzący tryb życia szkodzi zdrowiu bardziej niż palenie papierosów. Czy nie przesadzają? Nie, brak ruchu powoduje coraz poważniejsze problemy z kręgosłupem i przyczynia się do rozwoju innych chorób, np. układu krążenia, cukrzycy. Co zrobić, żeby temu zapobiec? Wystarczy, że będziesz częściej wstawać z krzesła.

 • Chroń się przed infekcjami

  Podczas przesilenia wiosennego często się przeziębiasz, szybko męczysz, źle sypiasz? Zastosuj się do kilku prostych rad, żeby się poczuć lepiej.

 • Karmimy i piersią, i butelką

  Czasami maluszka żywionego naturalnie trzeba dokarmić mieszanką. Jak to zrobić, żeby nie odrzucił piersi? Oto rady.

 • Smartfood - jedzenie, które wydłuża życie

  ...produkty są w stanie zmniejszyć ryzyko nowotworów opowiadają autorki książki przybliżającej inicjatywę - "Dieta smartfood" - Eliana Liotta i dr Lucilla Titta.

 • Jak pokonać lęk o dziecko?

  Obawy o zdrowie, rozwój i dobry nastrój malca towarzyszą niemal każdej mamie. Sprawdź, czy twoja rodzicielska troska jest uzasadniona oraz co możesz zrobić, by odzyskać spokój.

 • Moja jedyna córka rok temu wyjechała do Kanady. Od tej pory z wnukami (8 i 10 lat) kontaktuję się tylko za pośrednictwem internetu. Chłopcy szybko się jednak nudzą i kończą rozmowę. Nie wiem, kiedy przyjadą, bo córka jest na dorobku. Mnie też nie stać, żeby ich odwiedzić. A bardzo tęsknię.

 • Zadbaj o nogi wiosną

  ..., aby po zabiegu zmniejszyć ryzyko choroby zakrzepowej i powikłań, takich jak: ból czy siniaki, należy: dużo spacerować - to ważne po wszystkich zabiegach na żylaki, ale szczególnie po skleroterapii(...) pierwszych dni i nocy bez przerwy. Potem zdejmuje się je wieczorem, a zakłada rano; unikać dużego wysiłku fizycznego przez co najmniej dwa tygodnie, żeby nie powstawały krwiaki i nie pojawiły się...

 • Obawy o zdrowie, rozwój i dobry nastrój malca towarzyszą niemal każdej mamie. Sprawdź, czy twoja rodzicielska troska jest uzasadniona oraz co możesz zrobić, by odzyskać spokój.

Dyskusje na temat: co zrobić żeby zmniejszyć pory
 • Ale tutaj pusto.... :(

  Margo zdjęcia poszły... :) Moje też wszystkie były za duże... Karolina mi pokazała co zrobić, żeby zmniejszyć, przyciąć... Do tej pory tego nie potrzebowałam... Ale teraz będę miała co robić... Pa.:)