• Informacje na temat:

  związki znaków zodiaku

Artykuły na temat: związki znaków zodiaku
 • Te znaki zodiaku najczęściej się rozwodzą

  Na powodzenie w małżeństwie wpływ ma długa lista czynników: oczekiwania partnerów, przekonania na temat roli związku w naszym życiu, wychowanie, kryteria, którymi kierujemy się podczas wyboru współmałżonka. Okazuje się jednak, że nie bez znaczenia pozostaje tu także astrologia. Oto pięć znaków zodiaku, które, zdaniem astrologów, rozwodzą się najczęściej i najłatwiej.

 • ​Nie bierz męża z tego znaku zodiaku!

  Szukasz męża albo zastanawiasz się, czy konkretny kandydat będzie dobrym wyborem? Astrologia przynosi sporo informacji o tym, jakimi mężami będą panowie spod konkretnych znaków zodiaku. Oto szóstka, której lepiej unikać lub dobrze zastanowić się nad ich wyborem.

 • Te znaki zodiaków tworzą najbardziej dobrane pary

  Data naszego urodzenia ma wielki wpływ na to, jacy jesteśmy i kogo upatrujemy sobie na życiowego partnera. Z wielu różnych kombinacji znaków zodiaku my wybraliśmy więc te połączenia, które gwarantują udany związek, dobre wspólne życie i ogień w sypialni. Jesteście wśród nich?

 • Horoskop na 2015 rok cz. 2

  Poniżej znajdziecie horoskopy dla sześciu znaków zodiaku: wagi, skorpiona, strzelca, koziorożca, wodnika i ryb. W pierwszej części naszego horoskopu znajdziecie przepowiednie dla pozostałych znaków.

 • Horoskop na 2015 rok cz. 1

  Poniżej znajdziecie horoskopy dla sześciu znaków zodiaku: barana, byka, bliźniąt, raka, lwa i panny. W drugiej części naszego horoskopu znajdziecie przepowiednie dla pozostałych znaków.

 • Horoskop słowiański na rok 2018

  Wszyscy znamy swój znak Zodiaku, klasyczny, przyjęty przez zachodni świat. Mało kto wie, że mamy swój własny horoskop, prawie zapomniany. Nasi przodkowie, dawni Słowianie, wierzenia i religię opierali na prawach przyrody. Byli silnie z nią związani. Wierzyli w wielu bogów, bądź też w jednego, głównego, oraz jego uosobienia. Sprawdź, jaki jest twój znak i jakie niesie ze sobą cechy.

 • BLIŹNIĘTA 22 maja - 21 czerwca

  Sprawdź, z jakim znakiem zodiaku stworzysz najszczęśliwszy związek!

 • KOZIOROŻEC 22 grudnia - 19 stycznia

  Sprawdź, z jakim znakiem zodiaku stworzysz najszczęśliwszy związek!

 • Kwiatowy horoskop dla samotnych

  BARAN 21 marca - 20 kwietnia Czerwony goździk W nadchodzącym roku wpływ Urana w twoim znaku zodiaku może spowodować liczne rozstania i powroty oraz...

 • Sprawdź swój i jego znak w chińskim zodiaku, a horoskop przygotowany przez astrolog Joannę Grodecką podpowie ci, jak pielęgnować wasze uczucie.

Dyskusje na temat: związki znaków zodiaku
 • Re: ​Nie bierz męża z tego znaku zodiaku!

  To nie znaków zodiaku trzeba unikać tylko ludzi z nieodpowiednimi dla nas charakterami. A to często jest trudne do rozpoznania, bo ludzie zmieniają się. Większym problemem jest społeczna zmiana na tzw. wolne związki, co sprzyja zmianie partnerów oraz ucieczce od odpowiedzialności za rodzinę. Szczególnie w związkach, w których już są dzieci innych ojców.

 • Re: Majowy horoskop numerologiczny

  Możecie wierzyć lub nie ,ale ja na sto procent mam sprawdzone połączenia ze sobą znaków zodiaku w pary . np pan-Wodnik z panią Lew, Byk ,Koziorozec to najlepsze związki itd. Opracowanie przez D.Harklaya. Naprawdę jest coś w tym ,sprawdziłam dużo takich par z różnych zodiaków. np Lis i jego Hanna i nie Rusin/