• Informacje na temat:

  związek znaków zodiaku

Artykuły na temat: związek znaków zodiaku
 • Kto jest najgorszym kierowcą? To zależy od... znaku zodiaku

  Czy to, jak radzimy sobie za kierownicą ma związek z naszym znakiem zodiaku? Ci, którzy nie wierzą w horoskopy, prawdopodobnie popatrzą na ten tekst z przymrużeniem oka. Tymczasem serwis mfind.pl obliczył, jak znak zodiaku kierowcy ma się do liczby szkód, które przytrafiają mu się za kierownicą.

 • Znak zodiaku - Lew

  Zanim ten znak zodiaku trafił do astrologii był on zwierzęciem mocy, atrybutem Bogini Matki w pradawnych kulturach Bliskiego Wschodu.

 • Te znaki zodiaków tworzą najbardziej dobrane pary

  Data naszego urodzenia ma wielki wpływ na to, jacy jesteśmy i kogo upatrujemy sobie na życiowego partnera. Z wielu różnych kombinacji znaków zodiaku my wybraliśmy więc te połączenia, które gwarantują udany związek, dobre wspólne życie i ogień w sypialni. Jesteście wśród nich?

 • Czy istnieje trzynasty znak zodiaku?

  Kto wytatuował sobie swój znak zodiaku, może mieć niemały problem - najnowsze odkrycia wskazują, że agresywny i waleczny Skorpion może się okazać spokojną i zrównoważoną Wagą.

 • Czy istnieje trzynasty znak zodiaku?

  Kto wytatuował sobie swój znak zodiaku, może mieć niemały problem - najnowsze odkrycia wskazują, że agresywny i waleczny Skorpion może się okazać spokojną i zrównoważoną Wagą.

 • Znak zodiaku a poświęcenie dla partnera

  ...i zrezygnować z urzeczywistniania swoich marzeń. Niestety, on nie zawsze potrafi to docenić. Skorpion 24.10-22.11 Jesteś bardzo zaangażowana w związek. Mimo to nie wyobrażasz sobie takiej sytuacji(...) dajesz mężczyźnie do zrozumienia, że nie masz zamiaru zmieniać się w "matkę Polkę". Ryby 21.02-20.03 Gdy zaangażujesz się w związek, chcesz przychylić mężczyźnie nieba. Można odnieść wrażenie, że...

 • Horoskop na 2015 rok cz. 2

  Poniżej znajdziecie horoskopy dla sześciu znaków zodiaku: wagi, skorpiona, strzelca, koziorożca, wodnika i ryb. W pierwszej części naszego horoskopu znajdziecie przepowiednie dla pozostałych znaków.

 • Horoskop na 2015 rok cz. 1

  Poniżej znajdziecie horoskopy dla sześciu znaków zodiaku: barana, byka, bliźniąt, raka, lwa i panny. W drugiej części naszego horoskopu znajdziecie przepowiednie dla pozostałych znaków.

 • Wielki horoskop na rok 2019

  Co się wydarzy w nadchodzącym roku? Które znaki zodiaku znajdą miłość, które powinny skupić się na swoim zdrowiu, a które mogą liczyć na awans w pracy i podwyżkę? Wszystko w wielkim horoskopie.

 • Jak przeżywasz zdradę?

  Kobiety w różny sposób reagują na fakt, że ukochany nie jest im wierny. Przekonaj się, na co je stać i do czego są zdolne kobiety z poszczególnych znaków zodiaku.

Dyskusje na temat: związek znaków zodiaku
 • Re: Jakie są najgorsze cechy poszczególnych znaków zodiaku?

  naukowo, że związek ten posiada szereg pozytywnych właściwości, między innymi: neuroaktywne i neuroprotekcyjne, przeciwnowotworowe, przeciwutleniające, przeciwzapalne, przeciwpsychotyczne, przeciwwymiotne

 • dopóki jest dobrze to znaki pasują

  jest książka z opisami połączeń różnych znaków zodiaku w/g której związek dwóch wodników (mąż wodnik 7 lat starszy)to huśtawka nastrojów i emocji i tak było w naszym przypadku 16 lat, wielkie wzloty i upadki uczuć ale to męczy z czasem; a większość związków narzeka na rutynę...