• Informacje na temat:

  zaręczyny jak zorganizować

Artykuły na temat: zaręczyny jak zorganizować
 • Zaręczyny: Klasycznie czy oryginalnie?

  ...! I tutaj może pojawić się mały problem... Jak je zorganizować? Tradycyjnie Żyjemy w XXI wieku, jesteśmy młodzi, pełni szalonych pomysłów. Niby tak bardzo chcemy odciąć się od tego, co stare i niemodne(...) chciałaby opowiadać, jak wspaniałe były jej zaręczyny. Dobrym pomysłem może być, na pewno sprawdzony przez wiele par, weekend za granicą lub w Polsce. Warto zastanowić się nad waszym specjalnym miejscem...

 • Walentynki to dla wielu osób wyjątkowy moment – 14 lutego jest najczęściej wybieranym dniem na zaręczyny, a sklepy jubilerskie odnotowują w tym okresie największe zyski. Jednak po romantycznych zaręczynach przychodzi czas na powrót do rzeczywistości. Trzeba wtedy zdecydować i zaplanować, jak będzie wyglądał nasz ślub i wesele.

 • Zaręczyny po ślubie

  Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale para tego dnia akurat obchodziła pierwszą rocznicę ślubu. Jak się okazało, wcześniej nie mieli oni czasu na zorganizowanie zaręczyn. J. Lo. i Anthony wzięli ślub po czterech miesiącach znajomości i niespełna pół roku po zerwaniu zaręczyn wokalistki z aktorem Benem Affleckiem. - To brzmi faktycznie trochę dziwnie, ale Marc i Jennifer nigdy nie byli zaręczeni - po...

 • ​O czterech magicznych słowach...

  ......które są w stanie zupełnie zmienić życie dwojga ludzi. "Czy wyjdziesz za mnie?" - o usłyszeniu tego pytania marzy każda kobieta. O jego wypowiedzeniu mężczyzna już niekoniecznie. Bo przecież pytań są tysiące... W jaki sposób oświadczyć się ukochanej? Jak najlepiej zorganizować zaręczyny? Pozostać tradycyjnym czy postawić na oryginalność?

 • Kalendarz młodej pary

  Najlepiej jeszcze, aby udało się zorganizować ślub w sierpniu, bo wtedy jest ciepło i jest szczęśliwe ,,r’’ w nazwie miesiąca. Oto kalendarz Młodej Pary w telegraficznym skrócie. Jeśli ilość terminów was przerasta, może warto poprosić o pomoc konsultanta ślubnego?  12-18 miesięcy przed - Ustalcie datę ślubu, wybierzcie i zarezerwujcie miejsce zaślubin. Dowiedzcie się, jakie dokumenty są...

 • Jak wyjść za mąż w dwa miesiące?

  Miłość od pierwszego wejrzenia – OK, ale żeby ekspresowy ślub? Przecież przygotowania trwają rok! A można inaczej. Trzy panny młode opowiadają, jak w przyspieszonym tempie zorganizowały ślub i wesele. Każde w innym stylu. Bez wpadek, gaf i stresu.

 • Oświadczyny po polsku

  Nie wystarczy dać pierścionek i zapytać: "Czy wyjdziesz za mnie?". Trzeba to zrobić oryginalnie. Zainteresowany musi się wykosztować, a zainteresowana koniecznie ma być zaskoczona. Współczesne zaręczyny to rytuał bardziej konsumpcyjny niż religijny - twierdzą socjologowie, ale dla zakochanych na tym właśnie polega jego świętość. - Ma być tak, żeby było co wnukom opowiadać - mówią.

 • RPA - kraj niespodzianek

  ...6700 przejechanych kilometrów, 8 odwiedzonych parków narodowych, 1 okradziona karta kredytowa, 3 obejrzane stadiony, 1 przedziurawiona opona, 5 kilogramów zjedzonych biltongów, 1 zaręczyny, 13 hoteli, 1 nocleg w samochodzie - oto bilans niezwykłej podróży w 15 dni dookoła RPA.

 • Wystarczy być...

  Trafiła na okładkę „Vogue’a”. Spełniła marzenie życia i udowodniła, że ludzie bez osiągnięć mogą zyskać taki sam prestiż jak gwiazdy kina i muzyki. Jak to zrobiła?

 • Babski wieczór sposób na odreagowanie stresu

  Miałaś kiepski tydzień? Jesteś zmęczona, bez humoru? Zorganizuj babską imprezę. Zadziała jak sesja u najlepszego terapeuty - i niewiele kosztuje!

Dyskusje na temat: zaręczyny jak zorganizować
 • Re: Zmuszają mnie do dużego wesela w wiejskim stylu!

  roku studiów i nie stać nas na zorganizowanie wesela, dlatego sponsorują go nasi rodzice i tutaj pojawia się problem. Ja i mój narzeczony chcemy go zorganizować jak najmniejszym kosztem, żeby rodziców bardzo nie obciążać finansowo. Najbliższa rodzina i znajomi, jakaś fajna restauracja, kameralnie - tak my to widzimy. Natomiast rodzice chcą wynajmować dużą salę, żeby zrobić huczne wesele, bo jak