• Informacje na temat:

  zaręczyny jak powinny wyglądać

Artykuły na temat: zaręczyny jak powinny wyglądać
 • Jak przetrwać targi ślubne?

  ...​Zwykle wygląda to tak: w weekendowy poranek przyszłe panny młode wchodzą do wielkich hal z szerokim uśmiechem na ustach i przepełnione nadzieją. Po paru godzinach wychodzą ze zniszczoną fryzurą, mętlikiem w głowie i dwiema torbami ulotek nadal nie wiedząc, jak będzie wyglądać ich najpiękniejszy dzień w życiu. O tym jak przetrwać na targach ślubnych i jak się do nich przygotować rozmawiamy...

 • Ewa Minge o swojej sukni ślubnej

  Ewa Minge po grudniowych zaręczynach planuje już ślub. Zdradziła, jak będzie wyglądać jej suknia ślubna.

 • ...chcieć mieć dzieci. No i ta jej przeszłość, wiadomo jaka? Barbara i Anna znalazły się w takiej sytuacji. Ich synowie stracili głowy dla dojrzałych kobiet. Jak tu do takiej powiedzieć „córko”? I w ogóle jak z tym żyć?

 • Suknia i spółka

  ...zwolenniczek, które chcą wyglądać jak baśniowa księżniczka. Fason takiej kreacji jest bardzo dopasowany do sylwetki dzięki tzw. francuskim cięciom, biegnącym od góry do samego dołu. Suknia ta słynie z obfitej(...) z delikatnymi ramiączkami lub z ramionami odkrytymi w całości. Suknia może być w wersji jedno- lub dwuczęściowej. Taki typ kroju będzie idealny dla kobiety wysokiej lub o średnim wzroście, zarówno szczupłej, jak...

 • Urodowe pogotowie przedślubne

  Jej styl i nieskazitelną urodę podziwiają kobiety na całym świecie. Narzeczona brytyjskiego księcia Meghan Markle, stała się inspiracją zwłaszcza dla przyszłych panien młodych, które w dniu ślubu chcą olśniewać, jak ona.

 • Horoskop miłosny na 2013

  Nie jesteście pewni waszej wspólnej przyszłości? Nuda i rutyna na dobre zadomowiła się w waszym związku, a wy bezradnie rozkładacie ręce nie wiedząc co robić, by znowu było jak dawniej? Miłosny horoskop na 2013 rok, da wam wskazówki i podpowie jak rozprawić się z marazmem w związku.

 • Mamo, kocham tę panią

  ...chcieć mieć dzieci. No i ta jej przeszłość, wiadomo jaka? Barbara i Anna znalazły się w takiej sytuacji. Ich synowie stracili głowy dla dojrzałych kobiet. Jak tu do takiej powiedzieć "córko"? I w ogóle jak z tym żyć?

 • Robert Pattinson wysyła zaproszenia na ślub

  ...imię i nazwisko brzmi Tahliah Barnett, wstrzymali planowanie ślubu, ponieważ piosenkarka znana z hitu "Two Weeks" nie mogła się zdecydować, jak powinien on wyglądać. Źródło podało:  - Raz mówi, że(...)Para, która rok temu potwierdziła swoje zaręczyny, unika rozgłosu, a ostatnie zdjęcie zrobione jej przez paparazzi pochodzi z listopada. Wygląda na to, że narzeczeni są zajęci planowaniem ślubu...

 • Znikająca Kate

  ..."Kate nie chce jeść" - krzyczą nagłówki brytyjskich gazet. Poddani zamartwiają się o księżną, która wygląda jak cień samej siebie! Kate jest tak chuda, że właśnie anorektyczki uznały ją za swoją ikonę!

 • Horoskop na 2012 rok

  Nie wiesz, czego spodziewać się w nadchodzącym Nowym Roku? Jak ułożą się twoje plany miłosne, zdrowotne i finansowe? O wszystkich niespodziankach, jakie szykuje ci los, przeczytasz w specjalnie przygotowanych horoskopach na 2012 rok.

Dyskusje na temat: zaręczyny jak powinny wyglądać
 • Tak powinno być i jeszcze jest(dzięki Bogu)!

  Ja się osobiście spotkałam z takimi zaręczynami i uważam, że tak powinny właśnie wyglądać, a nie jak ostatnia chołota na kocią łapę żyć z kilkoma partnerami(najlepiej jeszcze naraz)!

 • Re: Jak powinny wyglądać najbardziej romantyczne oświadczyny?

  Hej :) Powiem tak: pomysł masz super!! :P JA chciałam też żeby moje zaręczyny były wyjątkowe, takie inne. Gdzieś na jakimś wypadzie wspólnym czy coś. Mój chłopak o tym wiedział. Jednak wyglądały(...) zaręczyny były w domu to i tak były wyjątkowe. Uczucie niesamowite, nie do opisania:P Ale Twój pomysł jest także dobry:* Pozdrawiam i życzę szczęścia. Cudowny pomysł

 • Re: Jak powinny wyglądać najbardziej romantyczne oświadczyny?

  Hej :) Powiem tak: pomysł masz super!! :P JA chciałam też żeby moje zaręczyny były wyjątkowe, takie inne. Gdzieś na jakimś wypadzie wspólnym czy coś. Mój chłopak o tym wiedział. Jednak wyglądały(...) zaręczyny były w domu to i tak były wyjątkowe. Uczucie niesamowite, nie do opisania:P Ale Twój pomysł jest także dobry:* Pozdrawiam i życzę szczęścia.

 • Re: Jak powinny wyglądać najbardziej romantyczne oświadczyny?

  Cześć, Planuje zaręczyny z moją dziewczyną podczas naszego wyjazdu do Toskani. Wynajmę domek gdzieś wśród ogrodów bądź w jakiejś małej mieścinę, wynajmę też skuter, będziemy sobie jeździć po okolicy. I tam planuję poprosić ją o rękę. Myślicie że to dobry pomysł? Jak chciałybyście żeby wyglądały Wasze oświadczyny? Albo jak wyglądały? Z góry dzięki za rady :) " Myślicie że to dobry pomysł