• Informacje na temat:

  zaręczyny forma

Artykuły na temat: zaręczyny forma
 • Zaręczyny: Klasycznie czy oryginalnie?

  ...i forma oświadczyn zależy tylko i wyłącznie od tego czego pragnie wasza połówka. Powinieneś usiąść i zastanowić się co sprawiłoby jej ogromną przyjemność: zaręczyny publiczne w restauracji, romantyczne na(...) chciałaby opowiadać, jak wspaniałe były jej zaręczyny. Dobrym pomysłem może być, na pewno sprawdzony przez wiele par, weekend za granicą lub w Polsce. Warto zastanowić się nad waszym specjalnym miejscem...

 • Moda na zaręczyny

  ...i Urszula Dudziak. Najczęściej o ślubnych planach informuje się teraz zdjęciem pierścionka na Instagramie. Coraz częściej zaręczyny są też przygotowywane z nie mniejszą starannością niż późniejsze ślub i wesele. Przyjrzeliśmy się bliżej "okołoślubnym" trendom w show-biznesie. Głośno i w blasku fleszy Bez wątpienia najwięcej emocji budzą publiczne zaręczyny Agnieszki Szulim (37) i Piotra Woźniaka...

 • Zaręczyny i ślub w Indiach - zwyczaje, obrzędy, moda ślubna

  Indie to kraj kontrastów i przeciwieństw. Wielość języków, zróżnicowanie religijne podkreśla barwny charakter subkontynentu. Taki też jest jeden z najważniejszych obrzędów w życiu mieszkańców Indii czyli ślub Vivaha.

 • Pierścionki zaręczynowe: Wybór alternatywny

  Zaręczyny są wyjątkowo doniosłym momentem, to początek pięknej przygody życia we dwoje. Pierścionek, jaki kobieta zaczyna nosić od tego dnia na serdecznym palcu, jest nie tylko symbolem deklaracji, ale też wspaniałą pamiątką. I właśnie dlatego musi być naprawdę niezwykły.

 • ​O czterech magicznych słowach...

  ......które są w stanie zupełnie zmienić życie dwojga ludzi. "Czy wyjdziesz za mnie?" - o usłyszeniu tego pytania marzy każda kobieta. O jego wypowiedzeniu mężczyzna już niekoniecznie. Bo przecież pytań są tysiące... W jaki sposób oświadczyć się ukochanej? Jak najlepiej zorganizować zaręczyny? Pozostać tradycyjnym czy postawić na oryginalność?

 • Pink zaręczona

  W ubiegłą niedzielę, 26 czerwca, Hart startował w wyścigu w Mammoth, w stanie Kalifornia. Na widowni obecna była Pink. Gdy jej chłopak przejeżdżał wyciągnęła znak z napisem "Czy mnie poślubisz?". Gdy Hart przejeżdżał za drugim razem, Pink pod tym komunikatem dopisała kolejny: "Mówię poważnie!". Znając zdecydowanie Pink, motocyklista w zasadzie nie miał wyboru i zgodził się na nietypowe zaręczyny...

 • Pierścionek zaręczynowy wraca do łask

  Znowu cieszy się dużym powodzeniem wraz z powracającą modą na tradycyjne zaręczyny. Ma znacznie bardziej prostą formę niż te sprzed lat, ale za to pyszni się drogocennymi kamieniami.

 • "Randkowe" małżeństwo

  Poznali się przez interiowy serwis Randki - Małgosia z Jeleniej Góry, Piotr z Wrocławia. Nie przestraszyła ich odległość, ani "wirtualna" forma kontaktów. W sobotę, 28 czerwca, stanęli na ślubnym kobiercu!

 • Razem, czyli osobno

  Kochacie się, planujecie zaręczyny, potem ślub. Myślicie: "co moje, to twoje" i na odwrót. Życie toczy się potem dalej. Bywa, że stawia niektórych przed rozwodem i związanymi z nim problemami.

 • Jeden, by wszystkimi rządzić

  ...historii próżno szukać znaczeń przypisywanych pierścionkom zaręczynowym obecnie. Uczucie mierzone w karatach? Współczesna forma pierścionka z diamentem ma swoje korzenie w erze wiktoriańskiej(...) jest pierścionek - zaręczyny bez niego witane są uniesionymi brwiami i pełnymi zaskoczenia szeptami za plecami narzeczonych. A jak jest dzisiaj? Pierścionek zaręczynowy jest symbolem wymogów...

Dyskusje na temat: zaręczyny forma
 • Re: Jak zerwać zaręczyny i pozostać w związku ?

  Pytanie, moim zdaniem, powinno byc postawione wprost: Chce byc z nim razem, ale bez zobowiazan i odpowiedzialnosci... Czerpac korzysci z bycia razem, bez obciazen... Nota bene, coraz czestrza forma(...) się zgodziłam a teraz żałuję. Chcę bardzo być z moim narzeczonym ale nie tak oficjalnie. Jak zerwać zaręczyny, jak to zrobić? Zrozumie czy odejdzie?