• Informacje na temat:

  siostra meza mnie nie lubi

Artykuły na temat: siostra meza mnie nie lubi
 • Straszy siostrę, bo... lubi

  To nie była spokojna noc. Najpierw obudził mnie krzyk Oli, mojej 7-letniej córki. – Co się stało, maleńka? – pobiegłam do jej pokoju i zapaliłam światło. Córeczka siedziała skulona na łóżku i oddychała ciężko. Przytuliłam ją.

 • Moje relacje ze szwagierką nie są i nigdy nie były najlepsze. Jesteśmy z mężem już 16 lat po ślubie, a ona nadal mnie nie zaakceptowała. Uważa, że jej brat mógł znaleźć sobie lepszą żonę. Chyba złości się o to, że ja nie zgadzam się, aby mąż ciągle do niej jeździł i we wszystkim jej pomagał. Zatrudnia go przy remontach, kopaniu ogrodu itp. Szwagierka zarzuca mi, że ciągle angażuję Wojtka w inne...

 • Uczone siostry

  Marię Skłodowską Curie znają wszyscy. Jednak nie wszyscy wiedzą, że polska noblistka miała straszą siostrę – Bronisławę, która była jedną z pionierek współczesnej ginekologii. O tym, jak splatały się losy dwóch polskich naukowczyń i jakie przeszkody, jeszcze sto lat temu, musiały pokonać kobiety, chcące robić karierę na uniwersytecie, pisze w książce „Uczone siostry” Natacha Henry.

 • Zazdrosna siostra

  ...​Odkąd pamiętam, Monika taka była. W dzieciństwie wszystkiego mi zazdrościła: zabawek, koleżanek. Tego że pierwsza nauczyłam się jeździć na rowerze, choć to ja jestem młodsza o dwa lata. No i rodzice, jej zdaniem, bardziej mnie kochali. Ona musiała pomagać w domu, a ja miałam większe fory.

 • Wydawało mi się, że mój 15-letni syn skoczy za Anią w ogień. A on nie chce nawet stanąć w jej obronie.

 • Posłuchałam siostry i żałuję...

  Zaufałam mojej siostrze i powiedziałam jej, że zdradziłam męża – zaczęła opowiadać Iza. – Stało się. Zgłupiałam po 15 latach małżeństwa, w którym różnie nam się układało.

 • Rodzeństwo twojego męża - nie musisz ich lubić na siłę

  Wyprowadzają cię z równowagi, drażnią, ale przecież jesteś na nich skazana. O tym, jak postępować z nielubianą siostrą lub bratem męża, opowiada psycholog Katarzyna Miller.

 • Wszysko zaczęło sie od momentu, kiedy do sąsiedniego bloku wprowadziła się moja starsza siostra Jadwiga (48 l.). Do tej pory Jadzia mieszkała w Szczecinie, więc nie była u nas częstym gościem. Teraz przesiaduje u mnie codziennie. Może nie byłoby w tym nic uciążliwego, gdyby nie to, że siostra ciągle krytykuje Janka (56 l.), mojego męża. Nie wiem, co on, biedaczysko, złego...

 • Moja siostra niespodziewanie oznajmiła, że zamierza się rozwieść i poprosiła, żebym była jej świadkiem na sprawie. Nie wiem, co robić. Lubię szwagra i uważam, że jest dobrym mężem, ale siostra nalega...

 • Jest gapą, niezdarą i... twoją siostrą

  Ania to prawdziwa gapa. Jest nieporadna, chodzi wiecznie zamyślona, często się potyka. Wszyscy w rodzinie mówią, że buja w obłokach.

Dyskusje na temat: siostra meza mnie nie lubi
 • Re: Kryptonim: żona

  moja historia jest inna,tzn nie mam meza geya, nie zdradza mnie ,nie ma zadnej kochanki .moj maz kocha rower i tylko rower. 3xw tyg jedzie z innymi milosnikami 2 kolek na rejs .to tylko(...) pokojach.rano podaje mi kawusie , jedziemy czasami wozem ot tak przed siebie.zyjemy jak bart z siostra . oboje jestesmy po slubie juz 14lat i w wieku dojrzalym.kupilismy mieszkanie ,ktore splacamy