• Informacje na temat:

  perfekcyjna pani domu w tvn

Artykuły na temat: perfekcyjna pani domu w tvn
 • Małgorzata Rozenek: Uwielbiam „Perfekcyjną panią domu”

  Jesienią na antenie TVN Style zadebiutuje nowy program Małgorzaty Rozenek. Prezenterka będzie doradzać kobietom, jak żyć w dobrym stylu na co dzień. Gwiazda twierdzi, że format będzie ewolucją „Perfekcyjnej pani domu” – programu, który uwielbia i od którego nie zamierza się odcinać. Cieszy się też, że wraca do bliskiej sobie tematyki.

 • Perfekcyjna pani domu

  ...niedawna Małgorzata Rozenek była "tylko" żoną swojego męża - aktora Jacka Rozenka. Odkąd została polską Antheą Turner w programie "Perfekcyjna pani domu" (TVN Style), jest gwiazdą. Jej program już(...) bycie "panią domu" brzmiało dumnie. Ona sama "siedziała" w domu przez 5 lat, zajmując się synami. Co nie przeszkodziło jej rozwijać się; napisała doktorat na temat "Rozdzielności majątkowej...

 • Ja też chcę być perfekcyjna!

  Marta Grycan (39) stara się o angaż w programie podobnym do "Perfekcyjnej Pani Domu". I ma ponoć spore szanse! Jak nieoficjalnie dowiedział się SHOW, w TVP trwają przygotowania do nowego reality show "Życie od kuchni". Produkcja właśnie kompletuje ekipę, bo program startuje już w marcu. Na castingach, podobnie jak w przypadku show TVN, wybierani będą uczestnicy, którzy nie radzą sobie...

 • Zyskuje wrogów

  ......ale zdaje się tym w ogóle nie przejmować. Uwielbiana przez widzów Perfekcyjna Pani Domu ochoczo wdaje się w kolejne awantury. Ostatnio doprowadziła do furii Anję Rubik, wcześniej posprzeczała się z Magdą Mołek.

 • Kłopoty Małgosi

  Małgorzata Rozenek przechodzi teraz nerwowe chwile. Gwiazda TVN jest niepewna swojej zawodowej przyszłości. Także dlatego zmieniła ślubne plany. Co jeszcze spędza sen z oczu Perfekcyjnej Pani Domu?

 • Czy to koniec miłości?

  Gwiazda programu „Perfekcyjna Pani Domu” i jej mąż nie mieszkają razem. Para zastanawia się nad rozwodem....

 • Nasze życie nie jest gorsze od życia celebrytów

  O tym, jak można zrobić karierę w show-biznesie, dlaczego nie powinniśmy zazdrościć celebrytom i o swojej powieści "Pani mnie z kimś pomyliła" opowiada Ilona Łepkowska.

 • Komu podpadła?

  Perfekcyjna pani domu wzbudza skrajne emocje. Jedni podziwiają jej perfekcjonizm, drudzy wytykają oderwanie od rzeczywistości. Naraziła się już feministkom i celebrytom...

 • Kolczyka w nosie miałam 40 minut

  Perfekcyjna pani domu nie zawsze była taka poukładana. Jako nastolatka przechodziła okres buntu. Trwał on jednak krótko. Tata sprowadził ją na ziemię.

 • Dawnej Małgosi już nie ma!

  Po raz pierwszy mówi, jak wygląda jej życie po rozwodzie i czego dowiedziała się o sobie dzięki karierze. Tylko w SHOW prywatny bilans Perfekcyjnej Pani Domu.

Wideo na temat: perfekcyjna pani domu w tvn
 • Rozbiła związek swojego męża!

  Anthea Turner, prowadząca brytyjską edycję programu "Perfekcyjna Pani Domu, po raz kolejny przyjechała do Polski. Prezenterka opowiedziała o zawirowaniach w swoim życiu oraz o tym, jak sobie z nimi poradziła.  - Postawiono mnie na piedestale, na który nie zasługiwałam - podkreśliła. (Dzień Dobry TVN/x-news)  

 • Jak wygląda dzień Małgorzaty Rozenek

  Małgorzata Rozenek znana jest z programów "Perfekcyjna Pani Domu" oraz "Projekt Lady". W "Dzień Dobry TVN" pokazała jak wygląda jej dzień. Na zakupach opowiedziała, jakie owoce zawsze musi mieć w domu, a także co najbardziej lubi jeść jej partner Radosław Majdan. Jakie ma sposoby na dobrą organizację czasu? Przyjaciele prezenterki zdradzili, jaka jest na co dzień. Czy jest dobrą przyjaciółką

 • Małgorzata Rozenek o nowej telewizyjnej roli

  Małgorzata Rozenek porzuca dotychczasową rolę Perfekcyjnej Pani Domu. Prezenterka pędzie prowadzić nowy program. W "Dzień Dobry TVN" zdradziła, co będzie jego tematem. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: perfekcyjna pani domu w tvn
 • Re: Ashley Judd...

  taka stara - nie to co perfekcyjna pani domu. TA to jest suuuuuuuper

 • Re: Zyskuje wrogów

  Ha, ha, ha - uwilbiana przez widzów, ha, ha, ha ;) jej szczęście że ma układy z kimś z TVN, ani ona perfekcyjna pani domu, ani królowa hotelarstwa. TVN poprostu kpi z ludzi obsadzając ją w tych programach, a media kreują na gwiazde takimi artykułami.

 • Re: Perfekcyjna pani domu

  jak zwykle tvn będzie emitować program dla pań,które są majętne bo przeciętna matka,pani domu nie może sobie pozwolić na połowę rzeczy,które są proponowane w tym programie no i jeszcze do tego ten wygląd pani prowadzącej,która wygląda jak z żurnala.Założę się,że zatrudnia gosposię a za prace domowe bierze się wtedy jak ma na to ochotę no ale to szczegół bo w końcu kogo to obchodzi?

 • Re: Zbuntowana baletnica

  nawiązując do mojej wypowiedzi zaproponowałem TVN aby perfekcyjna pani domu zmierzyła się zemną w sprzątaniu- jakoś nie podjęto rękawicy- a gafy popełnione w programie to m.in mycie lodówki z dołu do góry, prasowanie koszuli od pleców, natłuszczanie żarówki olejkiem zapachowym.......

 • Maja Sablewska

  Następne beztalencie w TVN -ie? Ubiera sie jednostajnie, spodnie ,podkoszulek, swetry lub żakiety, futra i mam sie tym dziadostwem zachwycać? Perfekcyjna pani domu ubiera się jakby szła na przyjęcie i uczy te głupie baby sprzątania co jest żenujące. A teraz ta pojedzie w Polskę i bedzie przebierać kobiety nie ubierać.