• Informacje na temat:

  nie chcę mieszkać na wsi

Artykuły na temat: nie chcę mieszkać na wsi
 • Mój mąż przeniósł się na wieś. A ja nie chcę tam żyć!

 • Stylowy urlop na polskiej wsi? Ten trend cię oczaruje!

  Szukasz pomysłu na wyjątkowy wypoczynek w Polsce? Kochasz naturę, inspirujących ludzi i pragniesz odkrywać niezwykłe miejsca? Podróżniczka Aleksandra Bogusławska opowiada o polskich domach gościnnych, które oferują więcej niż przeciętne gospodarstwa agroturystyczne.

 • Nie chciała milionera

  Pieniądze? Ważniejsza jest niezależność. Kariera? Od niej ważniejsi są synowie. Dla nich najbardziej znana polska projektantka zrobi wszystko.

 • Arnold Schwarzenegger: Chłopak ze wsi

  Jego dzieciństwo dalekie było od sielanki. Musiał pilnie się uczyć i pracować, a i tak dostawał od ojca lanie. Miał jednak marzenia, które konsekwentnie realizował i pewnego dnia usłyszał o nim cały świat.

 • Czyste mieszkanie bez bakterii i kurzu

  Sprawdź, co zrobić, by po sprzątaniu mieszkanie nie tylko lśniło i pachniało czystością, lecz także, by nie było w nim niezdrowych zanieczyszczeń.

 • Tomasz Borkowy: Nie chciałem grać w "Domu"

  ..., czego on się bał. Czego? - Jestem miastowy, a grałem prostego chłopaka ze wsi, z awansu społecznego. Nie wyglądałem na takiego i w dodatku nie cierpiałem "Wiśta wio, łatwo powiedzieć(...)Ogląda pan czasem polskie seriale? Tomasz Borkowy: - Kiedy przyjeżdżam do Polski, staram się to robić. Mam jednak wrażenie, że lecą same seriale rzeki - soap operas, jak to się u nas mówi. Macie...

 • Mieszkanie na miarę

  Stan przed: brak wody, potworny bałagan. Stan po: niepowtarzalne mieszkanie uszyte na wymiar. Po drodze: nielojalne ekipy, męcząca biurokracja i wiara, że jednak się uda.

 • Moje dziecko robi, co chce

  Projektują dziecko według własnych wyobrażeń. wkładają w jego wychowanie mnóstwo pracy, pieniędzy i marzeń. A kiedy syn czy córka wybiera własna drogę, ma inne pasje, cierpią. Przeżywają smutek, złość i rozczarowanie.

 • Gram ale nie udaję

  Jak zobaczycie piękną czterdziestolatkę w ogrodniczkach na hulajnodze, to może być ona. Pewnie nie poznacie popularnej Zuzy z Przyjaciółek i Leny z Na dobre i na złe, bo Anita Sokołowska po zejściu z planu zmywa makijaż, zrzuca szpilki, bez kostiumu czuje się swobodniej. W rodzinie dostała dość akceptacji, by nie udawać kogoś, kim nie jest. Sama urządza mieszkanie, ma stary samochód. Próbuje...

 • TEST: Chcesz biegać? To zacznij od marszu!

  Przyszła wiosna, a wraz z nią obudziła się w nas chęć zadbania o zdrowie, sylwetkę i dobre samopoczucie. Nawet jeśli scenariusz powrotu do formy co roku wygląda identycznie i prędzej czy później tracimy wiosenną motywację warto powalczyć o to, by w tym roku było inaczej.

Wideo na temat: nie chcę mieszkać na wsi
 • Rafał Maślak: Staram się być sobą, nie wstydzę się swojej wsi

  - Ja niczego nie udaję, nie wstydzę się swojej wsi i ludzi, którzy tu mieszkają. Przeciwnie - staram się promować miejsce, z którego pochodzę - powiedział Rafał Maślak. Uznany za jednego z najpiękniejszych mężczyzn świata model i celebryta, jeszcze chwilę temu mieszkał na wsi i pracował na trzy zmiany w fabryce tubek. Odkąd wystartował w regionalnym konkursie, jego kariera potoczyła się

Dyskusje na temat: nie chcę mieszkać na wsi
 • Re: Jak powiedzieć, że nie chcę zajmować się wnukami?

  wykorzystywana ani szantażowana.Teraz od 17 lat mieszkamy tam gdzie córka na osiedlu blisko kopalni na wsi,mamy do siebie rzut beretem.Mam męża od 49 lat.Nie pozwól córce dyrygować swoim życiem,Twój mąż(...) Cię stać finansowo.My oboje z mężem starszym o 2 lata wspomagamy się wzajemnie,wiemy już że jak jedno z nas odejdzie/jestem przewlekle chora/to do tego co zostaje przychodzi mieszkać wnuk syn córki 22