• Informacje na temat:

  na ślub

Artykuły na temat: na ślub
 • Maffashion bierze ślub?

  ...kontrakty reklamowe. Prywatnie Julia jest od dwóch lat narzeczoną Czarka Jóźwika - Youtubera z popularnej grupy Abstrachuje. Być może ślub pary odbędzie się już niedługo. Mogłoby na to wskazywać najnowsze zdjęcie Julii, na którym pozuje w przepięknej i oryginalnej sukni ślubnej projektu Lany Nguyen. Myślicie, że w ten sposób Maffashion chciała się podzielić w fanami radosną nowiną?

 • Doda wzięła ślub

  Dorota Rabczewska wyszła za mąż za Emila Stępnia. Gwiazda dozuje informacje dotyczącego tego ważnego wydarzenia. W sobotę opublikowała jedynie zdjęcie obrączek i nie zdradziła, kim jest jej wybranek. Wieczorem wraz z mężem pokazali fotografię w ślubnych strojach.

 • Ślub Pippy Middleton

  I stało się! To dziś młodsza siostra księżnej Kate, Pippa Middleton stanęła na ślubnym kobiercu. Jej życiowym wybrankiem jest James Matthews, dyrektor generalny korporacji Eden Rock Capital Management, a także były rajdowiec i jeden z najbogatszych mężczyzn w kraju. Prezentujemy zdjęcia z ceremonii.

 • Krzysztof Gojdź planuje ślub!

  ...- Tak, planuję ślub. Będzie jacht, będzie fajnie, będzie ciepło - wyznał.

 • Ola Kisio wzięła ślub!

  Na ten ślub wszyscy czekali od dawna, a jednak okazał się on zaskoczeniem!

 • ​Ślub? Po latach smakuje lepiej!

  Kilka dni temu plotkarskie serwisy zelektryzowała wieść o tym, że Katarzyna Nosowska i jej partner po 17 latach wspólnego życia zdecydowali się na ślub. Ale par które pobrały się po długim życiu w wolnym związku jest więcej. Rekordziści czekali ze ślubem nawet 40 lat!

 • Ślub poza urzędem

  Wiele par młodych marzy o tym, by ich ślub był najbardziej zaskakującym i zapadającym w pamięć zaproszonych gości wydarzeniem. Coraz więcej narzeczonych pragnie niepowtarzalnej uroczystości w wyjątkowym otoczeniu wśród zieleni, w pięknym ogrodzie, w zabytkowych wnętrzach.

 • Królewski ślub w liczbach

  Jedna z aplikacji analizując dane z ponad 170 tysięcy wesel oraz z 70 tysięcy firm z branży ślubnej opublikowała raport "Królewski ślub w liczbach". Szacuje się, że ślub Harry’ego i Meghan będzie kosztować około 20 milionów funtów. Transmisję z wydarzenia oglądać będą trzy miliardy fanów rodziny królewskiej na całym świecie. Tort ślubny W piątek pałac Kensington opublikował nagranie...

 • Inferno: "Ślub" Anny Augustynowicz

  ..., co ją wyznacza oraz ontologicznym: materialnej obecności w teatralnym "tu i teraz". Opolsko-szczeciński "Ślub" jest nie tylko wierny z ducha i myśli genialnemu literackiemu pierwowzorowi, ale po raz...

 • Ślub w ciemno?

  ...dalej, czyli jak ze sobą żyjemy po ślubie. Przecież dziś, tak samo jak kiedyś, są związki udane i nieudane. Z drugiej strony dawne i dzisiejsze małżeństwa trudno porównywać, bo świat za bardzo się(...) się też kłócić, bo robimy w życiu różne rzeczy i miewamy odmienne zdanie. Przeceniamy więc wspólne mieszkanie przed ślubem? - Nadajemy mu nadmierne znaczenie. Bo do czego jest ono potrzebne...

Zdjęcia na temat: na ślub
 • Blake Lively i Ryan Reynolds wzięli ślub
Wideo na temat: na ślub
 • Perfekcyjny ślub

  Izabela Janachowska przyznała, że ślub zorganizowany w zimie też może być perfekcyjny. - Ślub zimą też może być stylowy. Piękne sanie, kulig, panna młoda niczym Królowa Śniegu w pelerynie z futra - powiedziała. - Marzyłby mi się taki zimowy ślub w góralskim stylu - dodała.

 • Stylowy ślub

  Ta wiadomość z pewnością ucieszy panny młode AD 2017 - w tym roku modne jest właściwie wszystko, sukienki syrenka, emipre, princessa, z koronkowym gorsetem. Zobaczcie kolekcję Alon Livne - izraelskiej projektantki, która pokazała swoje suknie ślubne na Tygodniu Mody w Nowym Jorku.

Dyskusje na temat: na ślub
 • luksusowy ślub

  Słuchajcie, mam takie rozkminy.... Niedługo będziemy z (przyszłym!) mężem zabierać się za planowanie ślubu. Chcemy to zrobić w 2017 roku. Wiadomo, ze wcześniej trzeba zacząć. I teraz pytanie mam do was, czy wy zdecydowałybyście się na ślub gdzieś poza w ogóle Polską. Tak na przykład na kanarach, tak na bogato. Albo gdybyście były zaproszone na taki ślub, to poleciałybyście tak daleko?

 • Re: Trwa ślub Meghan i Harry'ego

  Kościelny z elementami poprawności politycznej.

 • Kwiaty na ślub?

  Hejka jakie kwiaty polecacie na ślub latem??? Znacie może jakąś profesjonalną kwiaciarnie która zajmie się całym wystrojem sali i kościoła?

 • Potajemny ślub przyjaciółki

  Moja przyjaciółka wzięła potajemny ślub w tajemnicy przed wszystkimi znajomymi oprócz rodziny. Czy jako to , że jestem jej bardzo bliską przyjaciółką postąpiła dobrze ? Czuje wielką urazę do niej w tym momencie , że nie zaprosiła mnie i powiadomiła tak późno o tym , że jest już mężatką . Czy wypada mi z nią porozmawiać w tym temacie i powiedzieć wprost , że to mnie zabolało , czy po prostu czekać

 • Ślub z rozwodnikiem ?

  Od dwóch lat mieszkam z nowym narzeczonym , on jest ode mnie starszy o 6 lat, już po rozwodzie , a ogóle nie mówi mi nic o starej żonie, dlaczego wzięli rozwód z czyjej winy się rozstali. Ja marzę o ślubie kościelnym ale niestety nie możemy go wziąć. Czy zdecydować się na ślub cywilny , mój partner na niego nalega ale ja nie jestem jeszcze do końca pewna...

 • Oryginalna sukienka na ślub , pomocy!

  Dziewczyny wybieram się na ślub za 3 tygodnie i chciałabym kupić coś nowego. To co oglądałam w sklepach mnie nie powaliło. Pomocy !!! Jak znacie jakieś fajne sklepy to śmiało pisać niżej :)

 • Re: Agnieszka Kaczorowska na ślubnym kobiercu

  ŚLUB SAKRAMENTALNY???? CZY taki cywilny jest w oczach Boga legalny? To nic innego jak cudzołożenie za państwa przyzwoleniem.