• Informacje na temat:

  na pokazie la mania

Artykuły na temat: na pokazie la mania
 • Tajemniczy gość na pokazie La Manii

  Joanna Przetakiewicz nie próżnuje. Ostatnio mogliśmy oglądać ja w show „Azja Express” i na okładce „Playboya”. Teraz natomiast zorganizowała specjalne przyjęcie „La Mania Mind Blow Party” dla przyjaciół i wiernych klientów marki.

 • La Mania: Pokaz Mind Blow

  Mind Blow to motyw przewodni warszawskiego pokazu najnowszej kolekcji marki La Mania, który odbył się 12 grudnia w przestrzeni EXPO XXI Warszawa.

 • Mania malowania

  Kolor lakieru jest równie ważnym wyznacznikiem trendów co krój sukienki. Tego lata projektanci proponują biel, mleczne pastele, błękit oraz odcienie cieliste. Wysokie notowania mają też barwy neonowe i metaliki. Nadal modne są zdobienia i mieszanie kolorów.

 • Przetakiewicz pokazała swoje mieszkanie

  Polska projektantka mody i właścicielka modowej marki „La Mania” pokazała swoje mieszkanie.

 • La Mania pokaże się w Londynie

  La Mania, marka stworzona przez Joannę Przetakiewicz i Magdę Butrym, pojawi się podczas Tygodnia Mody w Londynie.

 • Joanna Przetakiewicz w jury Cracow Fashion Awards!

  Joanna Przetakiewicz, założycielka i dyrektor kreatywny marki La Mania, będzie gościem specjalnym Cracow Fashion Awards, pokazu dyplomowego Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU i konkursu dla młodych projektantów mody. Wydarzenie odbędzie się 6 marca 2016 o godz. 19 w Centrum Kongresowym ICE Kraków i rozpocznie Cracow Fashion Week 2016.

 • Chodakowska wyszła za mąż

  Zgodnie z zapowiedzią Ewa Chodakowska wzięła ślub w sukience La Manii.

 • Minimalizm i klasyka

  Joanna Przetakiewicz i Magdalena Butrym zaprezentowały najnowszą kolekcję marki La Mania.

 • Obsesyjny strach przed nadwagą

  Ogarnięte manią swojego wyglądu wciąż przeglądają się w lustrze, milion razy dziennie stają na wadze, odmawiają sobie każdego kąska... A wszystko przez sławę!

 • Wywiad z dyrektorem artystycznym Bobbi Brown

  ...- Czuję się szczęściarzem, że mogę pracować z Bobbi. Razem pracujemy nad 'New York Fashion Week'. Co jest ciekawe, marka 'Bobbi Brown' ma wiele wspólnego z modą. Nawet w tym tygodniu mieliśmy wielki event tutaj, w Warszawie – przygotowywaliśmy makijaże na pokaz mody ‘La Mania’. Wiesz, co jeszcze jest w 'Bobbi' wspaniałe? To, że mamy ciekawe rozwiązania dla wizażystów. Jednocześnie, co ważne...

Zdjęcia na temat: na pokazie la mania
Wideo na temat: na pokazie la mania
 • Przetakiewicz: Nie chciałam sztywnego pokazu, bo moda to zabawa

  Marka La Mania podczas specjalnej prezentacji przedstawiła pojedyncze egzemplarze ubrań ze swojej najnowszej kolekcji. Projektantka Joanna Przetakiewicz zdradziła, skąd zrodził się pomysł na nietypowe pokazanie swoich ubrań. Zamiast typowego wybiegu, modelki z drinkami w dłoniach bawiły się wśród gości, eksponując na sobie wybrane projekty. - Widzieliśmy tysiące pokazów i z pewnością tyle też

 • Przetakiewicz - cudowne dziecko polskiej mody?

  Na najnowszym pokazie La Manii na sezon wiosna-lato 2015 Joanna Przetakiewicz zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej z "Dzień Dobry TVN", jakie ma aspiracje i kto ją wspiera. - Wierzę w to, że La Mania jest tą pierwszą marką, która osiągnie międzynarodowy sukces - dodała projektantka.

 • Praca modelki to dla niej katorga

  Na pokazie najnowszej kolekcji marki La Mania połączonym z prezentacją szpilek, Agnieszka Jastrzębska "Dzień Dobry TVN' zapytała gwiazdy, ile są w stanie poświęcić dla pięknych butów. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: na pokazie la mania