• Informacje na temat:

  na nadmierną opaleniznę

Artykuły na temat: na nadmierną opaleniznę
 • Dieta, która zapewni zdrową opaleniznę

  Produkty szczególnie polecane Morele, brzoskwinie, marchew Wszystkie zawierają beta-karoten, który przyspiesza opalanie i utrzymuje opaleniznę. Beta-karoten zmniejsza też ryzyko poparzeń słonecznych i zapobiega powstawaniu przebarwień. Dlaczego tak się dzieje? Bo beta-karoten jest odporny na działanie podwyższonej temperatury. Orzechy Dzięki zawartej w nich witaminie E skóra stanie się...

 • Cel: Równomierna opalenizna

  ...opaleniznę. Najważniejsze jednak, że preparat nie posiada żadnych skutków ubocznych, jest całkowicie bezpieczny i w odróżnieniu od stosowanych samoopalaczy nie zostawia przebarwień, plam, nie wywołuje...

 • Seksowna opalenizna nie dla każdego

  Zgrabna sylwetka, bujna czupryna, krągłe piersi i biodra, pełne usta, smukłe nogi, a do tego delikatny odcień opalenizny. Tak współcześnie postrzegana jest seksowna kobieta. Trudno się, więc dziwić tysiącom, jeśli nie milionom kobiet starających się pozyskiwać opaleniznę o każdej nadarzającej się porze roku lub biegającym notorycznie do solarium.  Forum: Opalanie toples ~ romaten A przecież...

 • Seksowna opalenizna nie dla każdego

  Pobudza do życia, poprawia humor i sprawia, że skóra przybiera piękny, brązowy odcień. Jednak nie każda z nas może beztrosko cieszyć się słońcem. Grupa osób, które powinny go unikać, wcale nie jest mała.

 • Soraya Balsam utrwalający opaleniznę

  Balsam po opalaniu utrwalający opaleniznę polecany jest do stosowania zarówno po kąpieli słonecznej jak i po wizycie w solarium.

 • Dlaczego skóra się opala?

  Opalenizna to wynik zmian w naskórku spowodowanych dwoma rodzajami promieniowania: UVA i UVB. Które szkodzi, a które opala?

 • ​Jak powstawały kosmetyki? Oto 12 nieznanych faktów

  Lubisz się malować i buszować po sklepowych półkach z kosmetykami do makijażu? Oto kilka faktów o tym, jak powstawały kosmetyki, które z pewnością cię zainteresują. Jak powstała pomadka? Skąd się wzięła moda na opaleniznę? Przeczytaj!

 • Lato to czas, kiedy uzbrojeni w odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną (co najmniej SPF30!) z przyjemnością wystawiamy nasze ciało na promienie słoneczne. Jak przygotować naszą skórę, aby na długo zachwycać piękną i zdrową opalenizną?

 • Bierzesz leki? Uważaj na słońce

  ...promieniami słonecznymi. Można się jednak chronić przez nadmierną reakcją skóry, używając preparatów z filtrami UV. Dla osób ze skórą wrażliwą na słońce najlepsze są te z faktorem o wartości co najmniej 30

 • Z opalaniem, jak z modą - czasem mniej znaczy lepiej

  Coco Chanel zawdzięczamy małą czarną i modę na opalanie. Zdaje się, że to, co wypromowała ikona stylu, jest nieśmiertelne - opalenizna podobnie jak mała czarna nie wychodzą z mody. Jednak dermatolodzy, podobnie jak styliści, zalecają umiar.

Wideo na temat: na nadmierną opaleniznę
 • Natalia Kukulska zachęca do badań w walce z rakiem

  Natalia Kukulska nie wychodzi na plażę bez odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej. Jej zdaniem nadmierna opalenizna nie jest ani ładna, ani zdrowa. Zbyt długa ekspozycja skóry na słońce przyczynia się bowiem do powstawania nieestetycznych przebarwień oraz groźnych dla życia nowotworów. Wokalistka została ambasadorką akcji „Zostań Skin Checkerem”, która zachęca do profilaktyki nowotworów skóry.