• Informacje na temat:

  na jogging

Artykuły na temat: na jogging
 • Czym jest slow jogging?

  Slow jogging jest owocem dwudziestoletnich badań pewnego japońskiego profesora. Celem pracy naukowca było opracowanie metody biegania, która będzie najkorzystniejsza dla stawów i mięśni. Jak mówi trener, Michał Dubaj, ta forma aktywności jest świetną alternatywą dla osób, które nie lubią tradycyjnego joggingu. Wyprostowana sylwetka i biodra wypchnięte do przodu - taką postawe najlepiej przyjąć...

 • Slow jogging - truchtem po zdrowie

  Według profesora Hiroaki Takany, legendarnej postaci w Japonii, "wolne bieganie" jest równie efektywne, co morderczy trening biegacza" - zapewnia Magda Jackowska. Asystentka profesora wyjaśnia, czym jest filozofia slow jogging.

 • Slow jogging dobry dla każdego

  Hiroaki Tanaka, zdając sobie sprawę, że nie wszyscy chcą podjąć większy wysiłek odkrywa zalety slow joggingu (powolnego biegu).

 • Na jogging koniecznie z dobrym biustonoszem

  Dobry sportowy stanik to nie chwilowa moda. Odpowiedni specjalny biustonosz nie tylko podtrzymuje piersi i je stabilizuje, ale i zdejmuje ciężar z ramion, zmienia środek ciężkości i prostuje sylwetkę. Często duży biust i związane z nim niestabilność i waga są przeszkodą w uprawianiu chociażby joggingu. Nawet idealnie dobrany zwykły biustonosz podczas uprawiania sportu może się nie sprawdzić...

 • Dres nie kojarzy się już tylko z lekcjami WF czy porannym joggingiem

  Po latach nieobecności dres powraca w wielkim stylu i wychodzi z pomieszczeń domowych na ulicę, a nawet na salony. Zdaniem Sylwii Majdan to dobry trend, trzeba tylko odpowiednio zestawić ze sobą wszystkie części garderoby. Dresowe spodnie niezwykle oryginalnie prezentują w połączeniu ze szpilkami czy wieczorową bluzką ozdobioną cekinami. Doskonale pasują również do marynarki.

 • Jogging dla każdego

  Jogging - to odpowiednik truchtu, marszobiegu, wolnego biegu, który w ostatnich latach zyskał dużą popularność. W USA, Japonii jest normalnym zjawiskiem. Można tam zobaczyć rankiem lub wieczorami ludzi biegających pojedynczo lub grupkami.

 • ...  Sobota i niedziela minęły błyskawicznie! W sobotni poranek jogging rodzinny i antkowe konserwatorium. W sobotnie popołudnie Antka turniej tenisowy....

 • Rusz się na szczęście

  Kiedy ludzie wykonują choć niewielką aktywność fizyczną, marsz, lekki jogging, jazda na rowerze, są szczęśliwsi - wskazują eksperci z uniwersytetu Cambridge. Dodają, że aktywność fizyczna wpływa również na ogólną satysfakcję z życia.

 • Pogromca kalorii. Wystarczy osiem minut!

  Za oknem ponuro i deszczowo, a tobie brakuje motywacji do aktywności? Nie musisz wychodzić na długie spacery czy jogging podczas zimnych dni. Wystarczy krótki, domowy trening na poprawę samopoczucia.

 • Walet karo. Możesz mieć problemy egzystencjalne. Rosnący niepokój zafalujesz twoją ocenę sytuacji. Spróbuj zneutralizować swoje lęki. Jogging to sport,...

Zdjęcia na temat: na jogging
Wideo na temat: na jogging
 • Jak ubrać się na jogging jesienią i zimą?

  - Wszystkie osoby, które aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu, powinny pamiętać o ubieraniu warstwowym - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Gabriela Snochowska, ekspertka od odzieży sportowej. Jak się odpowiednio ubrać do biegania jesienią i zimą? - Bielizna termoaktywna powinna być przylegająca do ciała - zaznaczyła. Jak w stylizację wkomponować elementy odblaskowe?

 • Dres nie kojarzy się już tylko z lekcjami WF czy porannym joggingiem

  Po latach nieobecności dres powraca w wielkim stylu i wychodzi z pomieszczeń domowych na ulicę, a nawet na salony. Zdaniem Sylwii Majdan to dobry trend, trzeba tylko odpowiednio zestawić ze sobą wszystkie części garderoby. Dresowe spodnie niezwykle oryginalnie prezentują w połączeniu ze szpilkami czy wieczorową bluzką ozdobioną cekinami. Doskonale pasują również do marynarki. (Newseria Lifestyle)

 • Zamiast diety... slow jogging

  Od zwykłego joggingu różni się tym, że biega się wolno, co nie powoduje zmęczenia. Często nazywany jest więc bieganiem z uśmiechem. Organizm spala jednak dwa razy więcej kalorii niż w czasie szybkiego marszu. Podczas treningu można w ciągu 10 minut spalić 200 kalorii, tymczasem podczas spaceru tylko 100.

Dyskusje na temat: na jogging
 • Re: Dieta 800 kcal

  Proszę, tu masz rozpisaną: Już po przeczytaniu wiem, że w życiu bym nie przetrwała:P A nie zastanawiałaś się nad zmianą nawyków żywieniowych na stałe i jakąś formą wysiłku fizycznego w stylu aerobic, siłownia, jogging itp.? Głodzenie się to moim zdaniem niezbyt dobre rozwiązanie.

 • Re: Jak ubrać się na jogging jesienią i zimą?

  Biegać to możesz w majtkach za stodołą, a jogging uprawia się w najkach jak mówił Robert...

 • Re: Wynajem sali na spotkania biznesowe

  . Szczególną uwagę zwróciłam na wielki pałacowy park, w którym codziennie rano uprawiałam poranny jogging. Naprawdę polecam to miejsce!

 • Re: Jak ubrać się na jogging jesienią i zimą?

  bo "jogging" brzmi od razu jak 600 zł wydane na buty i drugie tyle na odzienie (tylko do biegania, do marszu nordic walking trzeba kupić inne buty i inną kurteczkę), a bieganie i marsz są zbyt siermiężne - wychodzisz i biegniesz w adidasach odziedziczonych po córce, bo w pół roku z nich wyrosła, a na Ciebie pasują jak ulał.

 • Re: Stosujecie suplementy diety?

  Nie wierzcie w żadne suplementy, tabletki, herbatki i inne cuda, trzeba podnieść pupę z fotela i zacząć się ruszać, aerobik, siłownia, jogging, jest wiele opcji ;) Na ładną sylwetkę trzeba sobie zapracować, nie ma nic za darmo ;)

 • Re: Jak ubrać się na jogging jesienią i zimą?

  Moja ścieżka po które biegam powiedziała, że ma to w d...

 • Re: Wegetarianizm - moda czy przekonanie?

  Może i jest to pewnego rodzaju moda i znam naszych czasów, ale to taka trochę moda jak jogging. Z pewnością nie wyjdzie nam na złe. Takie mody zdecydowanie popieram :)

 • Re: Jak ubrać się na jogging jesienią i zimą?

  a ja se biegam w czym chce i jak chce i jest mi z tym i w tym dobrzeeeee

 • Re: Na bezsenność

  Przed snem warto dotlenić organizm i wyjść w tym celu na jakiś spacer, jogging. Jeśli to nie pomaga to przyjmuję tabletki Forsen, które nie mają w sobie jakichś mega silnych składników a jedynie melisę, szyszki chmielu, magnez. Sama natura.

 • Re: Jak ubrać się na jogging jesienią i zimą?

  A co zrobić z tymi ubraniami na cebulkę gdy się je zdejmie, bo jest za gorąco? Schować pod pachę? Śmieszne to...