• Informacje na temat:

  na jogging

Artykuły na temat: na jogging
 • Modny sport: slow jogging

  Slow jogging to bieganie w zupełnie nowej odsłonie. Koniecznie przekonaj się, czy jest również dla ciebie...

 • Jogging - trening ciała i pamięci

  Systematyczny jogging nie tylko pozwala wzmocnić nasze ciało, ale również poprawia naszą pamięć. Wiadomo, że ćwiczenia pomagają zwalczyć stres, jednak najnowsze doniesienia wskazują, że bieganie może również wzmocnić naszą pamięć.

 • Czym jest slow jogging?

  Slow jogging jest owocem dwudziestoletnich badań pewnego japońskiego profesora. Celem pracy naukowca było opracowanie metody biegania, która będzie najkorzystniejsza dla stawów i mięśni. Jak mówi trener, Michał Dubaj, ta forma aktywności jest świetną alternatywą dla osób, które nie lubią tradycyjnego joggingu. Wyprostowana sylwetka i biodra wypchnięte do przodu - taką postawe najlepiej przyjąć...

 • Slow jogging - truchtem po zdrowie

  Według profesora Hiroaki Takany, legendarnej postaci w Japonii, "wolne bieganie" jest równie efektywne, co morderczy trening biegacza" - zapewnia Magda Jackowska. Asystentka profesora wyjaśnia, czym jest filozofia slow jogging.

 • Slow jogging dobry dla każdego

  Hiroaki Tanaka, zdając sobie sprawę, że nie wszyscy chcą podjąć większy wysiłek odkrywa zalety slow joggingu (powolnego biegu).

 • Na jogging koniecznie z dobrym biustonoszem

  Dobry sportowy stanik to nie chwilowa moda. Odpowiedni specjalny biustonosz nie tylko podtrzymuje piersi i je stabilizuje, ale i zdejmuje ciężar z ramion, zmienia środek ciężkości i prostuje sylwetkę. Często duży biust i związane z nim niestabilność i waga są przeszkodą w uprawianiu chociażby joggingu. Nawet idealnie dobrany zwykły biustonosz podczas uprawiania sportu może się nie sprawdzić...

 • Dres nie kojarzy się już tylko z lekcjami WF czy porannym joggingiem

  Po latach nieobecności dres powraca w wielkim stylu i wychodzi z pomieszczeń domowych na ulicę, a nawet na salony. Zdaniem Sylwii Majdan to dobry trend, trzeba tylko odpowiednio zestawić ze sobą wszystkie części garderoby. Dresowe spodnie niezwykle oryginalnie prezentują w połączeniu ze szpilkami czy wieczorową bluzką ozdobioną cekinami. Doskonale pasują również do marynarki.

 • Jogging dla każdego

  Jogging - to odpowiednik truchtu, marszobiegu, wolnego biegu, który w ostatnich latach zyskał dużą popularność. W USA, Japonii jest normalnym zjawiskiem. Można tam zobaczyć rankiem lub wieczorami ludzi biegających pojedynczo lub grupkami.

 • ​Kochaj się w tych pozycjach, spalisz najwięcej kalorii!

  A gdyby tak zamienić poranny jogging albo wieczorną porcję pływania na seks? Sprawdź, ile kalorii spalisz, kochając się w swoich ulubionych pozycjach.

 • Jabra: Do słuchania, rozmawiania i ćwiczenia

  Bezprzewodowe słuchawki douszne Jabra Elite Active 45e zostały zaprojektowane z myślą o muzyce, połączeniach i sporcie. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na jogging, rowerową przejażdżkę, czy na siłownię, pozwalają cieszyć się bezprzewodowym dźwiękiem.

Zdjęcia na temat: na jogging
Wideo na temat: na jogging
 • Jak ubrać się na jogging jesienią i zimą?

  - Wszystkie osoby, które aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu, powinny pamiętać o ubieraniu warstwowym - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Gabriela Snochowska, ekspertka od odzieży sportowej. Jak się odpowiednio ubrać do biegania jesienią i zimą? - Bielizna termoaktywna powinna być przylegająca do ciała - zaznaczyła. Jak w stylizację wkomponować elementy odblaskowe?

 • Dres nie kojarzy się już tylko z lekcjami WF czy porannym joggingiem

  Po latach nieobecności dres powraca w wielkim stylu i wychodzi z pomieszczeń domowych na ulicę, a nawet na salony. Zdaniem Sylwii Majdan to dobry trend, trzeba tylko odpowiednio zestawić ze sobą wszystkie części garderoby. Dresowe spodnie niezwykle oryginalnie prezentują w połączeniu ze szpilkami czy wieczorową bluzką ozdobioną cekinami. Doskonale pasują również do marynarki. (Newseria Lifestyle)

 • Zamiast diety... slow jogging

  Od zwykłego joggingu różni się tym, że biega się wolno, co nie powoduje zmęczenia. Często nazywany jest więc bieganiem z uśmiechem. Organizm spala jednak dwa razy więcej kalorii niż w czasie szybkiego marszu. Podczas treningu można w ciągu 10 minut spalić 200 kalorii, tymczasem podczas spaceru tylko 100.

Dyskusje na temat: na jogging
 • Re: Dieta 800 kcal

  Proszę, tu masz rozpisaną: Już po przeczytaniu wiem, że w życiu bym nie przetrwała:P A nie zastanawiałaś się nad zmianą nawyków żywieniowych na stałe i jakąś formą wysiłku fizycznego w stylu aerobic, siłownia, jogging itp.? Głodzenie się to moim zdaniem niezbyt dobre rozwiązanie.

 • Re: Wynajem sali na spotkania biznesowe

  . Szczególną uwagę zwróciłam na wielki pałacowy park, w którym codziennie rano uprawiałam poranny jogging. Naprawdę polecam to miejsce!

 • Re: Jak ubrać się na jogging jesienią i zimą?

  Biegać to możesz w majtkach za stodołą, a jogging uprawia się w najkach jak mówił Robert...

 • Re: Stosujecie suplementy diety?

  Nie wierzcie w żadne suplementy, tabletki, herbatki i inne cuda, trzeba podnieść pupę z fotela i zacząć się ruszać, aerobik, siłownia, jogging, jest wiele opcji ;) Na ładną sylwetkę trzeba sobie zapracować, nie ma nic za darmo ;)

 • Re: Czym jest slow jogging?

  Jogging jest bardzo odprężający i nie obciąża mięśni, dwa razy w tygodniu biegam. Po każdym treningu uzupełniam płyny orsalitem, który oprócz wody dostarcza niezbędne sole mineralne. Zdrowa dieta i ruch pozwoliły mi „dojść” do siebie po operacji serca.

 • Re: Na bezsenność

  Przed snem warto dotlenić organizm i wyjść w tym celu na jakiś spacer, jogging. Jeśli to nie pomaga to przyjmuję tabletki Forsen, które nie mają w sobie jakichś mega silnych składników a jedynie melisę, szyszki chmielu, magnez. Sama natura.

 • Re: Jogging - trening ciała i pamięci

  Super! Zdrowe ciało to zdrowy rozum i duch. Każda aktywność szczególnie na świeżym powietrzu jest cenna, ja lubie marszobiegi po lesie takie po 10 - 15 km w weekendy, świetna sprawa. W lesie powietrze też jest super. W odchudzaniu najważniejsze jest aby dobrze rozłozyć wysiłek i kalorie tak aby najwięcej wysiłku wkładać wtedy kiedy palimy tłuszcz a nie cukier. W książce Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii jest to ładnie opisane. Wiem po sobie , ze jak się chce to można zrobić...

 • Re: Ile biegać żeby schudnąć?

  Jest tyle opini ile osób w internecie. Ja się zdałam na specjalistów i zapisałam się do klubu fitness Marcelinka w Poznaniu gdzie są też wspólne zajęcia np. jogging dla Pań, super sprawa! A przy okazji zawszę mogę się zapytać o coś kogoś wykwalifikowanego!

 • Re: Jogging - trening ciała i pamięci

  Skoncz juz. To jest na wszystko dobre...