• Informacje na temat:

  na jak długo depilacja laserowa

Artykuły na temat: na jak długo depilacja laserowa
 • ...korzystając z  depilacji laserowej . Za drogo Mimo, że wydawać by się mogło, że depilacja laserowa jest zbyt droga. To zastanów się, ile kosztował Cię do tej pory (i będzie kosztować nadal!) wosk(...) zabieg jest całkowicie bezbolesny. Nie ma nawet potrzeby nakładania żelu chłodzącego, co sprawia, że jest wyjątkowo komfortowy. Długo trwa Dawniej depilacja kojarzyła się z długimi godzinami...

 • Depilacja laserowa

  Depilacja laserowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Ta skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia największym zainteresowaniem cieszy się właśnie teraz - jesienią.

 • Urządzenie IPL: Jak wybrać najlepsze?

  Każda kobieta marzy o tym, aby raz na zawsze pozbyć się niechcianych włosków. Metod depilacji jest wiele, ale nie wszystkie są tak samo skuteczne. Depilacja woskiem jest bolesna, jednorazowych golarek trzeba używać codziennie, kremy do depilacji mogą powodować podrażnia, a depilacja laserowa w salonie jest dość kosztowna i czasochłonna. Czy jest jakaś alternatywa?

 • Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

  Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do salonów piękności nie tylko kobiety, ale również mężczyzn.

 • Tak gładko na tak długo! – o depilacji metodą IPL.

  Wiele kobiet marzy o długotrwałym efekcie gładkiej skóry, bez konieczności częstego powtarzania zabiegu golenia lub depilacji. Niewiele wie, że można tego dokonać w prosty sposób. Fotodepilacja(...) zaś zapewnia długotrwałe usunięcie owłosienia z twarzy Pań.

 • TEST: Philips Lumea - depilacja światłem

  Philips Lumea to urządzenie do domowej depilacji światłem. Wysyłając je, osłabia cebulki włosów, aby w efekcie depilację należało przeprowadzać jak najrzadziej.

 • ABC depilacji

  Można ją wykonać w domu, lub w salonie beauty. Najtańsza kosztuje 2 złote, najdroższa- 400! Podpowiadamy jaką metodę wybrać, a jakich zabiegów lepiej unikać. Po prostu radzimy, co o depilacji każda zadbana kobieta powinna wiedzieć!

 • Jak mieć piękne nogi

  Chcesz je odsłonić, ale… I tu można długo wymieniać, jakie problemy miewają nogi. Rozwiąż je po kolei.

 • Sprawdzone sposoby na idealnie gładką skórę

  Gładka skóra bez najmniejszego włoska to marzenie każdej kobiety. Metod depilacji jest wiele, jednak nie wszystkie są tak samo skuteczne i bezpieczne dla skóry. Najbardziej popularne to depilacja woskiem, pastą cukrową i zabiegi laserem. Bez względu na to, na którą metodę się zdecydujesz, najpierw poznaj wady i zalety każdej z nich.

 • Sprawdzone sposoby na idealnie gładką skórę

  Wosk Depilacja woskiem jest uważana za jedną z najskuteczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Zabieg wykonuje się szybko i dobrze sprawdza się na dużych partiach ciała. Jak to działa(...) stan. I najgorsze, czyli zapuszczanie włosów - aby depilacja była skuteczna, włos musi mieć długość przynajmniej 1 cm, czyli dość sporo. Alternatywą dla wosku jest pasta cukrowa. Nie jest tak...

Dyskusje na temat: na jak długo depilacja laserowa
 • Re: depilacja laserowa

  W ubiegłym tygodniu zdecydowałam się na depilację laserową w Łodzi w gabinecie Laser Glamour. Byłam pełna obaw, bo strasznie boję się bólu i niepotrzebnie. W salonie pracujące tam Panie mają bardzo dobre podejście do klienta. Tłumaczą wszystko dokładnie i uspokajają w razie potrzeby:)Teraz zobaczymy na jak długo jedna sesja laserkiem mi wystarczy:)

 • Re: depilacja laserowa

  jak dla mnie najlepszym miejscem, żeby się poddać depilacji laserowej jest Studio Laser w Warszawie. Pełen profesjonalizm, mają sposoby, żeby uśmierzyć ból i co najważniejsze efekty się utrzymują bardzo długo.

 • Re: depilacja laserowa

  w salonie Laser de Lux w Sosnowcu używają LIGHTSHEER i według mojego rozeznania daje najlepsze efekty, a długo szukałam info. na ten temat i na moje ciemne włoski zadziałał super :) jeżeli chodzi(...) w Sosnowcu bo tam byłam i jak dla mnie wszystko ok zarówno obsługa jak i efekty zabiegu Jestem bardzo zadowolona :-) Super atmosfera, super panie wykonujące zabiegi, efekty rewelacyjne, zabiegi robione

 • Re: Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

  Ja użwam ipl w domu bo mam urządzenie, w którym zastosowano taką samą technologię jak w salonowych urządzeniach, dostosowując ją tak, by była bezpieczna. Żarówka w urządzeniu Braun Silk-expert IPL bo to właśnie mam może wykonać 120 000 impulsów, co w zależności od obszaru ciała wystarczy na długo, choć przy tej skuteczności (po 4 zabiegach już znikają włoski) nie jest potrzebna aż taka żywotność

 • nieprawda:(

  poprzypalały i nosiłam długo strupki, a potem blizny, wyglądało to okropnie :( Naprawdę miałam nadzieję, że wreszcie będę szczęśliwa, ale masa pieniędzy poszła w błoto... Nie wiem z czego to wynikło :((((( Dlatego mam o tej metodzie depilacji bardzo złe zdanie :( Pewnie nie opublikują tego komentarza, bo ma niepochlebną opinię :( aLE mówię, jak było...

 • Re: Lipa ks. Filipa

  A do jakiego lekarza zwracałaś się po te badania hormonalne i tabletki? i jak długo trzeba je brać, żeby widzieć skutki?