• Informacje na temat:

  na dobre i na złe

Artykuły na temat: na dobre i na złe
 • Węglowodany dobre i złe

  Ważne pytanie: Jakie pokarmy zawierające te składniki odżywcze wybierać, by czerpać z nich energię, a jakich unikać, by sobie nie szkodzić?

 • Dobre i złe strony pleśni

  Dietetyk Milena Nosek oraz biolog Łukasz Bożycki rozmawiali na temat pleśni.

 • Moje smoki na dobre i złe, Jerzy Stuhr

  Smoki mogą być złe, ale też dobre. Złe trzeba pokonać, z dobrymi można się zaprzyjaźnić. Ale, jak sam mówi: "smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba, zwłaszcza jeśli ma się na imię Jerzy“. Smoczej metafory Jerzy Stuhr używa do refleksji o swoim życiu. Ze smokami miał do czynienia nierzadko, a z tym najgroźniejszym - chorobą - postanowił walczyć bez pardonu.

 • Tłuszcze. Dobre czy złe?

  ...z pożywieniem. Obniżają poziom złego cholesterolu we krwi (LDL)i podnoszą poziom dobrego (HDL). Zmniejszają ryzyko miażdżycy i chorób serca. Ponadto opóźniają procesy starzenia się organizmu, poprawiają pamięć, kondycję stawów, odporność. Obniżają też ryzyko rozwoju nowotworów, szczególnie raka prostaty, piersi i jelita grubego. Kwasy omega-6 również należą do tzw. dobrej grupy tłuszczów. Odgrywają...

 • Katarzyna Skrzynecka: Na dobre i na złe

  Mój mąż to mężczyzna i na dobre, i na złe, bez wątpienia. I oby tak było na zawsze!", tak Katarzyna Skrzynecka (46) wychwala swojego męża Marcina Łopuckiego (43), z którym właśnie świętowała 8. rocznicę ślubu. W to, że łączy ich wielka miłość, chyba nikt nie wątpi. Co istotne, ich uczucie przetrwało mnóstwo trudnych momentów, w tym również kłopoty finansowe. Nawet dzisiaj ich sytuacja...

 • Na dobre i na złe

  Taka przyjaźń się nie zdarza. A już na pewno nie w świecie show-biznesu! Kinga i Piotr wspierali się w trudnych chwilach, których i w jej, i w jego życiu nie brakowało. Dziennikarz mówi nam o tej niezwykłej relacji.

 • Dobre i złe konserwanty

  Jedzenie w znacznym stopniu wpływa na to jak się czujemy, pracujemy, a także na to jak wyglądamy. Niestety sklepowe półki aż uginają się od produktów nafaszerowanych chemią. Poprawia ona wygląd i kolor żywności, a także wydłuża czas jej przechowywania. Co dokładnie kryje się pod tzw. "E"? Na to i inne pytania odpowiedziała w programie Ewa Trusewicz, dietetyk.

 • Razem na dobre i złe

  Nie dawano im wielkich szans na wspólną przyszłość, a jednak im się udało. Wbrew przeciwnościom.

 • Między dobrem a złem

  ...praktykującym katolikiem, czy wojującym ateistą, wie, że kiedy ktoś ukradnie mu rower - to jest złe. Gdy sam kłamie, kręci z podatkami - czuje, że to nie w porządku. Gdy dopuszcza do głosu sumienie, nawiguje czujnie. Jednak są ludzie, którzy nie idą za prawdą, nie są uczciwi w rozeznawaniu, co dobre, a co złe. Z czasem zaczynają ufać wyimaginowanym regułom, które wiążą się z kłopotami, cierpieniem duchowym...

 • „Czasem jesteśmy bliżej siebie, czasem dalej, ale zawsze moja przyjaciółka stoi za moimi plecami jak anioł stróż”. Trzy pary przyjaciółek opowiadają, dlaczego prawdziwa kobieca przyjaźń jest nie do zdarcia. Bywa silniejsza od dzielących je kilometrów. Potrafi trwać na przekór losowi, który często prowadzi przez życie różnymi ścieżkami.

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe
Wideo na temat: na dobre i na złe
 • Dobre i złe strony skracania dystansu w relacjach

  Jakie są dobre i złe strony skracania dystansu w relacjach? Z kim i dlaczego jest nam trudniej przejść na "ty"? Wyjaśnił to w "Dzień Dobry TVN" antropolog kultury Robert Zydel. Z jakiego powodu niektóre zwroty grzecznościowe zanikają w języku polskim?

 • Czy jedzenie w samolocie musi źle smakować?

  - Nasz smak trochę wariuje, gdy jesteśmy w powietrzu - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Mikołaj Rey. Co zrobić, by jedzenie w samolocie lepiej smakowało? Jaki związek z naszym smakiem ma słuch? - Jeśli jemy w hałasie, to jedzenie nam dużo gorzej smakuje - podkreślił Rey. (DDTVN/x-news)

Dyskusje na temat: na dobre i na złe
 • Re: Ślub z rozwodnikiem ?

  Poznam przyjaciela na dobre i złe----wdowa.mój mail liwia375@interia.pl

 • Re: Jak kupować żarówki dobre dla oczu?

  Złe światło ,,, złe żarcie ..złe powietrze. Bandyci!!

 • Re: Czy ona mnie podrywa?

  Ale problem. Odpuść. Baba prymitywna. Ja mam sposób na podryw: Proponuję wspólne zajęcie (wyjazd na reportaż, wywiad). W podróży z mena wychodzi dobre i złe. Wtedy decyduję - co dalej.

 • Re: Węglowodany dobre i złe

  To też zależy od organizmu, niektórzy mogą jeść co chcą i nie mają żadnych niestrawności. A niektórzy cokolwiek by nie zjedli to już jakieś problemy. Pamiętam jak moja mama cierpiała i później bolał ją brzuch albo siedziała długo w toalecie. Mówiłam żeby poszła do lekarza i zapytała o jakiś dobry lek, bo się wykończy. Po jakiś dwóch tygodniach ją odwiedziłam i mnie pozytywnie zaskoczyła bo była na kuracji Intestą i od razu większy uśmiech na jej twarzy się pojawił

 • Re: Ciekawe spędzanie czasu z gromadką dzieci

  Taka ciocia to skarb:) Myślę, że wychowanie ich polega na zrealizowaniu planów dziecka. Trzeba obserwować ich i chwalić za dobre zachowanie. A złe przemieniać w dobre. Pomagać w rozwijaniu ich talentów, zainteresowań, tylko najpierw musisz podpatrzeć jakie mają:)

 • Re: Węglowodany dobre i złe

  Ja moge zrec. Na mojej diecie sie nie tyje:)

 • Re: Dziewczyna mnie OSZUKAŁA !!

  i tu pojawia sie problem prawda? zmienila się i jest kłopot a pamiętasz co przyżekałeś przed oltarzem? na dobre i złe a gdyby taki mąż zaczął przesiadywać całe dnie z browarem w reku przed tv to rozumiem wtedy że wy dziewczyny byście nie narzekały?:)

 • Re: Węglowodany dobre i złe

  Przepis na syrop z mniszka lekarskiego https://ekogrod132455463.wordpress.com

 • Re: Mąż zostawił mnie dla młodszej

  Nie da się ratować kogoś kto tego nie chce. Więcej, nienawidzi tego który chciał go ratować a poszedł do tych, którzy go klepie po plecach i nie mówią, że ma się zmieniać, pracować nad sobą. Co dobre nie przychodzi łatwo. Co złe samo wchodzi w ręce.

 • Re: Węglowodany dobre i złe

  Odżywiam się zdrowo. Jem dużo warzyw i ryb. Bardzo lubię brązowy ryż i ciemne makarony. Stosuje DiiettE SaNDRuniii, schudłam już 12 kg https://dietasandruni.wordpress.com