• Informacje na temat:

  na dobre i na złe

Artykuły na temat: na dobre i na złe
 • Moje smoki na dobre i złe, Jerzy Stuhr

  Smoki mogą być złe, ale też dobre. Złe trzeba pokonać, z dobrymi można się zaprzyjaźnić. Ale, jak sam mówi: "smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba, zwłaszcza jeśli ma się na imię Jerzy“. Smoczej metafory Jerzy Stuhr używa do refleksji o swoim życiu. Ze smokami miał do czynienia nierzadko, a z tym najgroźniejszym - chorobą - postanowił walczyć bez pardonu.

 • Tłuszcze. Dobre czy złe?

  ...z pożywieniem. Obniżają poziom złego cholesterolu we krwi (LDL)i podnoszą poziom dobrego (HDL). Zmniejszają ryzyko miażdżycy i chorób serca. Ponadto opóźniają procesy starzenia się organizmu, poprawiają pamięć, kondycję stawów, odporność. Obniżają też ryzyko rozwoju nowotworów, szczególnie raka prostaty, piersi i jelita grubego. Kwasy omega-6 również należą do tzw. dobrej grupy tłuszczów. Odgrywają...

 • Katarzyna Skrzynecka: Na dobre i na złe

  Mój mąż to mężczyzna i na dobre, i na złe, bez wątpienia. I oby tak było na zawsze!", tak Katarzyna Skrzynecka (46) wychwala swojego męża Marcina Łopuckiego (43), z którym właśnie świętowała 8. rocznicę ślubu. W to, że łączy ich wielka miłość, chyba nikt nie wątpi. Co istotne, ich uczucie przetrwało mnóstwo trudnych momentów, w tym również kłopoty finansowe. Nawet dzisiaj ich sytuacja...

 • Na dobre i na złe

  Taka przyjaźń się nie zdarza. A już na pewno nie w świecie show-biznesu! Kinga i Piotr wspierali się w trudnych chwilach, których i w jej, i w jego życiu nie brakowało. Dziennikarz mówi nam o tej niezwykłej relacji.

 • Dobre i złe konserwanty

  Jedzenie w znacznym stopniu wpływa na to jak się czujemy, pracujemy, a także na to jak wyglądamy. Niestety sklepowe półki aż uginają się od produktów nafaszerowanych chemią. Poprawia ona wygląd i kolor żywności, a także wydłuża czas jej przechowywania. Co dokładnie kryje się pod tzw. "E"? Na to i inne pytania odpowiedziała w programie Ewa Trusewicz, dietetyk.

 • Razem na dobre i złe

  Nie dawano im wielkich szans na wspólną przyszłość, a jednak im się udało. Wbrew przeciwnościom.

 • „Czasem jesteśmy bliżej siebie, czasem dalej, ale zawsze moja przyjaciółka stoi za moimi plecami jak anioł stróż”. Trzy pary przyjaciółek opowiadają, dlaczego prawdziwa kobieca przyjaźń jest nie do zdarcia. Bywa silniejsza od dzielących je kilometrów. Potrafi trwać na przekór losowi, który często prowadzi przez życie różnymi ścieżkami.

 • Dobre złego początki

  ...jego przeciwdziałania. Peelingi Peeling niesie ze sobą ryzyko złego dobrania substancji wykorzystywanej do jego przeprowadzenia lub wykonania go pomimo istniejących przeciwwskazań. Jedno jest pewne...

 • Złe i niezłe ziółka

  ...trawienie, jest dobra na żołądek, obniża poziom tzw. złego cholesterolu we krwi. Przypuszcza się, że może lekko pobudzać przemianę materii. I to tyle. Wiele kobiet, walcząc z uporczywymi zaparciami(...) zapobiega nagłym atakom głodu. Polecany jest nie tylko osobom na diecie, ale też cukrzykom i tym, którzy zmagają się z nadciśnieniem. Na kłopoty żołądkowe, zaparcia, zgagę pomoże też stare dobre...

 • Dobre węglowodany pomogą schudnąć

  Aby uniknąć takich pułapek, trzeba tylko odróżnić węglowodany dobre od złych, które działają na naszą wagę i sylwetkę w nieprzyjazny sposób. Ile plusów! Dobre węglowodany to te złożone. Mają(...) pracę jelit, pobudzają tempo metabolizmu. Poza tym produkty zawierające węglowodany złożone mają więcej błonnika, dzięki któremu dają poczucie sytości. I trochę minusów... Złe węglowodany to te...

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe
Wideo na temat: na dobre i na złe
 • Dobre i złe strony skracania dystansu w relacjach

  Jakie są dobre i złe strony skracania dystansu w relacjach? Z kim i dlaczego jest nam trudniej przejść na "ty"? Wyjaśnił to w "Dzień Dobry TVN" antropolog kultury Robert Zydel. Z jakiego powodu niektóre zwroty grzecznościowe zanikają w języku polskim?

 • Czy jedzenie w samolocie musi źle smakować?

  - Nasz smak trochę wariuje, gdy jesteśmy w powietrzu - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Mikołaj Rey. Co zrobić, by jedzenie w samolocie lepiej smakowało? Jaki związek z naszym smakiem ma słuch? - Jeśli jemy w hałasie, to jedzenie nam dużo gorzej smakuje - podkreślił Rey. (DDTVN/x-news)

 • Dietetyk o złych i dobrych sposobach na odchudzanie

  Agnieszka Piskała, dietetyczka radzi, jak w bezpieczny i skuteczny sposób pozbyć się dodatkowych kilogramów. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: na dobre i na złe
 • Re: Ślub z rozwodnikiem ?

  Poznam przyjaciela na dobre i złe----wdowa.mój mail liwia375@interia.pl

 • Re: Ciekawe spędzanie czasu z gromadką dzieci

  Taka ciocia to skarb:) Myślę, że wychowanie ich polega na zrealizowaniu planów dziecka. Trzeba obserwować ich i chwalić za dobre zachowanie. A złe przemieniać w dobre. Pomagać w rozwijaniu ich talentów, zainteresowań, tylko najpierw musisz podpatrzeć jakie mają:)

 • Re: Dobre i złe konserwanty

  Podajcie jeden produkt w którym niema konserwantów

 • Re: Solo Femme gwarancją jakości?

  Mam jedne kozaki Solo Femme i nie polecam... niby skórzane, niby dobre... ale po dwóch tygodniach odkleiła mi się podeszwa, a nie robiłam jakichś wygibasów w tych butach. Dla mnie Solo Femme to po prostu słabe i złe wykonanie butów.

 • Re: Dobre i złe konserwanty

  Teraz prawie wszystko zawiera konserwanty i dlatego szybko tyjemy. Dobrze, że chociaz są na rynku zdrowe, ziołowe suplementy odchudzające jak mojito slim, to możemy zrzucic pare centymetrów w pasie.

 • Re: Romans z młodszym mężczyzną

  Myślę, że przysięgałaś być przy mężu na dobre i złe i jesteś. To się liczy. Wierność jest drugorzędna. Nie wiem, czemu ci wszyscy ludzie, którzy jak tylko poczują inną dupę, to zaraz zostawiają swoich partnerów uważają się za coś lepszego niż ty. Ty mimo kryzysów, jednak przy nim trwasz. Szacunek.

 • Re: Tłuszcze. Dobre czy złe?

  Psiojadzie wstrzymaj się ze swoimi radami.

 • Re: Dziewczyna mnie OSZUKAŁA !!

  i tu pojawia sie problem prawda? zmienila się i jest kłopot a pamiętasz co przyżekałeś przed oltarzem? na dobre i złe a gdyby taki mąż zaczął przesiadywać całe dnie z browarem w reku przed tv to rozumiem wtedy że wy dziewczyny byście nie narzekały?:)

 • Re: Tłuszcze. Dobre czy złe?

  Najlepszy jest psi smalec. Smalec z psa działa rozgrzewająco i pro zdrowotnie. Można smarować się psim smalcem lub go spożywać, przechodzi wszystkim przeziębienie, grypa i koklusz.