• Informacje na temat:

  na diecie

Artykuły na temat: na diecie
 • Zimowa dieta

  I wcale nie chodzi o spożywanie większej ilości mięsa, jak sądzi wiele osób. To jeden z największych mitów, jaki pokutuje w zimowej diecie Polaków. Przeciwnie - komfort termiczny zapewnią ci produkty zbożowe, zwłaszcza orkisz. To właśnie na tym najzdrowszym gatunku pszenicy opiera się dieta cenionej dziś św. Hildegardy z Bingen. Zimą odstaw białe bułeczki, zastępując je chlebem lub bułkami...

 • Dieta dla ... włosów

  Banany, awokado i bambus oraz oleje z orzechów - oto, co powinno znaleźć się w naszej diecie, jeśli chcemy przywrócić do życia nasze włosy. Dermatolog Marta Klowan przestrzega jednak np. przed przesadnym olejowaniem włosów.

 • Dieta biegacza

  ...u cukru. Na czarną listę biegacza zdecydowanie muszą trafić także napoje kolorowe. Za to w diecie biegacza koniecznie muszą znaleźć się dodające energii produkty. Zbilansować należy zapotrzebowanie na(...) (w diecie biegaczy powinny na zawsze zastąpić zwykłe ziemniaki, mają w sobie potężną dawkę betakarotenu, witaminy C, potasu, żelaza, a także takich minerałów jak mangan i miedź, które są niezmienne cenne...

 • Dieta oczyszczająca

  ...witamin oraz składników mineralnych, w tym potas. Wystarczy kilka dni (3-4 dni) na owocowej diecie, by poczuć się lekko, odzyskać wigor i energię. Zanim przystąpisz do kuracji, zacznij stopniowo...

 • Dieta SCD: Dieta Specyficznych Węglowodanów

  Dieta SCD (Specific Carbohydrate Diet, Dieta Specyficznych Węglowodanów) opracowana została przez doktora Sydneya Valentine Hassa, który dokładnie opisał ją w swojej książce "Breaking The Vicious Cycle: Intenstinal Health Through Diet" (Przełamanie błędnego koła: zdrowe jelita dzięki diecie).

 • Dieta przy długotrwałej antybiotykoterapii

  ...jej podawać dzieciom. Prebiotyki w Twojej diecie Naturalne probiotyki przy długotrwałym przyjmowaniu antybiotyku są niezwykle ważne. Aby jeszcze bardziej zminimalizować efekty jego negatywnego...

 • Nie sport, lecz dieta

  ...zjedzenia pączka i hamburgera o wartości 600 kcal niż spalić te kalorie na siłowni. Co więcej, wiele badań wskazuje na to, że tempo redukcji jest porównywalne u osób będących na diecie i niećwiczących oraz będących na diecie i jednocześnie aktywnych fizycznie. Tu sprawa nie jest do końca jednoznaczna, ponieważ ćwicząc zwiększamy masę mięśniową, a zatem tracimy mniej kilogramów. Ale to nie znaczy, że...

 • Dieta na zdrowy mikrobiom

  To, co jesz ma duży wpływ na stan jelit i mikrobiomu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w Twojej diecie, a co najlepiej z niej usunąć na dobre.

 • Jelita na diecie

  Bakterie jelitowe znajdujące się w przewodzie pokarmowym nie tylko sterują procesami przemiany materii, ale i wpływają na nasze zachowanie. Jelita i mózg to zgrany zespół, ważne aby pracował na tych samych falach. Dlatego kluczowa jest odpowiednia dieta.

 • Probiotyki w diecie

  ​Przewód pokarmowy człowieka zasiedlony jest przez tysiące gatunków bakterii, grzybów i wirusów. Jest to najgęstszy naturalny ekosystem bakteryjny z dotychczas poznanych. Udowodniono, iż mikroflora jelitowa odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia. Jej skład zależy od wielu czynników, takich jak wiek, dieta, region geograficzny czy stosowane leki.

Zdjęcia na temat: na diecie
Wideo na temat: na diecie
 • Bez diety, bez ćwiczeń, bez skalpela

  Teraz można schudnąć dzięki... dźwiękom. A właściwie ultradźwiękom. Prof. Zbigniew Rybak i dr Wojciech Rybak wyjaśniają, jak przy pomocy dźwięku pozbyć się tłuszczu z miejsc, z których zwykle nie daje się on usunąć.

 • Jolanta Kwaśniewska w trosce o męskie zdrowie

  "Co każdy duży chłopiec wiedzieć powinien" to książka pod patronatem Jolanty Kwaśniewskiej, napisana z myślą o mężczyznach. - Podstawowe badania, właściwa dieta, bliskość z drugą osobą - to tak niewiele, a może tak wiele zmienić w naszym życiu!

 • Karolina Gilon o diecie pudełkowej

  Co Karolina Gilon sądzi o najpopularniejszej ostatnio diecie gwiazd? - Dieta pudełkowa to szerokie pojęcie. W McDonald’s można sobie też taką zaserwować - zażartowała. - Dieta pudełkowa jest bardzo dobra, ponieważ dostajemy codziennie tę samą ilość kalorii. Pomaga schudnąć, trzeba jeść 5 posiłków dziennie w odstępie co 3 godziny i ważne żeby się powstrzymywać przed słodkościami - dodała.

Dyskusje na temat: na diecie
 • Dieta Edel

  Słyszał może ktoś o tej diecie. Poproszę o opinie?

 • Re: Dieta wolumenowa

  U mnie efekt przyniosło zastosownaie SLimunox. Na samej diecie, niestety nie było praktycznie żadnych efektów

 • Desery a dieta

  Pytanie do osób na diecie, czy pozwalacie sobie czasami na desery? Jestem na diecie już dłuższy czas i staram się jej przestrzegać. Jednak pomału zaczyna brakować mi podjadania czy podwieczorków. Zastanawiam się czy mogłabym chociaż od czasu do czasu coś słodkiego zjeść. Jak sądzicie?

 • Tran w diecie

  Co myślicie na temat włączenia tranu do codziennej diety? Dietetycy zalecają oliwę z oliwek ale np. o tranie nic nie piszą, a też zawiera kwasy omega

 • Re: Dieta wolumenowa

  na Dukanie 5 tygodni 14 kg po roku wrócilo 2 kg tydzien na diecie i poszlo dla mnie ok

 • koktajle i dieta Limvena

  z przyszłym tygodniem zaczynam się odchudzać, szukam jakiejś ciekawej diety, czytałam trochę o diecie cambridge jednak bardziej zainteresowała mnie na ten moment dieta limvena. Jak się dokładnie zapoznałam z programem to brzmi bardzo interesująco. Otrzymujemy od producenta koktajle zastępujące posiłki, koktajle o ciekawym białkowym składzie, przepisy dietetyczne oraz dokładny plan odżywiania

 • Re: Dieta barwnikowa

  Naprawdę warto zastosować Slimunox.Miałam bardzo podobny problem wiecznie na diecie a efektów żadnych.Dopiero dieta i Slimunox przyniósł oczekiwane i trwałe efekty.Więc nie ma się nad czym zastanawiać tylko zamawiać.

 • Re: Dieta 1500 kalorii

  Dieta 1500 kalorii jest dobra dla osob otylych i mezczyzn. Jest to dieta dlugotrwala, wiec efektow od razu na pewno nie zobaczysz. To prawda, ze po tej diecie nie ma sie efektu jojo, ale oczywiscie jak dobrze sie jej przestrzega.

 • Re: Dieta DASH

  Ja zrzuciłam na diecie Holdona, ale każda dieta jak działa jest dla nas odpowiednia.