• Informacje na temat:

  na co wpływa seks

Artykuły na temat: na co wpływa seks
 • Jak PMS wpływa na codzienne życie

  PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego, z mniejszym lub większym natężeniem występuje u ok. 20-30 proc. miesiączkujących kobiet. Warto pamiętać o tym, że dokuczliwe objawy, takie jak rozdrażnienie, spadki nastroju i ból mogą często negatywnie wpływać na codzienne życie.

 • Seks na zdrowie

  ...​Jakie korzyści zdrowotne daje udany seks? Przyczynia się ono bowiem do poprawy naszego ogólnego dobrostanu i kondycji w zakresie emocjonalnym i fizycznym. To nie koniec zalet.

 • Oto pięć powodów, by uprawiać seks

  Potrzebujesz powodów, by pójść do łóżka? Oto te najważniejsze! Stosunek nie tylko poprawia relacje w związku, ale także korzystnie wpływa na... zdrowie.

 • Ciekawostka: Seks zamiast treningu?

  Któż nie słyszał powiedzenia, że seks to najlepsza forma ruchowa, do tego niezwykle przyjemna? Część osób traktuje to powiedzenie z przymrużeniem oka, a część rzeczywiście widzi w tym potencjał, który może pomóc np. w spalaniu tłuszczu. Więc jak to jest z tym seksem?

 • Seks, kłamstwa i... wideo

  Bezpruderyjne poradniki sztuki kochania. Ale i surowe nauki katechetów o przedślubnej czystości, zakazie antykoncepcji, grzechu masturbacji. Kilka lekcji o tych sprawach w ramach biologii i pornografia w internecie dostępna nawet dla dzieci. Czym jest seks dla młodej Polki: rozkoszą, grzechem, aktem prokreacyjnym czy małżeńskim obowiązkiem? Czy można mieć z niego satysfakcję, kiedy serce pragnie...

 • Jak zapach wpływa na atrakcyjność?

  ...zależnościach, gdy poczujesz, że ktoś bardzo pociąga cię fizycznie. Seks z taką osobą może się okazać niezapomniany, bo gdy do twojego mózgu dotrze informacja, że jest szansa na zdrowe potomstwo, zrobi on(...)}}--> Ta książka podsunie ci pomysły „Seks dobrze przyprawiony”, Gabrielle Morrissey, wydawnictwo Laurum W jaki sposób zapach może...

 • Cztery powody, dla których warto uprawiać seks po 40.!

  Okres menopauzy nie sprzyja łóżkowym igraszkom. Tymczasem naukowcy zgodnie przyznają, że udane życie seksualne pomaga łagodzić przykre dolegliwości związane z przekwitaniem, wpływa na atrakcyjny wygląd i koi zszargane hormonami nerwy.

 • Seks a PMS: Jaki wpływ na libido mają hormony?

  Ochota na zbliżenia zależy od wielu czynników. Stanu zdrowia, poziomu stresu, tego, jak układa nam się w związku. Ale nie tylko! Na nasze libido ma wpływ także faza cyklu, w której się znajdujemy. Dlaczego poziom hormonów tak bardzo wpływa na nasz organizm?

 • Co dzieje się z twoim ciałem, gdy nie uprawiasz seksu?

  Seks poprawia humor, pomaga spalić kalorie i spaja związek. A jaki wpływ na życie ma brak seksu?

 • Naturalne sposoby na brak ochoty na seks

  Brak ochoty na seks jest bolączką współczesnych kobiet i dość często staje się przyczyną problemów w związku. Tak samo często bywa jednak efektem owych problemów. Jeśli partnerzy wzajemnie nie są w stanie zabezpieczyć swoich emocjonalnych potrzeb, trawią ich nierozwiązane konflikty, to z oczywistych względów podupada również cała sfera życia seksualnego.

Wideo na temat: na co wpływa seks
 • Czy warto zrobić sobie przerwę od seksu?

  Czy warto zrobić sobie przerwę od seksu? - Naprawianie relacji poprzez seks nie ma większego sensu - zaznaczyła w "Dzień Dobry TVN" seksuolog Alicja Długołęcka. A jak przerwa w uprawianiu seksu wpływa na singli i osoby, które właśnie zakończyły długi związek? (DDTVN/x-news)

 • Seksoholizm wpływa na rodzinę i związek uzależnionego

  Seksuolog dr Alicja Długołęcka przybliżyła kwestię uzależnienia od seksu, które niszczy nie tylko samego chorego, ale również jego rodzinę i związek. (DDTVN/X-news)

 • Jak dotyk wpływa na relacje w związku?

  Trzeba przyznać, że w związku ciężko jest utrzymać intensywności naszych uczuć na takim samym poziomie. Dotyczy to również namiętności w seksie. Jak z upływem lat nie pozwolić na wygaśnięcie uczucia? (TVP/x-news)

Dyskusje na temat: na co wpływa seks
 • Re: Zatrzymać go seksem?

  zmieniać zdanie. Ostatnio trochę sobie wypił i zarzucił mi, że odarłam go z męskości i brak seksu bardzo źle na niego wpływa. Ja mu na to, że skoro seks jest dla niego najważniejszy to mógł się ze mną nie wiązać. Po tych słowach rzucił, że musimy zrobić sobie przerwę i wyszedł... 2 dni później porozmawialiśmy spokojnie i poważnie i dowiedziałam się, że jemu bardzo brakuje seksualności w naszym

 • Re: Od tego zależy udany seks każdej kobiety

  moim zdaniem to grubość portfela wpływa na udany seks każdej kobiety

 • Re: Zatrzymać go seksem?

  zmieniać zdanie. Ostatnio trochę sobie wypił i zarzucił mi, że odarłam go z męskości i brak seksu bardzo źle na niego wpływa. Ja mu na to, że skoro seks jest dla niego najważniejszy to mógł się ze mną nie wiązać. Po tych słowach rzucił, że musimy zrobić sobie przerwę i wyszedł... 2 dni później porozmawialiśmy spokojnie i poważnie i dowiedziałam się, że jemu bardzo brakuje seksualności w naszym

 • Re: Seksoholizm wpływa na rodzinę i związek uzależnionego

  Kiedyś nie mówiło się ciągle o seksie, a ludzie byli zdrowsi. Seks powinien łączyć się z miłością a nie z instynktem zwierzęcym.

 • Naturalne afrodyzjaki dla mężczyzn to...?

  Podobno to, co kładzie się na talerzu wpływa na formę w łóżku. Co w takim razie powinnam zaserwować swojemu mężczyźnie, żeby zwiększyć jego apetyt na seks. Jakich naturalnych afrodyzjaków używacie?

 • Re: Seks ma wiele barw

  Kolejny artykuł o sex-ie w starszym wieku. Poczytajcie o tym jak nadmierna ilość zbliżeń wpływa negatywnie na zdrowie. To jest swego rodzaju pavulon. Akcja po tytułem wykończmy ludzi starszych bo zawadzają.

 • Re: on nie ma ochoty na seks...

  z tych rzeczy prawdopodobnie wpływa na jego obniżoną potrzebę na seks. Drugim powodem może być monotonia Waszego pożycia - coś co zakrada się do wielu długotrwałych związków. Tutaj jedynym dobrym(...)Rzadko udzielam się w takich tematach, ale co tam, spróbuje pomóc: Jeden z Przedmówców wymienił wiele "możów" które mogą być powodem. Ja obstawiam po prostu na zmęczenie/przemęczenie, co wpływa na

 • Re: Seks - groźny nałóg mojego męża

  W gruncie rzeczy to smutne, że dwoje bliskich ludzi tak toksycznie na siebie wpływa. Generalizowanie, że to wina mężczyzn jest nie w porządku. Kobiety to flirciary takie same jak mężczyźni. Wydaje nam się, że flirtowanie z kurierem, w klubie czy z kolegą w pracy to nic takiego (bo przecież to nic na poważnie) a tym czasem wściekamy się że partner ogląda zdjęcia cycatych dziewczyn w necie.

 • Re: Praca za seks, to niemoralne?

  jakieś wyjście. Jeśli o mnie chodzi raczej tak)))))))))))))))) Raczej ? czyli masz dylemat ! poszłabyś bez dwóch zdań gdybyś widziała że co miesiąc regularnie wpływa Ci ekstra pensja + premia za dobre

 • Re: Kiedy znika seks

  Niedawno ukończona gigantyczna Zapora Trzech Przełomów na rzece Jangcy wpłynęła nie tylko na lokalne środowisko, ale także na ruch całej planety. NASA potwierdza, że Chińczycy spowolnili obrót i przechylili oś obrotu naszego globu. Okazało się bowiem, że nowy sztuczny akwen o powierzchni 640 km kw. wpływa na okoliczne płyty tektoniczne. 40 mld ton wody napiera na płyty i zwiększa ich aktywność