• Informacje na temat:

  na co najlepiej zakręcić włosy

Artykuły na temat: na co najlepiej zakręcić włosy
 • Cztery sposoby na długie włosy

  Gwiazdy uwielbiają długie włosy, ale to nie znaczy, że chcą zawsze wyglądać tak samo. Julia Roberts (48) wie, jak w prosty sposób wyczarować kilka spektakularnych fryzur. Wykorzystaj jej sprawdzone triki!

 • Jak ułożyć włosy przed snem,by rano szybciej wymodelować fryzurę?

  Nawet gdy głowa leży na poduszce, a ty nie używasz szczotek i grzebieni, włosy mogą układać się w loki, fale lub się prostować!

 • Włosy w rozmiarze XXL

  ...kilka razy jej użyć, by dojść do wprawy. Jak unosić włosy szczotką? Zawijaj wokół niej pasmo, unoś i kieruj strumień powietrza z suszarki ku nasadzie włosów. Grubą, okrągłą szczotką najlepiej(...)Kosmetyczna pomoc Używaj "lekkich" preparatów i tych podnoszących fryzurę. Aby włosy wyglądały na bardziej gęste, nie dopuszczaj do ich przetłuszczenia i przeciążenia. Myj je nawet codziennie...

 • Trudne włosy - jak sobie z nimi poradzić

  Piękne włosy gwiazd na czerwonym dywanie lub błyszczący warkocz koleżanki wpędzają cię w kompleksy? Niepotrzebnie. Czasami efektowne fryzury i błyszczące włosy są darem natury, często jednak efektem umiejętnej pielęgnacji i stylizacji włosów.

 • Kręcony bob

  To bez wątpienia ulubiona wakacyjna fryzura gwiazd. Półdługie włosy nie są uciążliwe w czasie upałów, a niedbałe fale dodają fryzurze objętości i lekkości. Wybierz wariant dla siebie.

 • Włosy gładkie i loki dobrze ułożone

  .... Nie przytrzymuj prostownicy w jednym miejscu, bo uszkodzisz włosy! Wygładzanie szczotką Na wilgotne włosy nałóż kosmetyk do stylizacji - najlepiej taki do prostowania. Podziel włosy na niezbyt grube pasma (gęste stylizuj warstwami, zaczynając od spodu). Włosy wyciągaj grubą, okrągłą szczotką, od nasady po końce. Najlepiej sprawdzą się szczotki: termiczna (pusta w środku, co ułatwia przepływ...

 • Modne i łatwe

  Na wybiegach królują długie włosy, ale znaleźliśmy też pomysły na krótkie fryzury. I uwaga: wszystkie zrobisz ekspresowo.

 • Fryzury zwiększające objętość

  Wiele Polek ma bardzo ładne, ale delikatne, cienkie włosy. Podpowiadamy, jak w prosty sposób przechytrzyć naturę i osiągnąć kuszący efekt push-up dzięki odpowiedniej stylizacji oraz kosmetykom. Wypróbuj sama!

 • Prosty kok lub rozpuszczone włosy, wyprostowane tak, że wyglądają niemalże jak druty to już zamierzchła stylizacyjna przeszłość. Jeśli na wielkie wyjście chcesz uczesać się stylowo, obserwuj to, co na głowach mają modelki na pokazach rodzimych i zagranicznych projektantów.

 • Cztery najmodniejsze fryzury sezonu dla długich włosów

  Prosty kok lub rozpuszczone włosy wyprostowane tak, że wyglądają niemalże jak druty to już zamierzchła stylizacyjna przeszłość. Jeśli na wielkie wyjście chcesz uczesać się stylowo, obserwuj to, co na głowach mają modelki na pokazach rodzimych i zagranicznych projektantów.

Dyskusje na temat: na co najlepiej zakręcić włosy