• Informacje na temat:

  na co botoks

Artykuły na temat: na co botoks
 • ABC botoksu

  Krążą o nim legendy. Jedni go kochają, inni się go boją. Zobacz, do czego dziś medycyna wykorzystuje botoks. To substancja, która mimo wszystko ma wiele zalet.

 • Dieta czy botoks

  ..., używam botoksu. Nie mam problemu, aby o tym mówić. Mam cztery zmarszczki na czole po moim dziadku i gdybym tego nie robiła, to dużo rzeczy mogłabym tam chować. Zrobiłam sobie kiedyś za duże usta". Na...

 • Botoks lekiem na migrenę

  Nowoczesnym i bezpiecznym sposobem leczenia migreny przewlekłej jest leczenie toksyną botulinową, czyli botoksem - mówi dr n med. Anna Błażucka, neurolog, kierownik Instytutu Diagnostyki i Leczenia Bólu w Warszawie. Wyjaśnia również, czym jest migrena.

 • Botoks: Pożądana trucizna

  Trucizna, która stała się najbardziej pożądaną substancją odmładzającą. To zdanie doskonale odzwierciedla oszałamiającą karierę, jaką toksyna botulinowa, zwana powszechnie botoksem, zrobiła w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat - pisze doktor Marek Wasiluk, autor książki "Medycyna estetyczna bez tajemnic".

 • Botoks vs krem i pielęgnacja

  ...przygotowały inne, bardzo skuteczne rozwiązania. Na co się zdecydować i jak pielęgnować ciało, by przez lata cieszyć się jego  młodzieńczym wyglądem? Jak działa botoks? Specjaliści od urody nazywają używanie botoksu w pielęgnacji mianem "lunchowego zabiegu", ze względu na prostotę wykonania oraz braku poważniejszych skutków ubocznych. Niemniej jednak cały proces opiera się na dotarciu do...

 • Makijaż ombre niczym botoks w szmince

  W ostatnim czasie niezwykle modne stały się pełne usta, są one trendem samym w sobie - przyznaje Chris Sams. Makijażysta zdradza trik, jak powiększyć usta bez stosowania bolesnych zabiegów.

 • 5 najpopularniejszych nieprawdziwych opinii na temat botoksu

  Botoks wywołuje emocje. Obwinia się go za wiele potknięć medycyny estetycznej, a na jego temat krąży wiele mitów. Jednocześnie jest najczęściej wykonywanym zabiegiem na świecie! Lekarz dermatolog i ekspert medycyny estetycznej, dr Agnieszka Bliżanowska dementuje plotki na temat botoksu.

 • 5 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o botoksie

  Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej należą do najbardziej rozpoznawalnych i najczęściej wykonywanych procedur z zakresu medycyny estetycznej. Niestety wiedza na ich temat wciąż nie jest powszechna, a mity z nimi związane nadal funkcjonują. Dlatego przygotowaliśmy 5 najważniejszych informacji, które pozwolą uporządkować wiedzę o botoksie.

 • Wszystko, co powinniśmy wiedzieć o botoksie

  Botoks już od lat wymieniany jest jako jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Potwierdza to również ankieta przeprowadzona przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti(...) botulinową i z czym wiążą się takie zabiegi? Na kilka najważniejszych pytań na temat botoksu odpowiada dr Andrzej Ignaciuk, lekarz medycyny estetycznej, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej...

 • Botoks w spray’u – DUO RE-LIFT Apis Natural Cosmetics

  ...- DUO RE-LIFT firmy Apis Natural Cosmetics, działający niczym botoks.

Zdjęcia na temat: na co botoks
Wideo na temat: na co botoks
 • Maja Sablewska o produkcji „Botoks”

  Maja Sablewska o produkcji filmu „Botoks”. - Nie podobał mi się ten film, to nie moja estetyka. Zdecydowanie nie moje kino - powiedziała Sablewska. (przeAmbitni.pl/-news)

 • Krzysztof Gojdź o filmie "Botoks"

  Krzysztof Gojdź zagrał epizod w najnowszym filmie Patryka Vegi "Botoks". Co myśli o tej produkcji? - Film „Botoks” będzie trzęsieniem ziemi w polskiej służbie zdrowia. Pokaże to, co możemy spotkać i spotykamy czasem w szpitalach. To będą często drastyczne sceny - powiedział Gojdź. - Patryk Vega w swoich filmach pokazuje zawsze mocne, silne kobiety i to, że one maja duży wpływ na nasze życie

 • Piotr Stramowski o filmie „Botoks”:

  Piotr Stramowski zagrał jedną z ról w tej produkcji. - Będzie parę scen, które wbiją szpikulec w służbę zdrowia - powiedział Stramowski. - Patryk bardzo długo się przygotowywał do tego filmu. Bardzo dużo uwagi poświęca dokumentom, jest dokumentalistą - dodał aktor. (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: na co botoks
 • Re: Botoks w młodym wieku?

  Moim zdaniem lepiej zapobiegać niż leczyć. Mam 30 lat i robię botoks na czoło i kurze łapki raz w roku w centrum Viva Derm. Pani doktor poleciła mi też robić mezoterapię i peelingi, bo taki zestaw podobno skutecznie opóźnia starzenie.

 • Re: Dieta czy botoks

  32 lata i botoks ?!!!!!!!! cos z nia nie tak....

 • Re: Botoks w młodym wieku?

  Botoks w jakimkolwiek wieku to tragedia.

 • Re: Dieta czy botoks

  BOTOKS DLA KAŻDEJ PUDERNICY JAK PIĘĆSET PLUS GRATIS

 • Re: Botoks w młodym wieku?

  Nie demonizujmy tak botoksu! Zrobiony odpowiednio przez fachowca daje naprawdę świetne rezultaty. Tylko nie można przesadzić i unieruchomić twarzy. Ja zdecydowanie jestem za! Mam zamiar zrobić sobie botoks na 30 urodziny. Moja mama robiła sobie botoks w Centrum Medycznym SKJ i była bardzo zadowolona. Więc ja też się tam wybieram.

 • Re: Dieta czy botoks

  WALCIE BOTOKS STARE PUDERNICE DALEJ ............. METRYKI NIE ZMIENICIE

 • Re: Botoks w młodym wieku?

  Ja zrobiłam sobie baby botoks na 28 urodziny i efekt jest genialny, ruszam czołem, mam zachowaną mimikę. strasznie sie bałam, a jestem zachwycona. Jak chodzi o zmarszczki palacza to chyba lepiej zainwestować w kwas albo zabieg mezoterapii. Polecam MTTEstetica, mają dobre ceny, są kameralni, a doświadczony zespół super dostosowuje zabiegi.

 • Re: Dieta czy botoks

  32 lata i botoks? to co bedzie na starosc?

 • Re: Botoks w młodym wieku?

  Rozsądnie robiony botoks nie zaszkodzi! Ale jeśli obawiasz się botoksu, to spróbuj Thermoliftingu. Chodziłam na takie zabiegi do Kliniki BBC. Efekty są od razu widoczne, pod wpływem ciepła w skórze odnawia się kolagen. Dla mnie ten zabieg jest mega relaksujący. :-)

 • Re: Botoks party

  Ja przy pomocy botoksu usunęłam zmarszczki mimiczne. Zabieg wykonano mi w Krakowie, w SCM estetic. Z efektów jestem bardzo zadowolona, gdyż najzwyczajniej wyglądam młodziej!