• Informacje na temat:

  mowa ciała książka

Artykuły na temat: mowa ciała książka
 • Nie mówię: nie

  .... - Chciałabym wyjść za mąż. Jeśli spotkam kogoś odpowiedniego, nie powiem: nie - mówi. Czyżby ziścił się ideał radykalnych feministek? Wolna, realizująca się na wszystkich frontach, nieobciążona mężem(...) z wieży Anna ma 38 lat, jest fotografką, pracuje dla renomowanych magazynów. - Jestem singielką, ale nie z wyboru - zastrzega. - Życie tak mi się układa. Mężczyźni, których spotykam, są albo żonaci...

 • Gdy bycie miłym staje się przekleństwem

  Przyszedł czas, by powiedzieć stanowcze "nie" i pomyśleć o sobie. Jacqui Marson udowadnia, że można być miłym i lubianym, znajdując równowagę między własnymi potrzebami a oczekiwaniami innych. Książka "Bycie miłym to przekleństwo" trafi do księgarń już 18 lutego.

 • Gdy bycie miłym staje się przekleństwem

  Przyszedł czas, by powiedzieć stanowcze „nie” i pomyśleć o sobie. Jacqui Marson udowadnia, że można być miłym i lubianym, znajdując równowagę między własnymi potrzebami a oczekiwaniami innych. Książka „Bycie miłym to przekleństwo” trafi do księgarń już 18 lutego.

 • Sześć rzeczy, których nie wolno robić w październiku

  Październik to mocne wyzwanie dla ciała i duszy. Temperatura spada, dnia ubywa, lato definitywnie i ostatecznie się kończy, a w perspektywie – deszczowy i wietrzny listopad. Czy jest sposób, by przeżyć ten miesiąc z głową podniesioną do góry i uchronić się przed październikowym dołem? Oto nasze rady!

 • Popraw swoją inteligencję niewerbalną!

  ..."Mowa ciała w pracy" Joe Navarro to poradnik, będący kompendium wiedzy dla osób chcących osiągnąć sukces w życiu zawodowym.

 • Zbrodnia bez makijażu

  Weszła do polskich więzień, aby porozmawiać z kobietami, które cały kraj postrzegał jako bestie. Książka, którą wtedy napisała nie tylko pomogła czytelnikom zrozumieć, kim naprawdę są morderczynie znane z pierwszych stron gazet, ale była też wykorzystana w badaniach kryminalistycznych.

 • Karen Joy Fowler, Nie posiadamy się ze szczęścia

  ...sprawiają, że to książka, od której trudno się oderwać. Powieść-patchwork, poszarpana jak pamięć. The American Reader pisze o niej, że to arcydzieło.

 • Chłopiec-duch wraca do życia

  ...inteligentnego i wrażliwego chłopaka, który wszystko widzi, czuje i rozumie, ale nie ma najmniejszej szansy, by poinformować o tym otoczenie. Jego dni - jeden podobny do drugiego - upływały w ośrodkach opieki(...) w porozumiewaniu się za pomocą systemu? - Myślę, że szybkość. Naturalna mowa jest po prostu o wiele szybsza. Chociaż potrafię bardzo sprawnie pisać swoje wypowiedzi i mam specjalne oprogramowanie...

 • Nasze wewnętrzne źródło młodości

  Chcesz schudnąć, ale brakuje ci motywacji do ćwiczeń? Miranda Esmonde-White, autorka książki „Cofnij zegar” przekonuje, że do aktywności fizycznej najlepiej zachęca… wiedza na temat pracy naszego ciała.

 • Rozumienie mowy znaków pozwala pełniej odczytać myśli i uczucia rozmówcy między wierszami dialogu. Pomaga w tym książka brytyjskiego psychologa, doktora Petera Colletta "Księga znaków. Jak poprzez ciało wyrażamy swoje myśli i uczucia".