• Informacje na temat:

  milczenie w małżeństwie

Artykuły na temat: milczenie w małżeństwie
 • Małżeństwo Trumpów przechodzi kryzys?

  ...​Media zza oceanu od wielu miesięcy spekulują na temat kryzysu w małżeństwie Trumpów. Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych nie towarzyszyła mężowi w drodze na Kapitol, gdzie Trump wygłaszał orędzie. Tabloidy spekulują, że małżeństwo pary prezydenckiej może rozpaść się przez romans Donalda Trumpa.

 • Mel B przerywa milczenie

  Kilka miesięcy temu zachodnie tabloidy snuły spekulacje na temat kryzysu w małżeństwie Mel B i Stephena Belafonte. Mówiono, że piosenkarka wyrzuciła męża z domu, po tym jak ten dotkliwie ją pobił. Teraz Mel B zdementowała te plotki.

 • Marion Cotillard przerywa milczenie

  Romans Brada Pitta i Marion Cotillard był podawany przez zachodnie media jako jedna z prawdopodobnych przyczyn rozwodu aktora i Angeliny Jolie. Jak te rewelacje skomentowała Cotillard?

 • Deynn i Majewski powracają jako małżeństwo

  Medialna historia Marity Sürmy (znanej jako Deynn) i Daniela Majewskiego to spełnienie amerykańskiego snu „od pucybuta do milionera”, a potem spektakularny upadek z dużej wysokości. Teraz, po prawie trzech miesiącach milczenia, wracają do gry.

 • Przerywają milczenie!

  Po raz pierwszy od słynnej „afery futrzanej” żona Roberta Janowskiego zgodziła się na rozmowę z mediami. Tylko SHOW poznał jej wersję wydarzeń i nowe zaskakujące fakty dotyczące tej pary.

 • Małżeństwo to kontrakt. Źle brzmi, ale to prawda. Bo przecież postanawiamy być razem na pewnych warunkach. Ustalamy, jak chcemy żyć, ile planujemy mieć dzieci, jaki będzie podział obowiązków. Tylko że po latach wiele może się zmienić. Jedno może nagle zamarzyć o karierze, drugie o wyjeździe do innego kraju. Czy to hasło do rozstania? Nie. Czasem wystarczy renegocjować umowę.

 • ​Małżeństwo od nowa

  Małżeństwo to kontrakt. Źle brzmi, ale to prawda. Bo przecież postanawiamy być razem na pewnych warunkach. Ustalamy, jak chcemy żyć, ile planujemy mieć dzieci, jaki będzie podział obowiązków. Tylko że po latach wiele może się zmienić. Jedno może nagle zamarzyć o karierze, drugie o wyjeździe do innego kraju. Czy to hasło do rozstania? Nie. Czasem wystarczy renegocjować umowę.

 • ...tylko ludźmi. Proszę mu uświadomić, że jego wymowne milczenie wywołuje tylko niepotrzebne napięcie w Waszym związku. A Pani bardzo zależy na wzajemnym porozumieniu i bliskości. Jeśli takie rozmowy nie...

 • Czy zawsze milczenie jest złotem?

  Niedawno spotkałam znajomą. Razem chodziłyśmy do szkoły. W wielkiej tajemnicy opowiedziała mi, że widziała wieczorem w kawiarni męża Magdy z jakąś atrakcyjną kobietą.

 • ...tak jak w małżeństwie z Andrzejem. Mieszkanie było tylko jego – podpisaliśmy rozdzielność majątkową. Nawet poduszki nie mogłam położyć na kanapie, dostałam od Aśki w prezencie. Nie pasowała. Ciągle(...). Tęsknię. W końcu idę do niej z kwiatami, przepraszam, że się uniosłem. Ona mówi: Muszę ci coś powiedzieć. I opowiada o swoim małżeństwie, intercyzie. Odważna – tak się otworzyć... Czy ja bym potrafił...

Dyskusje na temat: milczenie w małżeństwie
 • Re: Lara Gessler o swoim małżeństwie

  A już myślałam , ze przerywa milczenie i przyznaje się , ze kiedyś była chłopem

 • Re: Zdrada – czy to zawsze koniec związku?

  Eh, ileż ja takich historii widziałem (a nie tylko słyszałem)... Zarówno z jednej i drugiej strony - najpierw niedosyt czegoś w małżeństwie i raptem bach do łóżka z ledwo poznaną osobą lub rzadziej(...) sobą. Coraz rzadszy jest obyczaj aby rozwiązywać takie sprawy w sposób przyzwoity i nie raniący drugiej, wydawało by się najbliższej osoby. Milczenie o swoich pozamałżeńskich przygodach i trwanie

 • Milczenie to obrona, strach, obawa, ucieczka...

  wychodząc za mąż - ale teraz jest pora na zastanowienie - jak odnaleść sie w małżeństwie i ratować przyjaźń... Uważam że twoja przyjaciólka sie przestraszyła tego co jej powiedziałes i albo odwzajemnia

 • O wrażliwości

  w oczach? Tak trudno odpowiedzieć na prozaiczne pytania. Spotkałam jednego bardzo wrażliwego chłopaka i powiem, że cudownie wspominam nasze "bycie", nasze listy, słowa, spojrzenia i milczenie. Drogi sie rozeszły niestety, z perspektywy czasu doceniam ten skarb. Wrażliwi często są samotni, nawet w małżeństwie.

 • W żadnym wypadku nie mów.

  to co się wydarzy, od tego co już się wydarzyło. Jeszcze wiele razy w małżeństwie będziesz miała okazję zrekompensowac mężowi swój błąd. A jeśli chodzi o tego uwodziciela, to odstaw go kategorycznie(...) wzamian za milczenie. W żadnym wypadku się na to nie godź. Teraz musisz stawić czoła problemowi i wszystkiemu zaprzeczyć. Jeśli on nie ma żadnego dowodu, to uznaj, że tego w ogóle nie było.

 • POSTĄPIŁEM INACZEJ

  postanowiłem więcej do tematu nie wracać. Trwało to milczenie wtej sprawie prawie dwa lata aż nagle coś w niej wybuchło, zaczęła podejżewać mnie o zdrade i stała się chorobliwie zazdrosna i zaczęły się(...) NIE to poprostu dajmy jej święty spokuj na bardo dłógo i to za wczasu kiedy jesteśmy jeszcze młodzi a szybko dojdą do wniosku że seks w małżeństwie to też kompromis i jest objawem szacunku do partnera

 • Re: Re: Witajcie:-)

  Dziekuje Ci za szczery komentarz. Moje odczucia sa takie same, wręcz identyczne. Staram się Go zrozumieć, i nie mam pretensji do Niego, zawsze szanowałam Jego uczucia, decyzje. Milczenie...ja wiem że(...), żeby nasza milość nie była powodem rozwodu. A przeciez w duzym stopniu tak własnie by było...Ewis pytasz mnie jakie są relacje w moim małżeństwie. Wygląda to tak, wiem juz że szczęscia w nim nie