• Informacje na temat:

  malzenstwo z piotrusiem panem

Artykuły na temat: malzenstwo z piotrusiem panem
 • Idealnie nie jest, ale się staramy

  ...robili czegoś, co byłoby nie do zaakceptowania. Ale gdy w połowie lat 90. rozwiódł się pan z pierwszą żoną, mamą Wojtka i Piotrka, młodszy syn przestał z panem rozmawiać. Zabiegał pan o jego...

 • Ma nie tylko serce, ale i emocje. I bywa dla człowieka jak lustro. Po zachowaniu psa można poznać, jaki psychologiczny problem ma jego pan – mówi Dorota Sumińska. I tłumaczy, dlaczego warto mieć psa, czemu w życiu dziecka może on spełniać ważniejszą rolę niż niania, jak układać wzajemne stosunki z korzyścią dla obu stron?

 • Psie serce

  - Ma nie tylko serce, ale i emocje. I bywa dla człowieka jak lustro. Po zachowaniu psa można poznać, jaki psychologiczny problem ma jego pan – mówi Dorota Sumińska. I tłumaczy, dlaczego warto mieć psa, czemu w życiu dziecka może on spełniać ważniejszą rolę niż niania, jak układać wzajemne stosunki z korzyścią dla obu stron?

 • Po świecie „wędrują” trudniejsze typy męskich osobowości. Jeden z nich to Piotruś Pan – łatwo się w nim zakochać, ale trudno z nim żyć. Przed dorosłością broni się rękami i nogami! Przed ślubem – facet idealny. Po latach okazuje się, że żyjesz z trójką dzieci na głowie, a jednym z nich jest... twój mąż. I to jego wychować najtrudniej!

 • Jestem żoną, ale...

  Przyrzekamy sobie wierność, ale zapominamy dodać „pod warunkiem, że...”. A trudno być lojalnym w małżeństwie, w którym wypaliła się miłość, a dwoje ludzi łączy tylko wspólny adres i rachunki. Co piąta kobieta szuka poza związkiem tego, czego nie dostaje od partnera: zachwytu, czułości, uwagi. Nie zawsze jest seks, może wystarczyć intymna rozmowa. Form zdrady jest tak wiele jak jej przyczyn. Bohaterki tego tekstu nie szukają rozgrzeszenia, tylko zrozumienia.

 • ...nam finansowo, opiekowali się małym Piotrusiem, a potem małą Magdą. Magda ma już 17 lat i ostatnio mnie zaskoczyła. – A co się stało? – spytałam. – Oznajmiła mi, że gdy tylko skończy 18 lat, wyjdzie...

 • Kochasz swoje dziecko, ale marzysz też o nowym związku. Bo nie ma powodu, żebyś dla macierzyństwa wyrzekała się innych relacji. Pytanie tylko, jak to wszystko pogodzić?

 • Samotna matka układa sobie życie

  Kochasz swoje dziecko, ale marzysz też o nowym związku. Bo nie ma powodu, żebyś dla macierzyństwa wyrzekała się innych relacji. Pytanie tylko, jak to wszystko pogodzić?

 • Gotowi na wszystko

  Mało kto wie, że znany muzyk ożenił się ponad dwa lata temu. Dorota i Czesław Mozilowie to niezwykła para z wyjątkowym poczuciem humoru.

 • Singielka 2015. Jaka jest?

  ...przed telewizorem” – mówią. Kobiety aktywne, niezależne, które ciągle coś „kręci”, są rozczarowane Piotrusiem Panem zalegającym na kanapie. – One po prostu nie spotkały jeszcze odpowiedniego dla...