• Informacje na temat:

  małżeństwo

Artykuły na temat: małżeństwo
 • Małżeństwo leczy serce?

  Małżeństwo daje większe szanse przeżycia w razie zawału serca i działa ochronnie także w przypadku innych chorób. Pod warunkiem wszakże, że związek jest udany. Zła wiadomość dla pań: dla ich zdrowia jakość związku ma większe znaczenie niż dla panów.

 • Małżeństwa aranżowane kontra feminizm

  ...zawierane z wolnego wyboru były prawie w ogóle nieznane. Małżeństwo aranżowane to zazwyczaj związek zawarty wtedy, gdy "państwo młodzi" są dziećmi. Aranżują go rodzice, gdy ich dzieci wchodzą w okres(...) małżeństwo nie dochodzi do skutku, bo horoskop nie najlepiej wróżył młodej parze. Pozna męża na ślubie Gdy rodzina umówi się już co do małżeństwa, nie znaczy to wcale, że państwo młodzi będą mieli teraz...

 • Małżeństwo Trumpów przechodzi kryzys?

  ...​Media zza oceanu od wielu miesięcy spekulują na temat kryzysu w małżeństwie Trumpów. Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych nie towarzyszyła mężowi w drodze na Kapitol, gdzie Trump wygłaszał orędzie. Tabloidy spekulują, że małżeństwo pary prezydenckiej może rozpaść się przez romans Donalda Trumpa.

 • Co ma małżeństwo do nadwagi? Są badania, z których wynika, że sporo. Na tyle, że warto zadać pytanie: jak kochać, by nie przybierać na wadze? Magdalena Jankowska...

 • Możecie się różnić od siebie i mieć odmienne poglądy, ale w ważnych kwestiach – tak jak w sporcie – grajcie jednak do tej samej bramki. To jeden z sekretów udanego małżeństwa.

 • Małżeństwo - zgrana drużyna

  Możecie się różnić od siebie i mieć odmienne poglądy, ale w ważnych kwestiach – tak jak w sporcie – grajcie jednak do tej samej bramki. To jeden z sekretów udanego małżeństwa.

 • By małżeństwo było udane...

  ...dzielcie się porażkami. Szanujcie swoją indywidualność, ale myślcie o sobie "my", a nie "ja i on".  Pamiętajcie o ważnej zasadzie: małżeństwo to związek dwóch osób. Nie ma w nim mamusi, teściowej ani(...) odrobiny prywatności.  Wspierajcie się, bo małżeństwo to nie związek oparty na wzajemnym wyzysku, tylko na wspólnych korzyściach. No i jeśli ty dzisiaj pomożesz jemu, on jutro pomoże tobie. I tak...

 • Recepta na zdrowe małżeństwo

  Niewyspanie nie jest przyjemnym stanem, po każdej zarwanej nocy stajemy się kłótliwi i zrzędliwi. Życie z permanentnie zmęczonym człowiekiem nie jest łatwe i niewątpliwie niejedno małżeństwo(...) głosu i negatywnych emocji. Bo przecież spokój, zwłaszcza w trakcie rozmowy o teściach, jest w stanie uratować niejedno (niewyspane) małżeństwo. Anna Piotrowska...

 • Recepta na zdrowe małżeństwo

  Niewyspanie nie jest przyjemnym stanem, po każdej zarwanej nocy stajemy się kłótliwi i zrzędliwi. Życie z permanentnie zmęczonym człowiekiem nie jest łatwe i niewątpliwie niejedno małżeństwo rozpadło(...) w trakcie rozmowy o teściach, jest w stanie uratować niejedno (niewyspane) małżeństwo. Anna Piotrowska (www.zdrowie.pap.pl)

 • Małżeństwo? To trudne

  ...zaakceptowało nowe partnerki swoich eksmężów właśnie dlatego, że były one dobrze odbierane przez ich latorośle. Ten film opowiada m.in. o poszukiwaniu formuły na idealne małżeństwo. Pani od lat jest(...), bo coraz mniej cenimy tradycyjne wartości? - Małżeństwo to specyficzny rodzaj związku. Powstało jako koncepcja natury ekonomicznej, a z czasem zmieniło się w romantyczny konstrukt. Proszę zauważyć, że...

Zdjęcia na temat: małżeństwo
Wideo na temat: małżeństwo
 • Lopez nie wyklucza kolejnego małżeństwa

  Jennifer Lopez nie wyklucza kolejnego małżeństwa. 49-latka dotychczas była zamężna trzy razy. Mężami Lopez byli kolejno: Ojani Noa, Cris Judd i Marc Anthony. Z ostatnim z nich artystka ma dziesięcioletnie bliźniaki. Lopez aktualnie jest w związku z Alexem Rodriguezem. - Wierzę w małżeństwo i chciałabym zestarzeć się z kimś zaangażowanym w związek - powiedziała w wywiadzie Jennifer.

 • Jak stwierdzić nieważność małżeństwa?

  Z jakich powodów można unieważnić małżeństwo? W "Dzień Dobry TVN" oowiedzieli o tym prawnik Eliza Kuna i ks. Prof. Wojciech Góralski z Katedry Kanonicznego Prawa Małżeńskiego UKSW. Na czym polega unieważnienie ślubu kościelnego? (DDTVN/X-news)

 • Koniec małżeństwa jest blisko?

  Chris Pratt i Anna Faris udali się na terapię małżeńską? Media podają, że próbują ratować swoje małżeństwo. Nie chcą jednak, by wywierano na nich zbyt dużą presję i nie poruszają publicznie tego tematu. Starają się uchronić 5-letniego syna od własnych problemów. Pratt i Faris pobrali się 8 lat temu. Na początku sierpnia ogłosili separację. Źródło: Cover Video Dostawca: x-news

Dyskusje na temat: małżeństwo
 • Małżeństwo z dużo młodszym partnerem

  Mój chłopak właśnie mi się oświadczył. Jestem w szoku, różnica wieku między nami wynosi 9 lat. ja jestem starsza. Ogólnie do tej pory traktowałam nasz związek luźno, było fajnie, oboje odnosiliśmy się do siebie z szacunkiem i uczuciem, ale bez wielkich deklaracji. Nie rozmawialiśmy nigdy o przyszłości. A mój chłopak właśnie rozmyśla nad datą ślubu... Nie powiem, jestem szczęśliwa, ale też boję się - czy taka różnica wieku nie zabije małżeństwa?

 • Re: Recepta na zdrowe małżeństwo

  W małżeństwie najlepszy jest rozwód.

 • Re: Białe małżeństwo ?

  Ja tam jednak jestem za normalnym małżeństwem , chociaż bardzo podziwiam takie białe małżeństwa za wstrzemięźliwość i taką wiarę.

 • Re: Białe małżeństwo ?

  Białe czyli małżeństwo dla aseksualnych lub dla idiotów.

 • Re: Białe małżeństwo ?

  Właśnie jesteś w błędzie , białe małżeństwo uprawia sex , ale tylko po ślubie i w celu posiadania dzieci. Nie bierz tego do siebie ale Twój pogląd jest efektem bezbożnej propagandy. Małżeństwo uprawiające seks tylko po ślubie, to małżeństwo NORMALNE, STANDARDOWE. Natomiast małżeństwo białe, to małżeństwo, które NIGDY nie uprawia seksu, nawet w noc poślubną. Pozdrawiam.

 • Re: Małżeństwo leczy serce?

  Małżeństwo wyleczy Cie ze złudzeń ... :))

 • Re: Białe małżeństwo ?

  Białe małżeństwo, to małżeństwo całkowicie bez współżycia. Całkowicie, to znaczy całkowicie. Tylko ludzie wybitni, z silną wolą i dążeniem do świętości mogą tej pięknej drodze sprostać.

 • Re: Recepta na zdrowe małżeństwo

  Jedyna recepta na udane małżeństwo to DUUUŻO pinionszków.