• Informacje na temat:

  małżeństwa marilyn monroe

Artykuły na temat: małżeństwa marilyn monroe
 • Wszystko z miłości - Marilyn Monroe i Joe DiMaggio

  Marylin Monroe - aktorka, ikona stylu i jedna z najpiękniejszych kobiet świata. Choć od jej śmierci minęło już 55 lat, emocje wokół jej życiorysu nie stygną. Marylin spotykała się z wieloma mężczyznami, trzykrotnie wyszła za mąż. Fragment książki „Wszystko z miłości” Megan Gressor i Kerry Cook opisuje historię małżeństwa aktorki i sportowca - Joe DiMaggio. Joe kochał swoją żonę, ale nienawidził...

 • Marilyn i JFK

  ...r. zostaje zauważona przez szefa studia filmowego Howarda Hughesa. To właśnie wówczas rodzi się Marilyn Monroe - rudowłosa Norma przeistacza się w blondynkę przyjmującą pozy małej dziewczynki, którą(...) z przyszłym prezydentem. Podczas jednej ze schadzek z Kennedym, Marilyn porusza sprawę małżeństwa z nim, ale JFK ucina te dywagacje: - "Będę kandydatem na urząd prezydenta. Nie mogę się rozwieść...

 • Elżbieta Czyżewska: Nasza Marilyn Monroe

  Czyżewskiej (†72) w jednym z wywiadów mówiła jej przyjaciółka Maria Konwicka, współautorka filmu o gwieździe pod tytułem "Aktorka", który w grudniu wszedł na ekrany kin. Życie polskiej Marilyn Monroe(...) długo po nieudanym małżeństwie. Jeszcze w tym samym roku poznała drugiego męża. W Teatrze Dramatycznym grała w sztuce "Po upadku" Arthura Millera. Wcieliła się postać Maggie wzorowaną na Marilyn...

 • Marilyn Monroe i Arthur Miller

  Ona - piękna. On - mądry. Od kiedy oznajmili światu, że się pobierają, byli na ustach wszystkich - Marilyn Monroe i Arthur Miller.

 • Polska Marilyn Monroe

  Nazywano ją polską Marilyn Monroe, miała w sobie niewinność połączoną z seksapilem - ta mieszanka urzekała mężczyzn i sprawiała, że za Kaliną Jędrusik nie przepadały kobiety. Bulwersowała i zachwycała.

 • Nieznana Marilyn

  Co w tajemnicy przed światem zdeponowała w sejfie jednego z banków? Dlaczego trenowała podnoszenie ciężarów? Kim był mężczyzna, którego zdjęcie miała w każdym ze swoich mieszkań? Czy naprawdę była bezdzietna? W 50. rocznicę śmierci Marilyn Monroe publikujemy alfabet najbardziej zaskakujących faktów z życia legendarnej aktorki.

 • Nasze życie z Marilyn

  ..."Ćwierka" na Twitterze, wrzuca komentarze na Facebooku i występuje na scenie. Od 5 sierpnia 1962 roku, gdy Marilyn Monroe znaleziono martwą w jej własnym domu, minęło pół wieku, ale z każdym rokiem jej śmierć jest mniej realna, a życie coraz bardziej barwne.

 • Kolekcjonerka książek

  ...?Ma 31 lat i 39 ról na koncie. W tym roku po raz trzeci w karierze nominowano ją do Oscara za brawurowe wcielenie się w postać Marilyn Monroe w "Moim tygodniu z Marilyn".

 • Jestem jedną z was

  Norma Jeane Baker za kilka miesięcy mogłaby obchodzić 85. urodziny. Jednak wybierając na życie scenariusz Marilyn Monroe, na te urodziny nie miała szans. Czy warto więc było tak bardzo maltretować własne ciało i duszę?

 • Założony podsłuch wyjaśnił tajemnicę jej śmierci?

  ...- pierwszego, jaki miała w życiu na własność. Marilyn Monroe kazała umieścić na kaflach ułożonych w miejscu wycieraczki łacińską sentencję: Cursum perficio - podróż zakończona. Te słowa, które miały(...) w Hollywood". Wiadomość tę podała prasa na obu półkulach. To był wstrząs. Marilyn podbijała serca zwykłych chłopaków i mężczyzn z pierwszych stron gazet. Plotkowano o jej nieudanych małżeństwach, ale...