• Informacje na temat:

  małżeństwa marilyn monroe

Artykuły na temat: małżeństwa marilyn monroe
 • Marilyn Monroe - żegnaj Norma Jean...

  American Film Institute umieścił ją na szóstym miejscu na liście największych aktorek wszech czasów, Elton John zaśpiewał o niej piosenkę, Andy Warhol sportretował, prezydent USA przyjął od niej życzenia. W sobotę mija 93. rocznica urodzin Marilyn Monroe.

 • Wszystko z miłości - Marilyn Monroe i Joe DiMaggio

  Marylin Monroe - aktorka, ikona stylu i jedna z najpiękniejszych kobiet świata. Choć od jej śmierci minęło już 55 lat, emocje wokół jej życiorysu nie stygną. Marylin spotykała się z wieloma mężczyznami, trzykrotnie wyszła za mąż. Fragment książki „Wszystko z miłości” Megan Gressor i Kerry Cook opisuje historię małżeństwa aktorki i sportowca - Joe DiMaggio. Joe kochał swoją żonę, ale nienawidził...

 • Marilyn i JFK

  ...r. zostaje zauważona przez szefa studia filmowego Howarda Hughesa. To właśnie wówczas rodzi się Marilyn Monroe - rudowłosa Norma przeistacza się w blondynkę przyjmującą pozy małej dziewczynki, którą(...) z przyszłym prezydentem. Podczas jednej ze schadzek z Kennedym, Marilyn porusza sprawę małżeństwa z nim, ale JFK ucina te dywagacje: - "Będę kandydatem na urząd prezydenta. Nie mogę się rozwieść...

 • Elżbieta Czyżewska: Nasza Marilyn Monroe

  Czyżewskiej (†72) w jednym z wywiadów mówiła jej przyjaciółka Maria Konwicka, współautorka filmu o gwieździe pod tytułem "Aktorka", który w grudniu wszedł na ekrany kin. Życie polskiej Marilyn Monroe(...) długo po nieudanym małżeństwie. Jeszcze w tym samym roku poznała drugiego męża. W Teatrze Dramatycznym grała w sztuce "Po upadku" Arthura Millera. Wcieliła się postać Maggie wzorowaną na Marilyn...

 • Marilyn Monroe i Arthur Miller

  Ona - piękna. On - mądry. Od kiedy oznajmili światu, że się pobierają, byli na ustach wszystkich - Marilyn Monroe i Arthur Miller.

 • Polska Marilyn Monroe

  Nazywano ją polską Marilyn Monroe, miała w sobie niewinność połączoną z seksapilem - ta mieszanka urzekała mężczyzn i sprawiała, że za Kaliną Jędrusik nie przepadały kobiety. Bulwersowała i zachwycała.

 • Nieznana Marilyn

  Co w tajemnicy przed światem zdeponowała w sejfie jednego z banków? Dlaczego trenowała podnoszenie ciężarów? Kim był mężczyzna, którego zdjęcie miała w każdym ze swoich mieszkań? Czy naprawdę była bezdzietna? W 50. rocznicę śmierci Marilyn Monroe publikujemy alfabet najbardziej zaskakujących faktów z życia legendarnej aktorki.

 • Nasze życie z Marilyn

  ..."Ćwierka" na Twitterze, wrzuca komentarze na Facebooku i występuje na scenie. Od 5 sierpnia 1962 roku, gdy Marilyn Monroe znaleziono martwą w jej własnym domu, minęło pół wieku, ale z każdym rokiem jej śmierć jest mniej realna, a życie coraz bardziej barwne.

 • Kolekcjonerka książek

  ...?Ma 31 lat i 39 ról na koncie. W tym roku po raz trzeci w karierze nominowano ją do Oscara za brawurowe wcielenie się w postać Marilyn Monroe w "Moim tygodniu z Marilyn".

 • Założony podsłuch wyjaśnił tajemnicę jej śmierci?

  ...- pierwszego, jaki miała w życiu na własność. Marilyn Monroe kazała umieścić na kaflach ułożonych w miejscu wycieraczki łacińską sentencję: Cursum perficio - podróż zakończona. Te słowa, które miały(...) w Hollywood". Wiadomość tę podała prasa na obu półkulach. To był wstrząs. Marilyn podbijała serca zwykłych chłopaków i mężczyzn z pierwszych stron gazet. Plotkowano o jej nieudanych małżeństwach, ale...