• Informacje na temat:

  kryzys po 7 lata związku

Artykuły na temat: kryzys po 7 lata związku
 • Przetrwali kryzys siódmego roku

  ...superprzyjaciół, to rodzice Tomka. To jak szóstka w totolotka - wychwalała ukochanego na łamach prasy. Pierwszy kryzys w w idyllicznym związku zbiegł się z bezrobociem Hanny, która po zwolnieniu z TVP w 2009(...) fundamentem związku są przyjaźń, szacunek, żaden kryzys go nie nadszarpnie - powiedziała Hanna w jednym z wywiadów. Po powrocie z romantycznego wypadu z mężem dziennikarka będzie zapewne jeszcze bardziej...

 • Krytyczne dwa lata

  Niektórzy twierdzą, że człowiek się wypala co 7 lat i w takich odstępach powinien coś w swym życiu zmienić. Życie jednak pokazuje inną prawidłowość - dla przykładu wiele małżeństw rozpada się już po dwóch latach.

 • Tomasz Karolak: Wreszcie dotarłem do właściwego portu

  Przeszedł kryzys czterdziestolatka. Właśnie otworzył nowy rozdział w swoim życiu. Nam opowiedział o najważniejszych dla niego kobietach.

 • Kochanie, musimy porozmawiać

  Było tak pięknie, a teraz... jedna kłótnia za drugą. Ciche dni. Albo płacz, zgrzytanie zębów i gorzkie słowa. Spór może być szansą dla związku. Tyle tylko że większość z nas nie potrafi przejść od kłótni do dialogu. Sprawdź, czy ty to umiesz. I co możesz osiągnąć, gdy spokojnie powiesz partnerowi: "Kochanie, musimy porozmawiać".

 • Miłość pod kroplówką

  Magda i Wojtek byli na skraju rozstania. On zdradził, bo czuł się samotny w małżeństwie. Ona, nie czując jego zainteresowania, uciekała w macierzyństwo. Po roku udawania, że nic się nie dzieje, postanowili zmierzyć się z kryzysem. Oto dziennik terapii, po której nauczyli się być razem od nowa. Uniknęli rozwodu, który w Polsce rocznie bierze 65 tysięcy par.

 • Do trzech razy sztuka

  Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością... SHOW zdradza kulisy narodzin najbardziej tajemniczego i zaskakującego związku sezonu!

 • Życie to bajka

  Są baśnie, które chętnie się opowiada, zwłaszcza gdy za oknem pada śnieg, a w domu jest ciepło i bezpiecznie. Wówczas zapadają głęboko w pamięć i zostają w nas na lata. Do momentu, gdy próbujemy się zorientować, co jest bajką, a co naszym życiem.

 • Polka wiecznie młoda

  ...tego związku. Kiedy kobieta jest starsza od swojego partnera dysonans jest jeszcze mocniejszy. I w tym wypadku koncentrujemy się głównie na tym kiedy on ją rzuci i przypisujemy to kryzysowi wieku(...) manikiurzystki tak samo możemy korzystać z rozsądkiem z medycyny estetycznej. Kobiet ma być piękna. A w archetypie piękna kobieta jest zawsze młoda. Kobiecie przypisuje się atrybuty zewnętrzne i pewnie lata...

 • Rodzina. Jak uszyć patchwork

  ...wakacje, on zazwyczaj przyjeżdża na święta. Wtedy w domu Kasi jest mnóstwo ludzi, bo wpadają jeszcze jej rodzice: mama, samotna, i tata z córką z nowego związku, w wieku córki Kasi.  Ustalenie, kto koło(...), ale bez specjalnej nienawiści. Już w latach 90. niemiecka socjolożka Elisabeth Beck-Gernsheim przeprowadziła badania, które pokazują, że tworzą się tam silnie rozbudowane środowiska socjalizacyjne...

 • .... W dodatku niektórzy psycholodzy stawiają sprawę tak, jakby odpowiedzialność za zdradę leżała po obu stronach. Widzą bowiem w niej kryzys związku i podejrzewają, że ktoś na niego zapracował. Opierają się też(...) stronę. W związku nie można stosować podwójnych standardów i dawać sobie praw, których odmawia się partnerowi. Czy zdrada jest kryzysem? Ujawniona – wywołuje go na pewno. Nieujawniona – jest problemem...

Dyskusje na temat: kryzys po 7 lata związku
 • Re: Kobiety, które kochają za bardzo

  i przez dwa lata kursowałam między krakowem a warszawą aby dobrali mu aparaty słuchowe pomału zaczęła sytuacja się normować stał się jakby lepszy myślę sobie kryzys pomału mija a tu jak grom z jasnego nieba(...) się na to niezdobyła. uwieżcie mi niewarto tkwić w toksycznym związku bo to niema sęsu.