• Informacje na temat:

  kryzys po 6 latach związku

Artykuły na temat: kryzys po 6 latach związku
 • Przetrwali kryzys siódmego roku

  ...superprzyjaciół, to rodzice Tomka. To jak szóstka w totolotka - wychwalała ukochanego na łamach prasy. Pierwszy kryzys w w idyllicznym związku zbiegł się z bezrobociem Hanny, która po zwolnieniu z TVP w 2009(...) fundamentem związku są przyjaźń, szacunek, żaden kryzys go nie nadszarpnie - powiedziała Hanna w jednym z wywiadów. Po powrocie z romantycznego wypadu z mężem dziennikarka będzie zapewne jeszcze bardziej...

 • Dlaczego kobiety tkwią w przemocowym związku: Siedem przyczyn

  Latami trwają w związku, w którym są bite i poniżane. Wycofują zeznania, czym wręcz irytują otoczenie. Poznaj przyczyny, dlaczego tak trudno wyjść z relacji przemocowej.

 • 7 zasad udanego związku

  Wiesz, jak pielęgnować kwiaty, twój mężczyzna dba o samochód. A wasz związek? W jakim jest stanie? Czy należycie do tych par, które wierzą, że jeśli się kiedyś pokochały, to emocjonalnego paliwa wystarczy na zawsze? Zła wiadomość: nie ma wiecznej gwarancji na miłość. Ale jest i dobra: plan konserwacji związku to zaledwie 7 punktów. I zaledwie 5 godzin pracy tygodniowo. Przyjemnej.

 • Kryzys? Musi odejść!

  Każdy kryzys się kończy. Na szczęście, byliśmy słabo powiązani z tymi wszystkimi wyrafinowanymi instytucjami świata finansów, więc kryzys nas mniej dotknie - przekonuje Leszek Balcerowicz.

 • Trzy strategie na wyjście z kryzysu małżeńskiego

  Czujesz, że nie nadajecie już z mężem na tych samych falach? Masz wrażenie, że oddalacie się od siebie? Sprawdź, jak pokonać kryzys.

 • Strategie na wyjście z kryzysu małżeńskiego

  Czujesz, że nie nadajecie już z mężem na tych samych falach? Masz wrażenie, że oddalacie się od siebie? Sprawdź, jak pokonać kryzys.

 • Joanna Liszowska: Miłość wystawiona na próbę

  Aktorka ukrywa kryzys małżeński. Ma jednak nadzieję, że problemy szybko się rozwiążą, a ona będzie mogła robić karierę w Polsce. W końcu w tym roku czeka ją mnóstwo zawodowych wyzwań.

 • Miłość zależy od naszej kreatywności

  O tym komu bardziej zależy na związku oraz jak podgrzewać żar uczuć między kobietą a mężczyzną rozmawiam z profesorem Zbigniewem Lwem-Starowiczem, ekspertem z zakresu seksuologii, psychiatrą i psychoterapeutą.

 • Barbara Kurdej-Szatan w łóżkowej sesji z mężem

  Choć o kryzysie w związku aktorki i piosenkarza wielokrotnie plotkowano, para zaprzecza wszystkiemu i chętnie podkreśla, że ich uczucie wciąż jest bardzo silne.  Aktorka przyznała niedawno, że chcieliby mieć drugie dziecko. Sprawa nie jest jednak taka prosta, bo Kurdej-Szatan zmaga się z boleriozą.  Ostatnio widzowie programu "The Voice of Poland" dostrzegli u Basi rzekome ciążowe krągłości...

 • Alec Baldwin straci bliskich?

  Jego porywczy charakter doprowadził do kryzysu w związku i zaprzepaścił jego karierę.

Dyskusje na temat: kryzys po 6 latach związku
 • Re: Niewierna mimo woli

  Bardzo słuszne podejście. Brawo Olgo.Natomiast zdrady nie biorą się z doboru partnera bo zwykle nawet ideał po latach traci swoją moc. Taki kryzys w każdym związku przychodzi średnio po 5-6 latach i wtedy jest właśnie największy czas próby. Jeśli nie typ imprezowy to może randkowy portal internetowy ci pomoże .

 • Re: Przepraszam, zdradziłem

  że nie mamy nikogo na wyłączność..... To bardzo ważne słowa. Mój mąż po 10 latach razem (w tym 6 latach małżeństwa) powiedział mi, że nie wie czy mnie kocha... Owszem mieliśmy wtedy kryzys, nie(...) to co usłyszałam: "nie wiem czy Cię kocham" oznaczało dla mnie definitywny koniec związku, powiedziałam mu to, że musimy zastanowić się co dalej, czyli według mnie kto się wyprowadza. Jeden miesiąc

 • Przeklęty śluby

  "zaklepać". To małżeństwo długo nie potrwa. Znają sie za krótko. Zauroczenie mija po 2 lata i przychodzi kryzys. Wiem to z własnego doświadczenia z mojego związku, bo też przechodziliśmy wątpliwości po 2 latach. Nam się udało przetrwać i to kilka kryzyów. Ale oni jeszcze nie mieli żadnego za sobą. To za wcześnie... Powinni dłużej pobyć razem. Tym bardziej, że nie mają wpadki i mogliby się wstrzymać