• Informacje na temat:

  kochać mężczyznę

Artykuły na temat: kochać mężczyznę
 • Zakaz kochania

  Czy miłość może być niemoralna? Zła? Przecież to serce wybiera, nie rozum. Anka zakochała się w ojcu swojego męża. Matylda w księdzu, który otoczył ją opieką. Zuzanna w bliskim kuzynie. Znalazły w tych związkach coś, czego nie dali im inni mężczyźni. Tylko jak kochać z poczuciem winy? A może zakazany owoc smakuje najlepiej?

 • ...nosiciele oprócz narcystycznej postawy mają w pakiecie nieobliczalność i brak zahamowań w kłamaniu. „Niestety – wyjaśnia Jonason – kiedy kobieta spotyka mężczyznę z tym zestawem cech, emocje...

 • Nie dziś, kochanie

  Ją boli głowa, on czuje się odepchnięty. Gdy potem ona chce się kochać, on obrażony odmawia. Tak zaczyna się emocjonalna huśtawka. Można jej uniknąć, gdy zrozumiemy, że seks nie jest karą ani nagrodą, ale czymś, co buduje wyjątkową więź.

 • Ludzie, którzy zastanawiają się, jak kochać innych, są znacznie szczęśliwsi niż ci, którzy rozmyślają, jak być kochanymi.

 • Mężczyzna, który nie potrafi kochać

  .... "Mężczyźni, którzy nie potrafią kochać". O mnie i o każdej kobiecie, która żyje z takim facetem. "Może nim być mężczyzna, który po pierwszej, wyjątkowo udanej randce więcej się do ciebie nie odezwie(...) dwa miesiące naszych spotkań. - Miłość. To, że go kocham - odpowiedziałam jak zawsze. - Co to znaczy według pani "kochać"? Zamyśliłam się. Dawno nie zadawałam sobie tego pytania. Przyjęłam, że...

 • Jak być kochaną

  ...słowie. Pomogło jej nagranie, które dzięki ambasadzie USA przygotował dla niej amerykański aktor. - To musiał być tekst czytany przez mężczyznę, żebym nie zasugerowała się kobiecą ekspresją. Tylko tak...

 • Irena Santor: Spieszmy się kochać

  Pod koniec listopada pożegnała ukochanego, z którym spędziła 25 lat życia. – Ksiądz Twardowski radził: „Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą”. I to są najpiękniejsze słowa, jakie napisał – mówi piosenkarka Irena Santor.

 • Niekochani? Dlaczego?

  Dlaczego niektórzy z nas idą przez życie bez miłości? To kwestia przypadku, specjalny typ osobowości czy może wynik braku jakiejś umiejętności? O ludziach, których trudno kochać, z psychoterapeutką Zofią Milską-Wrzosińską rozmawia Magdalena Jankowska.

 • Uwikłani niekochani

  Dlaczego niektórzy z nas idą przez życie bez miłości? To kwestia przypadku, specjalny typ osobowości czy może wynik braku jakiejś umiejętności? O ludziach, których trudno kochać, z psychoterapeutką Zofią Milską-Wrzosińską rozmawia Magdalena Jankowska.

 • Anna Dereszowska: Kocham cię

  Aktorka postanowiła przerwać lawinę komentarzy dotyczących meczu polskiej reprezentacji z Kolumbią. Na swoim profilu w mediach społecznościowych umieściła zdjęcie z tatą. To w nim upatruje osobę, która potrafi wybaczyć i jest opiekuńcza w kryzysowych momentach.

Zdjęcia na temat: kochać mężczyznę
Wideo na temat: kochać mężczyznę
 • Facetom musimy skopać tyłki

  Brytyjskie stylistki - Trinny i Susannah - opowiedziały Styl.pl, za co kochają Polki, co je denerwuje w tutejszych mężczyznach i jak, podczas modowych zakupów, doradzają sobie nawzajem.

 • Mężczyzna brafitter: Na biusty kobiet patrzę czysto zawodowo

  Sławomir Kazimierczak od 26 lat udowadnia, że mężczyzna też może się zajmować brafittingiem. Dlaczego zajął się dobieraniem biustonoszy? Czy wchodzi z klientką do przymierzalni? O swoim zawodzie pan Sławomir opowiedział w "Dzień Dobry TVN". - Robię to, co potrafię i to, co kocham. Jestem samoukiem. Bardzo lubię kobiety, lubię z nimi rozmawiać, lubię ten błysk w oku - przyznał. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Obyczajowość seksualna Polaków w PRL i dziś

  - Świadomość seksualna kobiet bardzo wzrosła - dodał. A jak to jest w przypadku mężczyzn? Jakie znaczenie ma tu wiara? - Coraz częściej jest tak, że, jak Polacy wchodzą do łóżka, to seks idzie w swoją stronę, a wiara w swoją stronę - podkreślił prof. Zbigniew Izdebski, seksuolog. Aktorka Katarzyna Kwiatkowska, która zagrała w filmie "Sztuka kochania" opowiedziała o swojej roli. (DDTVN)

Dyskusje na temat: kochać mężczyznę
 • Re: Dziecko bez ślubu - jak namówić partnera?

  szacunku do mężczyzny z którym się jest i którego powinno się kochać i szanować... a co do ślubu i kolejności- macie na ten temat dwa odmienne zdania, ale skoro chcecie spędzić ze sobą życie to któreś(...) na zasadzie "uszczęśliwię tym kochanego mężczyznę a mnie to nic nie szkodzi"bp nawet jeśli dla kogoś ślub nic nie znaczy to chyba nie boli.

 • Re: Jeśli kogoś kochasz, mów mu to wprost

  , znajomych, potem w dzieciach, które zawłaszczysz. Znajdź sobie mężczyznę, który będzie dla ciebie przewodnikiem i dawcą miłości a w nim znajdziesz swoje "siebie". Jak przyjmiesz jego miłość za "siebie" to on zacznie kochać "siebie" w tobie bo on kocha tylko "siebie" a zanim nie staniesz się jego "siebie" może cię tylko pożądać. Jesteś egoistką a on narcyzem. Jak to sobie rozłożysz to sama zakumasz ocb.

 • Re: co to znaczy kochać

  Nie wiedziałam, że kochać znaczy i tyczy się tylko w dwóch kwestiach: mężczyzna-kobieta i kobieta- mężczyznę. Bo ja jeszcze słyszałam że kochać można np: rodziców, dzieci, babcie, dziadka, kota,psa itd... Ale fajnie tak czuć miłość lub kogoś bliskiego kochać. :> Każdy z nas jest inny. I każdy kocha i czuje miłość na swój sposób, przynajmniej ja tak myślę.

 • Re: Kochając pięciominutowego mężczyznę

  Witajcie, ja potrafię kochać się z żoną nawet dwie godziny, łącznie z grą wstępną, jak dochodzę, przestajemy z żoną na chwilę około minuty i kochamy się dalej, ja zawsze czekam aż dojdzie, potem ona mnie dopieszcza ręką.

 • Re: co to znaczy kochać

  Nie wiedziałam, że kochać znaczy i tyczy się tylko w dwóch kwestiach: mężczyzna-kobieta i kobieta- mężczyznę. Bo ja jeszcze słyszałam że kochać można np: rodziców, dzieci, babcie, dziadka, kota,psa itd... Ale fajnie tak czuć miłość lub kogoś bliskiego kochać. :> Każdy z nas jest inny. I każdy kocha i czuje miłość na swój sposób, przynajmniej ja tak myślę. Ale porównanie, kochać babcię

 • Re: Yann Moix. Rówieśniczki są dla niego za stare

  Jeżeli pan Yann Moix gustuje w małolatach to jego podejście do tematu jest zrozumiałe, ale nie wszystkie też młode kobiety gustują w starszych panach. Niektóre też sobie nie wyobrażają jak można kochać mężczyznę po 50-tce.

 • Re: co to znaczy kochać

  Nie wiedziałam, że kochać znaczy i tyczy się tylko w dwóch kwestiach: mężczyzna-kobieta i kobieta- mężczyznę. Bo ja jeszcze słyszałam że kochać można np: rodziców, dzieci, babcie, dziadka, kota,psa itd... Ale fajnie tak czuć miłość lub kogoś bliskiego kochać. :> Każdy z nas jest inny. I każdy kocha i czuje miłość na swój sposób, przynajmniej ja tak myślę. Ale porównanie, kochać babcię

 • Re: Jak znaleźć w internecie mężczyznę na życie

  po co i jaki ma sens "kochać się" z wredną, egoistyczną i arogancką suką, która nie dość, że ich nie szanuje, to nie jest też żadną gwarancją ani tym bardziej inwestycją na przyszłość. Ja na

 • Re: co to znaczy kochać

  Bo mam mieszane uczucia. Jestem zwykłym żołnierzem. Jak na mężczyznę to za dużo myślisz, za mało robisz. Mieszane? Myślę, że czas jest najlepszym doradcą:}

 • Re: Mistrzyni rozkoszy

  WIDZICIE TO WSZYSTKO ZALEŻY JAKIEGO MASZ MĘŻCZYZNĘ U SWEGO BOKU PONIEWAŻ TO MY KOBIETY CZĘSTO PIERWSZE WYCHODZIMY Z INICJATYWĄ NIE DAJĄC SZANSY SWOJEMU PARTNEROWI STANĄĆ NA PIEDESTALE. W MOIM ZWIĄZKU OBOJE DOKONUJEMY RZECZY "NIEMOŻLIWYCH" SZUKAJĄC INSPIRACJI W SOBIE PRÓBUJĄC NOWO POZNANE ZJAWISKA SEKSUALNE, ALE TO OBOJGU MUSI ZALEŻEĆ, OBOJGU MUSI SIĘ CHCIEĆ, TO OBOJE MUSZĄ KOCHAĆ SIĘ NAD ŻYCIE BY