• Informacje na temat:

  kobiety i mężczyźni

Artykuły na temat: kobiety i mężczyźni
 • Dziś kobiety zdradzają tak samo, jak mężczyźni

  ...- Zdrady mężczyzn i zdrady kobiet w coraz mniejszym stopniu różnią się motywami i sposobami realizacji. Wcześniej w grupie mężczyzn najczęstszą ich przyczyną był seks, a w grupie kobiet niezadowolenie i chęć wyjścia z obecnego związku, zauroczenie, zakochanie się w kim innym. Dzisiaj coraz częściej kobiety zdradzają z ciekawości, ze znudzenia - jako powód podają chęć "urozmaicenia życia", mówią...

 • O czym milczą mężczyźni?

  ...​Jak lubię być dotykany? Co mnie najbardziej podnieca? O jakim seksie marzę? Z czym mam problem? Mężczyźni rzadko sami z siebie rozmawiają z partnerkami na ten temat, a trudne sprawy komunikują w zawoalowany sposób - mówi seksuolog dr Michał Lew-Starowicz. I podpowiada, jak rozmawiać z partnerem, czego unikać, co warto wiedzieć o męskim ciele i potrzebach, by seks spajał związek i obu stronom...

 • Testosteron mają tylko mężczyźni?

  ...męskich cech u płci żeńskiej. Do najczęstszych objawów maskulinizacji zalicza się: 1) nadmierne owłosienie ciała kobiety typu męskiego - hirsutyzm, 2) zmiany skórne z łojotokiem, 3) trądzik...

 • Jak zazdroszczą kobiety, a jak mężczyźni

  ...- Mężczyźni są bardziej zazdrośni o seks, ale to kobiety mają bardziej rozbudowaną zazdrość. Potrafią połączyć zazdrość ze strategią długofalową – powiedział prof. Zbigniew Lew-Starowicz.

 • ...– Dbałość o siebie to bardzo dobra cecha... – Ale odkąd przeprowadziliśmy się całą rodziną do małej miejscowości, mężczyźni oglądają się za mną na ulicy i niewybrednie komentują mój wygląd. Obgadują mnie też kobiety. Moja koleżanka mówi, że to dlatego, bo ich zdaniem wyglądam wyzywająco... – To już inna sprawa. Nikt nie może nam zabronić żyć na swój sposób. Jednak to, jak...

 • Dlaczego kobiety marzną szybciej niż mężczyźni?

  Choć na głowie ciepła czapka, a szyja opatulona szalikiem, ty i tak trzęsiesz się podczas zimowego spaceru...Naukowcy udowodnili, że my, kobiety jesteśmy bardziej wrażliwe na zimno od mężczyzn. Wystarczy kilka kresek na minusie, by szczypały nas policzki i grabiały namdłonie. Jak się okazuje, ma to swoje medyczne uzasadnienie!

 • Pięć mniejszych posiłków powinny jeść kobiety, cztery większe mężczyźni

  Kobiety powinny jeść więcej owoców, a mężczyźni pić sok pomidorowy - radzi dietetyk. "Mężczyźni mają potrzebę zjedzenia czegoś konkretnego" - mówi Magdalena Makarowska i dodaje, że jogurty "tylko dla pań" albo "tylko dla mężczyzn" to wymysł producentów.

 • Kobiety za komputery!

  ...przede wszystkim umiejętności, a one nie mają podziału ze względu na płeć. Kobiety są ambitne, chcą się wykazać ze względu na możliwości rozwoju. Jesteśmy bardzo dobrze zorganizowane - myślę, że(...) zdecydowanie za mało. To miłe, że mężczyźni dostrzegają naszą wartość w zespole. Dlaczego twoim zdaniem wciąż tak mało kobiet pracuje w branży IT? - Wiele się w tej kwestii zmieniło. Na...

 • Czy mężczyźni i kobiety mówią różnymi językami? Czy w ogóle mogą się porozumieć? Niezliczone książki psychologiczne portretują nas jako kosmitów z odległych światów, a nasze rozmowy jak katalog nieporozumień. Ile w tym prawdy?

 • Kobiety i mężczyźni to zupełnie inni klienci

  Zakupy robią już nie tylko kobiety, lecz także coraz częściej mężczyźni. Według sondaży Silesia City podczas jednorazowej wizyty w galerii handlowej panowie wydają ok. 199 zł, gdy tymczasem panie 174 zł.

Zdjęcia na temat: kobiety i mężczyźni
Wideo na temat: kobiety i mężczyźni
 • Wolszczak: Kobiety kręcą niegrzeczni mężczyźni

  Grająca w serialu "Na Wspólnej" Barbarę Brzozowską Grażyna Wolszczak przyznała, że kobiety kręcą... niegrzeczni mężczyźni. Aktorka powiedziała, że zawsze doradza innym paniom przemyślenie doboru partnera. Dlaczego jej bohaterka żyje w skomplikowanym związku? (Źródło: Agencja TVN/x-news)

 • Jacy mężczyźni pociągają kobiety?

  Według badań najbardziej seksownymi męskimi zawodami są m.in. lekarz, prawnik czy architekt. Dlaczego? Co podnieca kobiety -  pieniądze, władza, a może bezpieczeństwo? O rankingu pociągających męskich zawodów rozmawiały aktorki Alżbeta Lenska i Karina Kunkiewicz oraz socjolog Julita Czernecka. - Pieniądze to nie wszystko. Pociąga nas udział we władzy. Przedsiębiorca, lekarz, prawnik maja wpływ na

 • Mężczyźni kochają szczęśliwe kobiety

  Katarzyna Lengren: Mężczyźni kochają, pożądają i żenią się z kobietami ,które są szczęśliwe. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: kobiety i mężczyźni
 • Czy mężczyźni wolą GŁUPIE KOBIETY ?

  . Jednocześnie ubiera się dosyć wyzywająco. Pytałam jej kiedyś dlaczego tak robi, to odpowiedziała mi, "że rzeczową rozmową nie zainteresuje kolesia, że już tak robiła i to nie działa. Mężczyźni wolą kobiety głupsze od siebie żeby czuli się bardziej wartościowi". Ja nie wiem. Jest sens tak udawać? Czy wogóle zgadzacie się z tym, że faceci wolą głupie kobiety?

 • Re: Mężczyźni vs. kobiety, czyli kto rządzi za kółkiem

  Mężczyźni prowadzą lepiej. Kobiety ostrożniej. (ale to się zmienia)

 • Re: Czy mężczyźni wolą GŁUPIE KOBIETY ?

  pytanie jest nieprecyzyjne; powinno brzmieć: "czy głupi mężczyźni wolą głupie kobiety" - odpowiedź brzmi: "zdecydowanie tak, to kwestia doboru naturalnego".

 • Re: O czym milczą mężczyźni?

  O czym marza mezczyzni? To proste. Zeby kobiety widzialy w nas czlowieka. I zeby slowo partnerstwo dotyczylo obydwu stron.

 • Re: Czy mężczyźni wolą GŁUPIE KOBIETY ?

  mężczyźni wolą kobiety mądre, czyli takie, które są świadome tego, że nie rozumieją. Kobiety głupie sądzą, że coś wiedzą i walczą o władzę z mężczyznami - takie nadają się na nawóz do kwiatków, więc mężczyźni je ignorują.

 • Re: Czy mężczyźni są gorsi?

  Ponieważ mężczyźni nie użalają się na samotność, lecz kobiety. Równościowość wazy na twoim osądzie :) Samotność jest ceną, kto chce ją płacić, niech płaci. A kto nie chce, niech pomyśli.

 • Re: Gdzie Ci prawdziwi mężczyźni?

  Prawdziwi mężczyźni, pieszczą teraz prawdziwe kobiety... Wirtualni, marzą o prawdziwych...

 • Re: O czym milczą mężczyźni?

  zgodzę si z tym ze z seksu się robi bożka , zarówno kobiety jak i mężczyźni.. media tak wtłaczają goliznę w codzienność.. seks staje czynnością która jest wyznacznikiem największej przyjemności.. kto takiej nie da takiej..to stwierdzenie: nie pasujemy do siebie..

 • Re: Gdzie Ci prawdziwi mężczyźni?

  Pffffffffff... Gdzie ci "prawdziwi" mężczyźni? Tam gdzie "prawdziwe" kobiety.

 • Re: Na drugim brzegu życia

  są po to, by zapładniac kobiety. A kobiety mają rodzic dzieci. Tak było, jest i będzie.