• Informacje na temat:

  kobiety i mężczyźni

Artykuły na temat: kobiety i mężczyźni
 • Dziś kobiety zdradzają tak samo, jak mężczyźni

  ...- Zdrady mężczyzn i zdrady kobiet w coraz mniejszym stopniu różnią się motywami i sposobami realizacji. Wcześniej w grupie mężczyzn najczęstszą ich przyczyną był seks, a w grupie kobiet niezadowolenie i chęć wyjścia z obecnego związku, zauroczenie, zakochanie się w kim innym. Dzisiaj coraz częściej kobiety zdradzają z ciekawości, ze znudzenia - jako powód podają chęć "urozmaicenia życia", mówią...

 • O czym milczą mężczyźni?

  ...​Jak lubię być dotykany? Co mnie najbardziej podnieca? O jakim seksie marzę? Z czym mam problem? Mężczyźni rzadko sami z siebie rozmawiają z partnerkami na ten temat, a trudne sprawy komunikują w zawoalowany sposób - mówi seksuolog dr Michał Lew-Starowicz. I podpowiada, jak rozmawiać z partnerem, czego unikać, co warto wiedzieć o męskim ciele i potrzebach, by seks spajał związek i obu stronom...

 • Testosteron mają tylko mężczyźni?

  ...męskich cech u płci żeńskiej. Do najczęstszych objawów maskulinizacji zalicza się: 1) nadmierne owłosienie ciała kobiety typu męskiego - hirsutyzm, 2) zmiany skórne z łojotokiem, 3) trądzik...

 • Jak zazdroszczą kobiety, a jak mężczyźni

  ...- Mężczyźni są bardziej zazdrośni o seks, ale to kobiety mają bardziej rozbudowaną zazdrość. Potrafią połączyć zazdrość ze strategią długofalową – powiedział prof. Zbigniew Lew-Starowicz.

 • ...– Dbałość o siebie to bardzo dobra cecha... – Ale odkąd przeprowadziliśmy się całą rodziną do małej miejscowości, mężczyźni oglądają się za mną na ulicy i niewybrednie komentują mój wygląd. Obgadują mnie też kobiety. Moja koleżanka mówi, że to dlatego, bo ich zdaniem wyglądam wyzywająco... – To już inna sprawa. Nikt nie może nam zabronić żyć na swój sposób. Jednak to, jak...

 • Dlaczego kobiety marzną szybciej niż mężczyźni?

  Choć na głowie ciepła czapka, a szyja opatulona szalikiem, ty i tak trzęsiesz się podczas zimowego spaceru...Naukowcy udowodnili, że my, kobiety jesteśmy bardziej wrażliwe na zimno od mężczyzn. Wystarczy kilka kresek na minusie, by szczypały nas policzki i grabiały namdłonie. Jak się okazuje, ma to swoje medyczne uzasadnienie!

 • Pięć mniejszych posiłków powinny jeść kobiety, cztery większe mężczyźni

  Kobiety powinny jeść więcej owoców, a mężczyźni pić sok pomidorowy - radzi dietetyk. "Mężczyźni mają potrzebę zjedzenia czegoś konkretnego" - mówi Magdalena Makarowska i dodaje, że jogurty "tylko dla pań" albo "tylko dla mężczyzn" to wymysł producentów.

 • Kobiety za komputery!

  ...przede wszystkim umiejętności, a one nie mają podziału ze względu na płeć. Kobiety są ambitne, chcą się wykazać ze względu na możliwości rozwoju. Jesteśmy bardzo dobrze zorganizowane - myślę, że(...) zdecydowanie za mało. To miłe, że mężczyźni dostrzegają naszą wartość w zespole. Dlaczego twoim zdaniem wciąż tak mało kobiet pracuje w branży IT? - Wiele się w tej kwestii zmieniło. Na...

 • Czy mężczyźni i kobiety mówią różnymi językami? Czy w ogóle mogą się porozumieć? Niezliczone książki psychologiczne portretują nas jako kosmitów z odległych światów, a nasze rozmowy jak katalog nieporozumień. Ile w tym prawdy?

 • Jak kobiety podejmują decyzje?

  Czy to prawda, że mężczyźni są bardziej stanowczy w podejmowaniu decyzji, natomiast kobiety są skłonne do kompromisów? Therese Huston w swojej książce pt. "Jak kobiety podejmują decyzje" obala te mity!

Zdjęcia na temat: kobiety i mężczyźni
Wideo na temat: kobiety i mężczyźni
 • Wolszczak: Kobiety kręcą niegrzeczni mężczyźni

  Grająca w serialu "Na Wspólnej" Barbarę Brzozowską Grażyna Wolszczak przyznała, że kobiety kręcą... niegrzeczni mężczyźni. Aktorka powiedziała, że zawsze doradza innym paniom przemyślenie doboru partnera. Dlaczego jej bohaterka żyje w skomplikowanym związku? (Źródło: Agencja TVN/x-news)

 • Jacy mężczyźni pociągają kobiety?

  Według badań najbardziej seksownymi męskimi zawodami są m.in. lekarz, prawnik czy architekt. Dlaczego? Co podnieca kobiety -  pieniądze, władza, a może bezpieczeństwo? O rankingu pociągających męskich zawodów rozmawiały aktorki Alżbeta Lenska i Karina Kunkiewicz oraz socjolog Julita Czernecka. - Pieniądze to nie wszystko. Pociąga nas udział we władzy. Przedsiębiorca, lekarz, prawnik maja wpływ na

 • Mężczyźni kochają szczęśliwe kobiety

  Katarzyna Lengren: Mężczyźni kochają, pożądają i żenią się z kobietami ,które są szczęśliwe. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: kobiety i mężczyźni
 • Czy mężczyźni wolą GŁUPIE KOBIETY ?

  . Jednocześnie ubiera się dosyć wyzywająco. Pytałam jej kiedyś dlaczego tak robi, to odpowiedziała mi, "że rzeczową rozmową nie zainteresuje kolesia, że już tak robiła i to nie działa. Mężczyźni wolą kobiety głupsze od siebie żeby czuli się bardziej wartościowi". Ja nie wiem. Jest sens tak udawać? Czy wogóle zgadzacie się z tym, że faceci wolą głupie kobiety?

 • Re: Mężczyźni vs. kobiety, czyli kto rządzi za kółkiem

  Mężczyźni prowadzą lepiej. Kobiety ostrożniej. (ale to się zmienia)

 • O czym marzą żonaci mężczyźni ?

  Wszyscy wiemy o czym marzą kobiety po ślubie, ale nikt nie pamięta o biednych mężczyznach. O czym marzą, czego się boją, co chcą zmienić lub dlaczego mężczyźni zaczynają zdradzać dopiero po ślubie? Jest mnóstwo argumentów, ale skupmy się na tym, że kobiety po ślubie przestają się starać i być takie jak były przed, zaczynają mniej sypiać ze swoim mężczyzną i dlatego facet zaczyna szukać chętnych

 • Re: O czym milczą mężczyźni?

  O czym marza mezczyzni? To proste. Zeby kobiety widzialy w nas czlowieka. I zeby slowo partnerstwo dotyczylo obydwu stron.

 • Re: Czy mężczyźni wolą GŁUPIE KOBIETY ?

  pytanie jest nieprecyzyjne; powinno brzmieć: "czy głupi mężczyźni wolą głupie kobiety" - odpowiedź brzmi: "zdecydowanie tak, to kwestia doboru naturalnego".

 • Re: Czy mężczyźni są gorsi?

  Ponieważ mężczyźni nie użalają się na samotność, lecz kobiety. Równościowość wazy na twoim osądzie :) Samotność jest ceną, kto chce ją płacić, niech płaci. A kto nie chce, niech pomyśli.

 • Re: Czy mężczyźni wolą GŁUPIE KOBIETY ?

  mężczyźni wolą kobiety mądre, czyli takie, które są świadome tego, że nie rozumieją. Kobiety głupie sądzą, że coś wiedzą i walczą o władzę z mężczyznami - takie nadają się na nawóz do kwiatków, więc mężczyźni je ignorują.

 • Re: O czym milczą mężczyźni?

  zgodzę si z tym ze z seksu się robi bożka , zarówno kobiety jak i mężczyźni.. media tak wtłaczają goliznę w codzienność.. seks staje czynnością która jest wyznacznikiem największej przyjemności.. kto takiej nie da takiej..to stwierdzenie: nie pasujemy do siebie..

 • Re: Gdzie Ci prawdziwi mężczyźni?

  Prawdziwi mężczyźni, pieszczą teraz prawdziwe kobiety... Wirtualni, marzą o prawdziwych...

 • Re: Na drugim brzegu życia

  są po to, by zapładniac kobiety. A kobiety mają rodzic dzieci. Tak było, jest i będzie.