• Informacje na temat:

  kłótnie w związek

Artykuły na temat: kłótnie w związek
 • Kłótnie znanej pary

  ...bardzo wstyd." John wyjawił ostatnio, że jego związek z Chrissy jest teraz mocniejszy niż kiedykolwiek. Wypowiadając się na ten temat powiedział: "Jest lepiej niż kiedykolwiek. Uwielbiamy być...

 • Do zakochania podobno jeden krok. A od zakochania do rozwodu... pięć! Przy każdym zapala się ostrzegawcze światło. Nasza ekspertka mówi, jak je w porę zauważyć, jak zaradzić kryzysowi i w efekcie uratować związek.

 • Dlaczego kłótnie o pieniądze potrafią tak bardzo zranić? Bo wyzwalają w nas silne emocje i zwykle mają drugie dno. Z tego powodu warto odpowiedzieć sobie na(...) nie można kupić niczyich uczuć. Można jednak świetnie tymi uczuciami manipulować. Tylko czy warto? Niejeden związek, przyjaźń czy rodzina rozpadły się z powodu takich sporów. Dlatego lepiej rozwiązywać...

 • Upokarzające komentarze, chłodne, pełne ironii spojrzenia, ciche dni. Ukryta agresja niszczy związek bardziej niż kłótnie, zamraża namiętność i zmienia bliskich w obcych sobie ludzi. Co robić, gdy partner rani w białych rękawiczkach?

 • ...bardziej mylnego. Jedyne, co Kasia kontroluje, to poziom swojego stresu. Dba, by nigdy nie był za niski. Kłótnie mogły być okazją do tego, by jasno nakreślić granice związku małżeńskiego(...) momencie bardziej dbamy o monitoring męża niż o budowanie z nim spontanicznej i szczerej relacji. Stróżujemy, zamiast tworzyć związek. W złych momentach mamy wrażenie, że on ma z nami dzieci, seks...

 • ...różnice charakterów i upodobań dużo wyraźniej dają o sobie znać – i kłótnia gotowa. Na szczęście są sposoby, by konflikty nie przerodziły się w burzę, lecz… umocniły wasz związek. Nie chcę opiekować się(...) wywoływać kłótnie, idźcie na długi spacer – razem lub osobno. Wrócicie zrelaksowani i skłonni do spokojnej rozmowy. Taka postawa wymaga pewnego wysiłku, dobrej woli, czasem przygotowania. Jeśli jednak...

 • Każda kobieta próbowała tej strategii choć raz w życiu: milczała i traktowała swojego partnera jak królowa śniegu. Ale czy to pomaga rozwiązać konflikt? Istnieje trafne powiedzenie: „Lepiej, gdy w małżeństwie słychać brzęk tłuczonych talerzy niż brzęk przelatującej muchy...”. Przedłużające się ciche dni osłabiają związek.

 • Związek z młodszym partnerem

  Ukrywają swój związek, czasem się go wstydzą, a jednak... tak trudno zerwać. „Przy nim czułam się beztroska jak na studiach” – opowiada Edyta. „Znów odkryłam, czym może być seks” – mówi Hanna. Dojrzałe kobiety wybierają młodszych partnerów, bo taka miłość odświeża, daje poczucie, że wciąż są atrakcyjne. No i jeszcze ten zakazany owoc.

 • ...pomiędzy dobrymi i złymi interakcjami w małżeństwie powinno być jak 5 do 1. To trudne. Chodzi jednak tylko o to, że jeśli chcesz uratować ten związek i być w nim szczęśliwa, musisz negatywne kłótnie(...). Czy to kryzys, który zdarza się wszystkim, czy też coś poważniejszego? Ustal na nowo standardy Jeżeli chcesz ratować związek, warto żebyś zastanowiła się: „czego ja tak naprawdę chcę, na jakie...

 • ...połowę nakładu rozdano. Bieda z miłością Lekcja Fellmerów brzmi: możesz mieć wspaniały związek i czuć się szczęśliwy bez pieniędzy. Z badań wynika zwykle coś wręcz przeciwnego: bieda studzi miłość(...) leży gdzie indziej.  – O pieniądze łatwo się spierać, bo są czymś uchwytnym, materialnym – mówi psycholog i psychoanalityk Alina Henzel-Korzeniowska. – Ale takie kłótnie to tylko pretekst do...

Wideo na temat: kłótnie w związek
 • Czy związek z Liamem Hemsworthem jest zagrożony?

  media, związek jednak znowu wisi na włosku. Liam dostał podobno od ukochanej SMS-y o erotycznej treści, które nie były przeznaczone dla niego. Miley pisała je do swojej byłej kochanki - Stelli Maxwell(...). Przyjaciele Cyrus twierdzą, że kłótnia może na dobre rozbić ich związek. Czy Liam da jej kolejną szansę? (źródło: Cover Video/x-news)

 • Czy związek z Liamem Hemsworthem jest zagrożony?

  media, związek jednak znowu wisi na włosku. Liam dostał podobno od ukochanej SMS-y o erotycznej treści, które nie były przeznaczone dla niego. Miley pisała je do swojej byłej kochanki - Stelli Maxwell(...). Przyjaciele Cyrus twierdzą, że kłótnia może na dobre rozbić ich związek. Czy Liam da jej kolejną szansę? (Cover Video/x-news)

 • Ewa Farna o swoim związku

  Piosenkarka Ewa Farna przy okazji kręcenia teledysku do nowej piosenki "Na ostrzu" opowiedziała w "Dzień Dobry TVN", co zainspirowało ją do napisania tego utworu. Wokalistka zdradziła również swój przepis na udany związek. Czy czasami lubi wywołać kłótnie żeby rozładować atmosferę?

Dyskusje na temat: kłótnie w związek
 • Re: Częste kłótnie to znak, że trzeba się rozstać?

  spokojnie próbujemy to poskładać. Naszła mnie jednak taka obawa, ze te kłótnie są znakiem, ze trzeba się rozstać, bo już nam do siebie nie po drodze. Czy kłótnie są zawsze początkiem końca? Czy możemy(...) o związek wartałoby porozmawiać z partnerem o jego oczekiwaniach jeśli sytuacja sie nie poprawi to "dajcie sobie czas" :)

 • Re: Ciche dni: Oczyszczają czy niszczą związek?

  A my jesteśmy 27 lat razem.Bywają urocze chwile jak i również kłótnie jak to w każdym małżeństwie, aby nie było za mdło.Najlepsze jest godzenie się. Kochani takie jest życie :)

 • Re: Częste kłótnie to znak, że trzeba się rozstać?

  Polecam film "Gazele". Jest aktualnie do obejrzenia w sieci.Opowiada o samotnych kobietach, często po przejściach, którym się wydaje że WOLNOŚĆ jest 1000 razy lepsza niż stary, długoletni, nudny związek. Niestety w praktyce okazuje się, że problem jest trochę bardziej złożony... Szczerze polecam. Można się pośmiać do łez i popłakać ze wzruszenia. O dzięki, z chęcią obejrzę ;)

 • taki związek jest możliwy...

  chwila jest wyjątkowa... Mam ogromne zaufanie do mojego mężczyzny... on ufa mi... nie ma możliwości żeby związek się rozpadł przez odległość... ona go coraz bardziej wzmacnia... Nie mamy czasu na kłótnie(...) radością... Warto wejść w taki związek... to naprawdę jest możliwe...

 • Re: Częste kłótnie to znak, że trzeba się rozstać?

  Polecam film "Gazele". Jest aktualnie do obejrzenia w sieci.Opowiada o samotnych kobietach, często po przejściach, którym się wydaje że WOLNOŚĆ jest 1000 razy lepsza niż stary, długoletni, nudny związek. Niestety w praktyce okazuje się, że problem jest trochę bardziej złożony... Szczerze polecam. Można się pośmiać do łez i popłakać ze wzruszenia.

 • Re: Błędy samotnych kobiet

  NIC NIE TRACISZ!!!!!!!!!!!!!BABA TO TYLKO SZPARA,KTÓRĄ TRAKTUJE JAKO KARTĘ PRZETARGOWĄ!!ZWIĄZEK TO STRES,KŁÓTNIE I STRATA PIENIĘDZY!

 • seks z obowiązku

  o tym rozmawiać a wychodzą z tego tylko kłótnie. ciągle się kłócimy bo on uważa, że to ja mam problem a nie my bo przecież do tej pory było wszystko dobrze tak. tylko mi nagle odbiło... on zawsze może(...) kamasutrę ale on nie bardzo jest gotowy na eksperymenty, woli tradycyjne sprawdzone metody. czy to może wynikać z tego że jest starszy ode mnie o 10 lat? ma 40 lat. boże boje sie ze mi się związek

 • Re: 5 złotych zasad, które zbudują szczęśliwy związek

  zakupy konsultujemy ale drobiazgi juz nie. Kłótnie szybkie i burzliwe, potem cisza i proba znlaezienia kompromisu. Rózni sa ludzie i rozne zwiazki ale takie proste zasady zawsze sie sprawdzają.

 • Re: Małe kłótnie

  Kłótnia to sól związku, bez niej związek nie ma smaku, ale gdy jej za dużo, to potrawa jaką jest związek jest nie do przełknięcia

 • Re: Beznamiętnie i... rozsądnie?

  najlepszy jest związek z MIŁOŚCI. Kłótnie,sprzeczki 5 dni nieodzywania się a i tak by się nie wymieniło tej osoby na nikogo innego :) pozdro !