• Informacje na temat:

  jak zrobic choinkę

Artykuły na temat: jak zrobic choinkę
 • Co zrobić z choinką w doniczce?

  Zgodnie z tradycją choinka może stać do 2 lutego. Jak potem o nią zadbać, by rosła w ogrodzie?

 • Lampki na choince

  Oto krótki i praktyczny poradnik, jak zamieścić lampki na choince.

 • ​Alternatywne choinki to hit!

  Generalnie szkoły są dwie. Według pierwszej, nie ma prawdziwego Bożego Narodzenia bez sporych rozmiarów choinki, rozłożystej, pięknie przyozdobionej, koniecznie żywej. Według drugiej, bożonarodzeniowe drzewko to niepotrzebne zamieszanie i relikt przeszłości, który można z powodzeniem zastąpić. Czym? Alternatywną choinkę da się zrobić dosłownie z wszystkiego!

 • Co zrobić z choinką po świętach?

  Jak przekonuje dr inż. Wojciech Gil z Instytutu Badawczego Leśnictwa z choinkami po świętach można obejść się na różne sposoby. Jak najlepiej zutylizować świąteczne drzewko? - Drzewko naturalne po użyciu w krótkim czasie ulega naturalnemu rozkładowi. Może też być wykorzystane, jako opał lub - po rozdrobnieniu - jako nawóz, powracając w ten sposób do środowiska - mówi Gil i dodaje, że...

 • Jak założyć lampki na choinkę? Sprytny sposób

  Jak przystroić drzewko światełkami, by wypełnić wszystkie "ślepe" miejsca i aby końcowy efekt zachwycał świątecznych gości?

 • Jak zapakować prezent pod choinkę? Inspiracje z blogów

  Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, którego klimat chcemy podkreślić wspaniałymi upominkami. Gdy już mamy za sobą trudny wybór prezentu, pozostaje jeszcze jeden problem – jak zapakować drobiazg tak, by pasował do rodzinnej, eleganckiej i uroczej atmosfery świąt. Zobaczcie, jakie propozycje mają dla was najbardziej popularne blogerki!

 • Girlandy świateł - nie tylko na choince

  Świąteczne oświetlenie będzie dobrze wyglądać nie tylko na choince. Jak podpowiadają dekoratorzy wnętrz, girlandy świateł dodadzą nastroju praktycznie każdemu wnętrzu.

 • Aby choinka nie gubiła igieł. Przedłużamy żywot świątecznego drzewka

  ...przesadzania. Cięte drzewko trzeba wstawić do specjalnego stojaka, który wypełnisz wodą. Jeśli choinka jest bardzo wysoka albo bardzo rozłożysta, stojak możesz obciążyć piaskiem.  Zanim wstawisz drzewko do stojaka, warto obciąć około 3-centymetrowy kawałek pnia. Następnie zahartuj go, wkładając do wiaderka lub stojaka z wrzącą wodą na 15 sekund. Choinka będzie lepiej wchłaniała wodę.  I drzewko...

 • Perfumy pod choinkę – 5 kroków przed zakupem

  O tym, że perfumy są idealnym prezentem na w zasadzie każdą okazję, nie trzeba nikogo przekonywać. O tym, że nie łatwo wybrać odpowiednie, też z resztą nie. Jeśli jednak dowiesz się, co jest najważniejsze przy kupowaniu perfum, pójdzie ci jak z płatka. Dzięki kilku poradom możesz stać się prawdziwą ekspertką.

 • Choinka i bałwanek

  ...choinkę i bałwana, a obok ułożyć stosik z kilku patyczków. Podstawę spryskać lakierem i posypać obficie srebrnym brokatem. Praca pochodzi z kwartalnika Window Color 4/2014. Sprawdź, jak zrobić inne(...) nie za blisko, by stożek się nie rozkruszył. Nie wbijać patyczków do samego końca! Gotową choinkę spryskać lakierem do włosów i posypać srebrnym i zielonym brokatem. Wykonanie bałwana: Wbijać...

Zdjęcia na temat: jak zrobic choinkę
Wideo na temat: jak zrobic choinkę
 • Co zrobić, by choinka nie gubiła igieł?

  Co zrobić, by choinka stała długo i była świeża? Jak kupić ją legalnie i jak przesadzić drzewko do ogrodu? Bartek Jędrzejak z "Dzień Dobry TVN" spotkał się z ekspertem w tej dziedzinie - właścicielem szkółki Ryszardem Grzesikiem.

 • Jak zrobić ozdoby choinkowe?

  Choinka - wyjątkowy rekwizyt każdych świąt Bożego Narodzenia. Ozdoby mogą w sklepach kosztować fortunę, co roku każdy z nas wydaje co najmniej kilkanaście złotych na nowe dekoracje. Zobaczcie, jak prosto zrobić je w domu - satysfakcja i efekt będą bardziej większe, że zrobione samodzielnie!

 • Jak zrobić ozdoby choinkowe?

  Choinka - wyjątkowy rekwizyt każdych świąt Bożego Narodzenia. Ozdoby mogą w sklepach kosztować fortunę, co roku każdy z nas wydaje co najmniej kilkanaście złotych na nowe dekoracje. Zobaczcie, jak prosto zrobić je w domu - satysfakcja i efekt będą bardziej większe, że zrobione samodzielnie!

Dyskusje na temat: jak zrobic choinkę
 • Trzeba tak zrobic, zeby to maz kupil wibrator

  Azeby sprowokowac rozmowy z Nim na ten temat, można np. poogladac filmy erotyczne, gdzie uzywa sie tych zabawek wiele. Po kliku sesjach powiedz mu skrycie co kreci, jakie sceny i jak byś chciała(...) facet na tyle powinien się nakęcić, że sam kupi Ci Twój wymarzony pod choinkę, chyba że jest strasznym skuza i będzie szkoda mu wydać na cokolwiek pieniązków. W kazdym razie szczera rozmowa, jest