• Informacje na temat:

  jak zachować porządek w domu

Artykuły na temat: jak zachować porządek w domu
 • Nowy wynalazek - zachowaj porządek na dłużej!

  Nie lubisz chodzić po domu w butach, ale czasami sytuacja Cię do tego zmusza? Wychodzisz z mieszkania i nagle orientujesz się, że zapomniałaś telefonu lub dokumentów? Każdy doskonale zna to uczucie. Nie musisz już wybierać, czy tracić cenny czas na zdejmowanie butów, czy wnosić do mieszkania brud i zarazki!

 • Jak dbać o porządek w domu, w którym mieszkają zwierzęta?

  Jak pogodzić życie pod wspólnym dachem z pupilem i zamiłowaniem do idealnego porządku? Większość ludzi uważa, że to niemożliwe. To nieprawda, choć utrzymanie czystości w domu wymaga dużej systematyczności i dyscypliny. W przeciwnym razie możemy narazić na szwank zdrowie wszystkich członków rodziny.

 • Dyskretnie ukryte, czyli dziewięć kroków do zorganizowanego przechowywania w domu

  Niezależnie od naszych starań, w każdym domu piętrzą się stosy drobiazgów, które zaburzają poczucie ładu. Na ryzyko niechcianego bałaganu narażone są szczególnie mieszkania o małym metrażu. Przedstawiamy gotowe, dyskretne rozwiązania, dzięki którym w twoim domu już nigdy nie zapanuje zbędny chaos.

 • Być jak celebrytka

  Która z nas nie chciałaby żyć zdrowo, twórczo i bez stresu? Czy jest na to patent? Może znają go celebrytki, które uczą, jak zachować młodość, być w formie, nie stresować się i mieć czas na wszystko. Nasza dziennikarka Natalia Kuc kupiła ich książki i próbowała zastosować się do rad. Czy Beata Pawlikowska, Agnieszka Maciąg, Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek uczynią z niej szczęśliwszą kobietę?

 • ...poważnie porozmawiać z mamą i wytłumaczyć jej, jak istotne jest to, by nie była bierna. Proszę nie mówić, że powinna, ale musi zmienić nawyki – także po to, by jak najdłużej zachować sprawność(...) Maria z Inowrocławia Starszym ludziom po przejściu na emeryturę często trudno się zmobilizować do aktywności. Wcześniej praca zawodowa narzucała im porządek dnia. Życiem osoby...

 • Rady idealnej pani domu

  Martha Stewart - amerykańska Perfekcyjna Pani Domu zdradza jak przechowywać żywność w lodówce, czym wyczyścić aksamitną tapicerkę oraz jak urządzić osiedlowy ogródek.

 • Czasem trudno ci utrzymać nerwy na wodzy. Dajesz upust złości, podnosząc głos na dziecko w nadziei, że zmieni swoje postępowanie. Efektów, jak nie było, tak nie ma... Co więc robić?

 • Maluch, niestety, nie przychodzi na świat z instrukcją obsługi. Tego, jak sobie z nim radzić, musisz nauczyć się sam. Warto jednak poznać zasady, które pomogą ci choć trochę zbliżyć się do ojcowskiego ideału. Oto one – od A do Z.

 • Joanna Kot, psycholog i psychoterapeutka. Poprosiliśmy kilka mam, by opowiedziały nam o tym, jak z perspektywy czasu oceniają swoich rodziców i co robią, by nie powielać ich błędów. Psycholog komentuje każdą z historii i podpowiada, jakie wnioski warto z niej wyciągnąć. ➽Mamy i taty ciągle nie było Agnieszka, mama Zuzi (4 lata) i Antka (2,5 roku): Moi rodzice bardzo dużo...

 • Jak rozmawiać z nastolatkiem o zmianach?

  Każda rodzina przechodzi czasem trudne chwile. Jak rozmawiać o nich z dorastającymi dziećmi, radzi psycholog i psychoterapeuta, Konrad Lewandowski.

Dyskusje na temat: jak zachować porządek w domu
 • Zgadzam się,ale kilka uwag:

  o ignorancji wychowawczej). I dziękuję jej teraz za to, gdyż nie pasuję do opisu przedstawionego przez Panią. Po 2)Dlaczego kobiety wszystko to robią? Padnie odpowiedź "bo jak nie zrobi to w domu będzie syf i nikt tego nie posprząta". Kolejne błędne koło. Każdy w domu powinien mieć w domu własną strefę osobistą, wokół której powinien zachować porządek i dbać o swoje "rzeczy". Facet, który nie