• Informacje na temat:

  jak zachowac porzadek w domu

Artykuły na temat: jak zachowac porzadek w domu
 • Jak dbać o porządek w domu, w którym mieszkają zwierzęta?

  Jak pogodzić życie pod wspólnym dachem z pupilem i zamiłowaniem do idealnego porządku? Większość ludzi uważa, że to niemożliwe. To nieprawda, choć utrzymanie czystości w domu wymaga dużej systematyczności i dyscypliny. W przeciwnym razie możemy narazić na szwank zdrowie wszystkich członków rodziny.

 • Nowy wynalazek - zachowaj porządek na dłużej!

  Nie lubisz chodzić po domu w butach, ale czasami sytuacja Cię do tego zmusza? Wychodzisz z mieszkania i nagle orientujesz się, że zapomniałaś telefonu lub dokumentów? Każdy doskonale zna to uczucie. Nie musisz już wybierać, czy tracić cenny czas na zdejmowanie butów, czy wnosić do mieszkania brud i zarazki!

 • Kącik do prasowania w domu – jak zorganizować ?

  ...prasowalnię i jak zrobić to w praktyczny sposób?

 • Dyskretnie ukryte, czyli dziewięć kroków do zorganizowanego przechowywania w domu

  Niezależnie od naszych starań, w każdym domu piętrzą się stosy drobiazgów, które zaburzają poczucie ładu. Na ryzyko niechcianego bałaganu narażone są szczególnie mieszkania o małym metrażu. Przedstawiamy gotowe, dyskretne rozwiązania, dzięki którym w twoim domu już nigdy nie zapanuje zbędny chaos.

 • Być jak celebrytka

  Która z nas nie chciałaby żyć zdrowo, twórczo i bez stresu? Czy jest na to patent? Może znają go celebrytki, które uczą, jak zachować młodość, być w formie, nie stresować się i mieć czas na wszystko. Nasza dziennikarka Natalia Kuc kupiła ich książki i próbowała zastosować się do rad. Czy Beata Pawlikowska, Agnieszka Maciąg, Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek uczynią z niej szczęśliwszą kobietę?

 • Jak żyć z bałaganiarzem lub pedantem

  Pierwszy nigdy nie odkłada rzeczy na miejsce. Drugi nie ścierpi plamki na blacie. Niby bardzo się różnią, ale żyć z nimi pod jednym dachem jest tak samo trudno. I jak tu się dogadać?

 • ...poważnie porozmawiać z mamą i wytłumaczyć jej, jak istotne jest to, by nie była bierna. Proszę nie mówić, że powinna, ale musi zmienić nawyki – także po to, by jak najdłużej zachować sprawność...

 • Duchowość benedyktyńska. Jak żyją mniszki w klasztorze klauzurowym?

  ...klasztor. Pamiętam do dziś to odczucie, kiedy przyjechałam do Łomży i weszłam do rozmównicy. Poczułam się jak u siebie w domu.  To było to, czego chciałam. Najprawdopodobniej nosiłam w sobie obraz tego(...)  W Staniątkach trzynaście zakonnic modli się i pracuje, by zrealizować swoje powołanie życiowe i projekt Wirydarze Dziedzictwa Benedyktyńskiego . O tym, czym jest życie zakonne i jak wygląda...

 • Joanna Kot, psycholog i psychoterapeutka. Poprosiliśmy kilka mam, by opowiedziały nam o tym, jak z perspektywy czasu oceniają swoich rodziców i co robią, by nie powielać ich błędów. Psycholog komentuje każdą z historii i podpowiada, jakie wnioski warto z niej wyciągnąć. ➽Mamy i taty ciągle nie było Agnieszka, mama Zuzi (4 lata) i Antka (2,5 roku): Moi rodzice bardzo dużo...

 • Jak rozmawiać z nastolatkiem o zmianach?

  Każda rodzina przechodzi czasem trudne chwile. Jak rozmawiać o nich z dorastającymi dziećmi, radzi psycholog i psychoterapeuta, Konrad Lewandowski.