• Informacje na temat:

  jak utrzymać porządek w szafie

Artykuły na temat: jak utrzymać porządek w szafie
 • Jak utrzymać porządek w szafie

  Oddaj, czego nie nosisz. Pozbądź się ubrań, w których nie chodziłaś przez ostanie 12 miesięcy – to znak, że nie są ci potrzebne.

 • Jak łatwo utrzymać porządek w domu?

  Sprzątanie wcale nie musi być przykrym obowiązkiem. Wystarczy, że podejdziesz do niego z głową i... odpowiednim sprzętem. Dowiedz się, co zrobić, by zabierało mniej czasu i energii oraz jak zaangażować w nie wszystkich domowników.

 • ...w szafie, w jaki sposób należy ścielić łóżko, i niech dziecko powtarza po nas te czynności. Kiedy już je opanuje, należy mu przypominać o ich wykonywaniu, a w razie konieczności zagrozić jakąś sankcją(...) Zanim po raz kolejny zrobisz dziecku awanturę o to, jak wygląda jego pokój, warto zastanowić się, dlaczego pociecha tak bałagani. Gdy znajdziesz przyczynę...

 • Być jak celebrytka

  Która z nas nie chciałaby żyć zdrowo, twórczo i bez stresu? Czy jest na to patent? Może znają go celebrytki, które uczą, jak zachować młodość, być w formie, nie stresować się i mieć czas na wszystko. Nasza dziennikarka Natalia Kuc kupiła ich książki i próbowała zastosować się do rad. Czy Beata Pawlikowska, Agnieszka Maciąg, Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek uczynią z niej szczęśliwszą kobietę?

 • Chaos nie jest czymś złym. Masz prawo mieć bałagan w domu, niepoukładane życie. Pod warunkiem, że nikt inny za to nie płaci. Gorzej, gdy obrażają się na ciebie znajomi, szef wzywa na dywanik, a urzędnik straszy poważnymi konsekwencjami. Wtedy jednak musisz się ogarnąć. Jak to zrobić? Podpowiada psycholog Igor Rotberg.

 • Wiosenne porządki – małe zmiany, wielkie rezultaty

  W końcu nadeszła długo oczekiwana wiosna. Dla wielu z nas jest to najlepszy czas na wykonanie gruntownych porządków. Jednak, aby nie były dla nas tylko utrapieniem, warto podejść do nich metodycznie. Podpowiadamy, jak sprytnie poukładać przedmioty w garderobie, kuchni, łazience, by stworzony ład utrzymał się w mieszkaniu jak najdłużej.

 • W świecie dorastających dzieci czystość i porządek nigdy nie będą ważne. I im szybciej rodzice to zaakceptują, tym lepiej dla wszystkich.

 • Przytulna sypialnia jesienną porą

  Jak urządzić urokliwą i funkcjonalną sypialnię, dzięki której nie dopadną nas jesienne smutki?

 • Co rok obiecujesz sobie, że od stycznia bardziej zaangażujesz rodzinę w domowe obowiązki albo że znajdziesz więcej czasu dla siebie? Fakt, dotrzymanie noworocznych postanowień jest trudne. Ale my wiemy, jak to zmienić. Po co nam stare ubrania, których więcej nie włożymy? Niepasujące rzeczy z szafy są jak przeszłość, która się za nami ciągnie.

 • Noworoczne porządki w... duszy

  Co rok obiecujesz sobie, że od stycznia bardziej zaangażujesz rodzinę w domowe obowiązki albo że znajdziesz więcej czasu dla siebie? Fakt, dotrzymanie noworocznych postanowień jest trudne. Ale my wiemy, jak to zmienić.

Wideo na temat: jak utrzymać porządek w szafie
Dyskusje na temat: jak utrzymać porządek w szafie
 • Jak utrzymać porządek w szafie?

  W mojej szafie panuje chaos, ubrania mam porozwieszane byle jak.Nie potrafię nic znaleźć, a jeśli czegoś szukam to zazwyczaj wyrzucam wszystkie rzeczy z szafy.Jak utrzymujecie porządek w swojej szafie?Jak zapanować nad tym bałaganem??

 • Re: Jak utrzymać porządek w szafie? Dzięki temu trikowi to banalne!

  To nie jest sposob na porzadek to,sposob na jeszcze wiekszy balagan.Zrestetuj swoja szafe a,wtedy bedziesz miec porzadek.

 • Re: Jak utrzymać porządek w szafie?

  Przecież to takie proste, aby utrzymać porządek w szafie :) oczywiście żartuję, bo sama miewam z tym problem. Zauważyłam, że warto od czasu do czasu zrobić mały przegląd rzeczy i te, które od trzech lat nie były noszone naprawdę nie warto trzymać w szafie. Im mniej rzeczy, tym łatwiej o porządek. No i kwestia odpowiedniego porozwieszania oraz popakowania w różne pudełka jest niezwykle istotna

 • Re: Jak utrzymać porządek w szafie? Dzięki temu trikowi to banalne!

  po kiego ta fatyga jak można powiesić drugi wieszak obok?

 • Re: Jak utrzymać porządek w szafie?

  żeby utrzymać w szafie porządek trzeba stworzyć własny klucz coś, co dla was będzie logiczne dużo filmów o organizacji znajdziecie na YT, poszukajcie ja sama mam szafę na ścianie, 3 segmenty pierwszy z prawej to dwa rzędy wieszaków na dolnym po lewej spodnie po prawej spódnice na górnym koszule, bluzeczki i T-shirty dodatkowo na górnym wieszaku ubrania są uporządkowane kolorystycznie, a na

 • Re: Jak utrzymać porządek w szafie? Dzięki temu trikowi to banalne!

  A jak zrobisz czystkę to w czym chodzić, bogaczka się znalazła. Ubrania wymienia się wtedy kiedy się zniszczą. Koniec, kropka.

 • Re: Jak utrzymać porządek w szafie?

  Dziewczyny! Odbierzcie darmowe zestawy kosmetyków! Wystarczy wypełnić formularz!  http://got.pl/08LCet

 • Re: Jak utrzymać porządek w szafie? Dzięki temu trikowi to banalne!

  Nie, to nie jest banalne tylko durne jak kilo gwoździ. Mam inny patent: zrobić totalną czystkę w ciuchach na wiosnę i miejsce się znajdzie. Po chusteczkę trzymać bambetle w których się nie chodzi na przykład?

 • Re: Jak utrzymać porządek w szafie?

  potrzebna jest przestrzenna garderoba;p

 • Re: Jak utrzymać porządek w szafie? Dzięki temu trikowi to banalne!

  Jest jeszcze coś czego nas jaszczury próbują uczyć a o czym sami nie maja pojęcia? Np: porządki, gotowanie, pieczenie, zaprawy, sprzątanie a przede wszystkim uczciwość. Odkąd oni zaczęli dbać o nasze zdrowie jest coraz więcej chorych, odkąd zaczęli dbać o prawidłowe żywienie, jest coraz więcej otyłych itd. itd. niech każdy pilnuje swojego nosa a wszystko wróci do normy. Jedyne co im tak naprawdę wyszło to dobrowolne ściągnięcie Polaków do pracy bez wywózki na przymusowe roboty.