• Informacje na temat:

  jak utrzymać porządek w małym mieszkaniu

Artykuły na temat: jak utrzymać porządek w małym mieszkaniu
 • Jak łatwo utrzymać porządek w domu?

  Sprzątanie wcale nie musi być przykrym obowiązkiem. Wystarczy, że podejdziesz do niego z głową i... odpowiednim sprzętem. Dowiedz się, co zrobić, by zabierało mniej czasu i energii oraz jak zaangażować w nie wszystkich domowników.

 • Wiosenne porządki – małe zmiany, wielkie rezultaty

  W końcu nadeszła długo oczekiwana wiosna. Dla wielu z nas jest to najlepszy czas na wykonanie gruntownych porządków. Jednak, aby nie były dla nas tylko utrapieniem, warto podejść do nich metodycznie. Podpowiadamy, jak sprytnie poukładać przedmioty w garderobie, kuchni, łazience, by stworzony ład utrzymał się w mieszkaniu jak najdłużej.

 • Nowy wynalazek - zachowaj porządek na dłużej!

  ...dla każdego, kto dba o swoją podłogę i porządek w domu. Ochraniacze używa się zupełnie jak klapki, z tą różnicą że są nasuwane bezpośrednio na buty. Dzięki usztywnieniom są one wygodne, nie podwijają(...) zawierają usztywnienie. Porządek zapewnia wewnętrzna warstwa filcu lub naturalnej plecionki, w zależności od wybranego modelu. Jak można wykorzystywać Domowe ochraniacze? Każdy czasem musi wejść...

 • .... – Zawsze myślałam: to warszawianki, może poznanianki. Tam to możliwe. W małym mieście torba od Prady jest równie nieprawdopodobna jak metamorfoza w stylu: z pielęgniarki bizneswoman – opowiada. Cóż(...) zabawy. – Byłam podniecona. Czułam, że Daniel będzie dumny – opowiada. Nie był. „Naprawdę uważasz, że nie jestem w stanie utrzymać trzyosobowej rodziny? Po cholerę ci to? Jak ci się nudzi, pochodź...

 • Czasem trudno ci utrzymać nerwy na wodzy. Dajesz upust złości, podnosząc głos na dziecko w nadziei, że zmieni swoje postępowanie. Efektów, jak nie było, tak nie ma... Co więc robić?

 • Nie ograniczaj się do krótkiego polecenia: „posprzątaj”. Dziecko zrozumie to na swój sposób - nie zawsze taki, jaki oczekujesz. Dokładnie więc wytłumacz, jakich efektów spodziewasz(...) skrzynki i zapytaj: „Ciekawe, kto wrzuci więcej klocków – ty czy ja?”. Do rywalizacji zachęć smyka skromną nagrodą, np. małym smakołykiem. Frajdę sprawi też dziecku układanie pluszaków do snu, czyli...

 • Odkurzacz bezprzewodowy z funkcją mycia i systemem AquaBoost

  Ułatw sobie dbanie o porządek w domu. Odkurzaj i myj każdą podłogę jednocześnie i jeszcze efektywniej z nowym odkurzaczem bezprzewodowym Philips SpeedPro Max Aqua 3w1 z funkcją mycia.

 • Bezprzewodowe odkurzanie i mycie

  Lubisz porządek, ale chciałbyś sprzątać szybciej i efektywniej? Poznaj bezprzewodowy myjący Philips SpeedPro Max Aqua 3w1. Odkurzacz SpeedPro Max Aqua wyposażono w nasadkę 360ᵒ, funkcję mycia i system AquaBoost oraz odłączany odkurzacz ręczny.

 • W świecie dorastających dzieci czystość i porządek nigdy nie będą ważne. I im szybciej rodzice to zaakceptują, tym lepiej dla wszystkich.

 • Dyskretnie ukryte, czyli dziewięć kroków do zorganizowanego przechowywania w domu

  Niezależnie od naszych starań, w każdym domu piętrzą się stosy drobiazgów, które zaburzają poczucie ładu. Na ryzyko niechcianego bałaganu narażone są szczególnie mieszkania o małym metrażu. Przedstawiamy gotowe, dyskretne rozwiązania, dzięki którym w twoim domu już nigdy nie zapanuje zbędny chaos.