• Informacje na temat:

  jak utrzymać porządek w kuchni

Artykuły na temat: jak utrzymać porządek w kuchni
 • Jak łatwo utrzymać porządek w domu?

  Sprzątanie wcale nie musi być przykrym obowiązkiem. Wystarczy, że podejdziesz do niego z głową i... odpowiednim sprzętem. Dowiedz się, co zrobić, by zabierało mniej czasu i energii oraz jak zaangażować w nie wszystkich domowników.

 • Świąteczne porządki: Kuchnia

  Robienie porządków w kuchni nastręcza problemów wielu, nawet doświadczonym, paniom domu. Tłusta warstwa powstała podczas gotowania osiada na meblach, a zapachy kuchenne przenikają cały dom. A kuchnia to właśnie miejsce, w którym o porządek należy dbać szczególnie.

 • ...zabawy. – Byłam podniecona. Czułam, że Daniel będzie dumny – opowiada. Nie był. „Naprawdę uważasz, że nie jestem w stanie utrzymać trzyosobowej rodziny? Po cholerę ci to? Jak ci się nudzi, pochodź(...) stosunki po – Beata też tego chciała. Ale szybko zaczęło jej ciążyć, że były mąż zjawia się u synów bez uprzedzenia, wyciąga z szafek herbatę, szklanki, jakby wciąż tu mieszkał. Miał do tego prawo...

 • Być jak celebrytka

  Która z nas nie chciałaby żyć zdrowo, twórczo i bez stresu? Czy jest na to patent? Może znają go celebrytki, które uczą, jak zachować młodość, być w formie, nie stresować się i mieć czas na wszystko. Nasza dziennikarka Natalia Kuc kupiła ich książki i próbowała zastosować się do rad. Czy Beata Pawlikowska, Agnieszka Maciąg, Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek uczynią z niej szczęśliwszą kobietę?

 • Nie ograniczaj się do krótkiego polecenia: „posprzątaj”. Dziecko zrozumie to na swój sposób - nie zawsze taki, jaki oczekujesz. Dokładnie więc wytłumacz, jakich efektów spodziewasz(...) rano należy posłać łóżko, umyć wannę po kąpieli, kurtki odwieszać do szafy. Nastolatkowi przydziel poważniejsze obowiązki: odkurzanie mieszkania, porządkowanie kuchni po kolacji. Zamień sprzątanie...

 • Wiosenne porządki – małe zmiany, wielkie rezultaty

  W końcu nadeszła długo oczekiwana wiosna. Dla wielu z nas jest to najlepszy czas na wykonanie gruntownych porządków. Jednak, aby nie były dla nas tylko utrapieniem, warto podejść do nich metodycznie. Podpowiadamy, jak sprytnie poukładać przedmioty w garderobie, kuchni, łazience, by stworzony ład utrzymał się w mieszkaniu jak najdłużej.

 • W świecie dorastających dzieci czystość i porządek nigdy nie będą ważne. I im szybciej rodzice to zaakceptują, tym lepiej dla wszystkich.

 • Ręczniki papierowe w biurze

  Eksperci twierdzą, że porządek na biurku pozytywnie wpływa na jakość wykonywanej pracy. Warto więc zadbać o swoje stanowisko pracy, tak by obowiązki wykonywało się łatwiej i przyjemniej. Żeby to zrobić nie trzeba od razu przeprowadzać generalnego remontu biura. Na początek wystarczy… rolka ręczników papierowych.

 • Historia feminizmu na zdjęciach i satyrach

  W XIX wieku, miejsce kobiety było w sypialni, kuchni, salonie, ale nie w bibliotece, czy na wyższej uczelni. Kobiety można było podziwiać, pisać dla nich wiersze, obsypywać kwiatami, ale nie słuchać - rzadko bowiem miały coś mądrego do powiedzenia; jak twierdzili mężczyźni.

 • Pomysły do aneksu kuchennego

  Potrzebujesz w nim takich samych sprzętów i przedmiotów, jak w dużej kuchni. Dlatego musisz maksymalnie zagospodarować jego niewielką powierzchnię, by była funkcjonalna. Skorzystaj z naszych podpowiedzi.

Dyskusje na temat: jak utrzymać porządek w kuchni
 • Re: Jak być perfekcyjną panią domu?

  W zasadzie trzeba sobie ustalić pewne rzeczy i można utrzymać porządek. Dla mnie najważniejszą rzeczą jest aby wszystkie naczynia kuchenne a także szklanki które są używane były myte na bieżąco, ponieważ wyjątkowo drażni mnie pełny zlew. Jak w kuchni jest w porządku to w mieszkaniu już łatwiej utrzymać porządek.