• Informacje na temat:

  jak utrzymac porzadek w domu

Artykuły na temat: jak utrzymac porzadek w domu
 • Jak łatwo utrzymać porządek w domu?

  Sprzątanie wcale nie musi być przykrym obowiązkiem. Wystarczy, że podejdziesz do niego z głową i... odpowiednim sprzętem. Dowiedz się, co zrobić, by zabierało mniej czasu i energii oraz jak zaangażować w nie wszystkich domowników.

 • Rośliny, które pomagają utrzymać porządek w domu

  ..., zmieszanych z wodą i sodą oczyszczoną, pozwoli wywabić plamy z tapicerki czy dywanu. Liść laurowy Zasuszony i włożony do szafy będzie działał tak samo jak lawenda, skutecznie odstraszając...

 • Jak dbać o porządek w domu, w którym mieszkają zwierzęta?

  Jak pogodzić życie pod wspólnym dachem z pupilem i zamiłowaniem do idealnego porządku? Większość ludzi uważa, że to niemożliwe. To nieprawda, choć utrzymanie czystości w domu wymaga dużej systematyczności i dyscypliny. W przeciwnym razie możemy narazić na szwank zdrowie wszystkich członków rodziny.

 • Nowy wynalazek - zachowaj porządek na dłużej!

  Nie lubisz chodzić po domu w butach, ale czasami sytuacja Cię do tego zmusza? Wychodzisz z mieszkania i nagle orientujesz się, że zapomniałaś telefonu lub dokumentów? Każdy doskonale zna to uczucie. Nie musisz już wybierać, czy tracić cenny czas na zdejmowanie butów, czy wnosić do mieszkania brud i zarazki!

 • Dyskretnie ukryte, czyli dziewięć kroków do zorganizowanego przechowywania w domu

  Niezależnie od naszych starań, w każdym domu piętrzą się stosy drobiazgów, które zaburzają poczucie ładu. Na ryzyko niechcianego bałaganu narażone są szczególnie mieszkania o małym metrażu. Przedstawiamy gotowe, dyskretne rozwiązania, dzięki którym w twoim domu już nigdy nie zapanuje zbędny chaos.

 • Buduj wartość domu w chwili jego budowy

  Budując dom, rzadko kiedy zwracamy uwagę na to, ile będzie wart za kilka lat. To jednak poważny błąd. Bo każda nieruchomość to dobra inwestycja w przyszłość – zarówno w swoją, jak i kolejnych pokoleń. Dlatego warto zawczasu zainwestować w rozwiązania, które zwiększą jego wartość.

 • Dbamy o dom ręka w rękę!

  ...porządku w domu, w pracy, w podróży. Wypróbuj je już dziś i zobacz, jak świetnie sprawdzają się w wielu sytuacjach!   Gosia Woreczki z suwakiem MIX Cena sugerowana: 4,99 zł/opakowanie (12 szt(...) - świetny efekt Doskonale wiemy, że w domu zawsze jest coś do zrobienia. Każdego dnia sprzątamy, układamy i porządkujemy różne rzeczy. To naturalne, zwłaszcza w większej rodzinie, gdzie stale...

 • Być jak celebrytka

  Która z nas nie chciałaby żyć zdrowo, twórczo i bez stresu? Czy jest na to patent? Może znają go celebrytki, które uczą, jak zachować młodość, być w formie, nie stresować się i mieć czas na wszystko. Nasza dziennikarka Natalia Kuc kupiła ich książki i próbowała zastosować się do rad. Czy Beata Pawlikowska, Agnieszka Maciąg, Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek uczynią z niej szczęśliwszą kobietę?

 • ...perfumami, ewidentnie. Jej perfumy? Pewnie tak. Miałam wrażenie, że kobieta, dla której mnie zostawił, przychodziła do domu razem z moim eks – opowiada Beata. A Wiktor jak gdyby nigdy nic włączał(...) się, ma dwóch 17-letnich synów bliźniaków. Marzyła o przeprowadzce do własnego domu. Tamto było nie do zniesienia. Wiktor, eksmąż, przychodził, kiedy chciał. Jasne, kulturalny rozwód, cywilizowane...

 • Chaos nie jest czymś złym. Masz prawo mieć bałagan w domu, niepoukładane życie. Pod warunkiem, że nikt inny za to nie płaci. Gorzej, gdy obrażają się na ciebie znajomi, szef wzywa na dywanik, a urzędnik straszy poważnymi konsekwencjami. Wtedy jednak musisz się ogarnąć. Jak to zrobić? Podpowiada psycholog Igor Rotberg.

Dyskusje na temat: jak utrzymac porzadek w domu
 • jak to jest z tymi porządkami świątecznymi???;)

  jollanko- w moim przypadku gdybym mieszkała sama byłby błysk- ile razy latem zostaje sama na kilka dni to mi wszysctko blyszczy w domu - gdybym sprztala wszystko samo czyli dawaął sie zaorac tez mialabyc porzadek- a tak staram sie egzozkfowac rewiry od odmowników no i dlatego mam jak mam. Samemu jest naparwde łątwiej utrzymac porządek.

 • jak to jest z tymi porządkami świątecznymi???;)

  przeszkadzacz w postaci okruszka i czesto ja zdaze umyc drzwi balkonowe i zabrac sie za okno, a zanim je umyje, to drzwi balkonowe musze myc od nowa, bo pomazane. ogolnie z maluchem w domu trudno jest utrzymac porzadek na dluzej :-). jednak nie szaleje z porzadkami swiatecznymi. staram sie miec jako-taki porzadek na codzien, wiec na swieta jakiegos wielkiego odgruzowywania robic nie musze.

 • Re: Czysta przyjemność

  ....a ja mam Pania do sprzatania. Pani sprzata raz w tygodniu,ale ja tez staram sie utrzymac porzadek w tygodiu. Jak wczesniej Pani napisała w komentarzu nie ma PERFEKCYJNEGO CZYSTEGO DOMU. trzeba byłoby sprzatac 24 na 24!!!!:)