• Informacje na temat:

  jak sie pogodzic z byla zona i dzieckiem partnera

Artykuły na temat: jak sie pogodzic z byla zona i dzieckiem partnera
 • Pracujesz w określonych godzinach albo dniach. Tatusiem zaś jesteś przez całą dobę. Jak w nawale zajęć znaleźć czas dla malucha i nawiązać z nim bliską więź?

 • ...z tym niekomfortowo. Boli cię, że nic nie możesz zaplanować, bo pół godziny przed wyjściem do znajomych dzwoni telefon. To „była” prosi twojego partnera: „Jasiek musi iść do dentysty, nie ma go kto(...) nie rozumie, w jakiej ciebie to stawia sytuacji? Powoli zaczynasz być tym zmęczona. I słusznie! Masz prawo zawalczyć o swoje szczęście. Motywy działania „byłej” Czasem nie chce pogodzić się...

 • Druga żona

  Sympatia ogółu jest zazwyczaj po stronie pierwszej żony. Druga zbiera cięgi za to, że buduje szczęście na czyjejś krzywdzie. Nawet od przyjaciół słyszy często: „chciałaś, to masz”. Jej azylem jest nowy związek. Jak go budować, by znaleźć oparcie?

 • Jak się porozumieć w sprawach dzieci i finansów?

  Nie dogadywałaś się z partnerem, kiedy byliście razem, więc czy jest to możliwe po rozwodzie? Tak. Czasem jest nawet łatwiej, bo zmieniły się wasze relacje. Dobrze jest wyciszyć emocje zarówno w sytuacji, gdy chodzi o twojego eks, jak i o byłą twojego obecnego partnera.

 • ...partnerami. Nie traktuj go jak chłopca, nie bierz na siebie całej odpowiedzialności za związek. On potrzebuje mamy? Pomyśl, czy chcesz wejść w taką rolę. Związek z młodszym już nie dziwi W społeczeństwach(...) rozmawiać na temat własnych potrzeb, nie wstydzicie się swoich ciał, nie stresują was zbyt wysokie oczekiwania partnera, jak w przypadku związku z dużo młodszym parterem. Nadal jesteście dla siebie...

 • Gdy kobieta się zakochuje, nie myśli o przeszłości partnera. A bycie drugą żoną to także wyzwanie. Co powinnaś wiedzieć, jeśli wiążesz się z rozwodnikiem?

 • Jak się kłócić, by konflikty nie odbijały się na dziecku

  Co prawda nie istnieje coś takiego jak przepis na udaną kłótnię. Jednak przy odrobinie dobrej woli z obu stron można nauczyć się rozwiązywać spory tak, by nie ranić się nawzajem i by konflikty między wami nie odbijały się na maluszku.

 • Młodszy partner, starszy czy rówieśnik

  ...się swoich ciał, nie stresują was zbyt wysokie oczekiwania partnera, jak w przypadku związku z dużo młodszym parterem. Nadal jesteście dla siebie atrakcyjni Nawet jeśli nie jesteście już(...) związki kobiet, które mają parterów młodszych od siebie, jak głośny ostatnio związek Małgorzaty Szumowskiej i Mateusza Kościukiewicza (13 lat różnicy). Z upływem czasu jednak te granice wiekowe dla...

 • Rodzina. Jak uszyć patchwork

  ..."Nie opuszczę cię aż do śmierci" – obiecujemy. A potem rozwodzimy się, znowu zakochujemy, wchodzimy w kolejne związki. I pewnie wszystko byłoby nieco prostsze, gdyby nie dzieci. To im musimy stworzyć nowy, stabilny dom. Ale jak to zrobić?

 • Moje dziecko robi, co chce

  ...młodzi dziś nie czytają i głupieją. - Prawda jest taka, że oni mają za to mnóstwo umiejętności, jakich my nie posiądziemy. Znam blogerów, którzy siadają na kawie w Starbucksie i tworzą wpis, który(...) z różnych powodów nie wyszło - mówi Michał Pozdał. - To zjawisko ma też uwarunkowania kulturowo-historyczne. W większości rodzice, którzy traktują dziecko jak inwestycję, wchodzili na rynek pracy w czasie...