• Informacje na temat:

  jak sie pogodzic z byla zona i dzieckiem partnera

Artykuły na temat: jak sie pogodzic z byla zona i dzieckiem partnera
 • Pracujesz w określonych godzinach albo dniach. Tatusiem zaś jesteś przez całą dobę. Jak w nawale zajęć znaleźć czas dla malucha i nawiązać z nim bliską więź?

 • ...z tym niekomfortowo. Boli cię, że nic nie możesz zaplanować, bo pół godziny przed wyjściem do znajomych dzwoni telefon. To „była” prosi twojego partnera: „Jasiek musi iść do dentysty, nie ma go kto(...) nie rozumie, w jakiej ciebie to stawia sytuacji? Powoli zaczynasz być tym zmęczona. I słusznie! Masz prawo zawalczyć o swoje szczęście. Motywy działania „byłej” Czasem nie chce pogodzić się...

 • Druga żona

  Sympatia ogółu jest zazwyczaj po stronie pierwszej żony. Druga zbiera cięgi za to, że buduje szczęście na czyjejś krzywdzie. Nawet od przyjaciół słyszy często: „chciałaś, to masz”. Jej azylem jest nowy związek. Jak go budować, by znaleźć oparcie?

 • Jak się porozumieć w sprawach dzieci i finansów?

  Nie dogadywałaś się z partnerem, kiedy byliście razem, więc czy jest to możliwe po rozwodzie? Tak. Czasem jest nawet łatwiej, bo zmieniły się wasze relacje. Dobrze jest wyciszyć emocje zarówno w sytuacji, gdy chodzi o twojego eks, jak i o byłą twojego obecnego partnera.

 • ...partnerami. Nie traktuj go jak chłopca, nie bierz na siebie całej odpowiedzialności za związek. On potrzebuje mamy? Pomyśl, czy chcesz wejść w taką rolę. Związek z młodszym już nie dziwi W społeczeństwach(...) rozmawiać na temat własnych potrzeb, nie wstydzicie się swoich ciał, nie stresują was zbyt wysokie oczekiwania partnera, jak w przypadku związku z dużo młodszym parterem. Nadal jesteście dla siebie...

 • Gdy kobieta się zakochuje, nie myśli o przeszłości partnera. A bycie drugą żoną to także wyzwanie. Co powinnaś wiedzieć, jeśli wiążesz się z rozwodnikiem?

 • Jak znaleźć miłość i nie dać się oszukać?

  .... Prawda czy fałsz? Joanna Godecka: - Myślenie w kategorii: skoro jesteś wolny, to na pewno masz jakąś ukrytą wadę i nie jesteś fajny, jest bardzo ograniczające. Trzeba aktywnie szukać partnera, ale(...) jakimś czasie pojawia się romantyczna nuta.  Miłość można spotkać tak po prostu na ulicy? Raczej nie. Więc gdzie jej szukać? Bianca-Beata Kotoro: - Kiedy mamy 20 lat, mamy możliwość poznawania...

 • Jak się kłócić, by konflikty nie odbijały się na dziecku

  Co prawda nie istnieje coś takiego jak przepis na udaną kłótnię. Jednak przy odrobinie dobrej woli z obu stron można nauczyć się rozwiązywać spory tak, by nie ranić się nawzajem i by konflikty między wami nie odbijały się na maluszku.

 • Młodszy partner, starszy czy rówieśnik

  ...się swoich ciał, nie stresują was zbyt wysokie oczekiwania partnera, jak w przypadku związku z dużo młodszym parterem. Nadal jesteście dla siebie atrakcyjni Nawet jeśli nie jesteście już(...) związki kobiet, które mają parterów młodszych od siebie, jak głośny ostatnio związek Małgorzaty Szumowskiej i Mateusza Kościukiewicza (13 lat różnicy). Z upływem czasu jednak te granice wiekowe dla...

 • Rodzina. Jak uszyć patchwork

  ..."Nie opuszczę cię aż do śmierci" – obiecujemy. A potem rozwodzimy się, znowu zakochujemy, wchodzimy w kolejne związki. I pewnie wszystko byłoby nieco prostsze, gdyby nie dzieci. To im musimy stworzyć nowy, stabilny dom. Ale jak to zrobić?