• Informacje na temat:

  jak przejść kryzys w małżeństwie

Artykuły na temat: jak przejść kryzys w małżeństwie
 • Syndrom opuszczonego gniazda. Jak wypuścić dziecko spod skrzydeł i nie zwariować?

  Jak znieść myśl o tym, że od teraz dziecko musi sobie radzić bez naszej pomocy i jak wypełnić pustkę po dotychczasowych obowiązkach, które nagle zniknęły? Syndrom opuszczonego gniazda da się przejść prawie bezboleśnie!

 • Kate Winslet: Kobiety, uwierzcie w siebie, tak jak ja!

  ...jak mój tata. Nie miałam planu "B", po prostu czytałam scenariusze i chodziłam na castingi, gdy coś mnie zachwyciło, tak jak na przykład historia z "Titanica". - opowiadała - Po sukcesie tego filmu przyjaciele mówili: o mój Boże, Kate, teraz się zmienisz, twoje życie się zmieni. Owszem, życie się zmieniło, ale ja nie. Sama nie wiem, jak to możliwe, ale wciąż jestem sobą. Czerwony dywan to świetna...

 • Jak się pozbierać po rozstaniu

  Przeżyłaś zerwanie lub rozwód? Nie jesteś osamotniona. Kobiety na całym świecie doświadczają związanego z tym cierpienia. Psycholog podpowie, jak dojść do siebie i ruszyć dalej.

 • Przeżyłaś zerwanie lub rozwód? Nie jesteś osamotniona. Kobiety na całym świecie doświadczają związanego z tym cierpienia. Psycholog podpowie, jak dojść do siebie i ruszyć dalej.

 • Było tak pięknie, a teraz… jedna kłótnia za drugą. Ciche dni. Albo płacz, zgrzytanie zębów i gorzkie słowa. Spór może być szansą dla związku. Tyle tylko że większość z nas nie potrafi przejść od kłótni do dialogu. Sprawdź, czy Ty to umiesz. I co możesz osiągnąć, gdy spokojnie powiesz partnerowi: „Kochanie, musimy porozmawiać”.

 • Jak pokonać małżeński kryzys

  Kiedy się pobieraliście, wydawało się, że świat leży u waszych stóp. Miłość miała pokonać wszystko. Z czasem jednak kolory zbladły, pojawiły się cienie. Dlaczego nie jest już tak pięknie? Znów może być tak, jak kiedyś. Musicie tylko trochę się postarać.

 • Jak pokonać małżeński kryzys

  Kiedy się pobieraliście, wydawało się, że świat leży u waszych stóp. Miłość miała pokonać wszystko. Z czasem jednak kolory zbladły, pojawiły się cienie. Dlaczego nie jest już tak pięknie? Znów może być tak, jak kiedyś. Musicie tylko trochę się postarać.

 • Maryla Rodowicz: Wszystko, co wiem o facetach

  Jaki ma przepis na udany związek? Jacy mężczyźni jej się podobają, a jacy jej się oświadczali? I jak artystce udało się pokonać poważny kryzys w małżeństwie?

 • Czujesz, jak twoje małżeństwo się rozsypuje. Coraz częściej myślisz o rozstaniu i wciąż zastanawiasz się: „Czy uda się jeszcze to ocalić? Czy to ma sens?”.

 • Jestem 3,5 roku po rozwodzie. Małżeństwem byliśmy 20 lat. Kochaliśmy się. Przyszedł jednak ogromny kryzys. Trwało to prawie dwa lata. Raniliśmy się słowami, lekceważeniem siebie samych.

Dyskusje na temat: jak przejść kryzys w małżeństwie
 • kryzysy bywają ale....

  Kryzysy bywają w małżeństwie ale to co sie ma poza codziennością wybacza wszystko. Dzieci łączące związek małżeński, miłość codzienna - nie tylko w dobrych chwilach .. czasami trzeba przejść przez największe cierpienie by zrozumieć jak bardzo się kocha - a zrozumienie WYBACZA WSZYSTKO. Nie warto sie poddawac tylko trzeba WALCZYĆ. Ból można zapomnieć ale jeśli sie kocha naprawdę - WARTO