• Informacje na temat:

  jak pogodzić się z mężem po kłótni

Artykuły na temat: jak pogodzić się z mężem po kłótni
 • Nasze córki były kiedyś bardzo zżyte. Niestety, od dwóch lat nie rozmawiają ze sobą, bo pokłóciły się o jakieś głupstwo. Widują się tylko na rodzinnych uroczystościach z okazji świąt czy imienin moich lub męża. Jak je przekonać, że powinny zapomnieć o tym, co było i zacząć normalnie ze sobą rozmawiać? Przecież są siostrami…Agata (66) z Garwolina.

 • Rozwodzę się z mężem. Gdy chcemy porozmawiać o opiece nad dziećmi, zaczynamy się kłócić. Córki stały się przez to nerwowe. Jak pohamować złość? - radzi się Ewa (43) z Nysy...

 • Rozwód: Jak przeżyć święta bez stresu

  Były mąż, wasze dziecko, twój nowy partner i jego dzieci... Taka rodzinna układanka może być mieszanką wybuchową. Zwłaszcza gdy podczas Bożego Narodzenia próbujemy pogodzić sprzeczne oczekiwania.

 • Magdalena Steczkowska: Jak kocham, to na zabój

  W jej domu cztery kobiety uwielbiają tego samego mężczyznę, ale też dają mu się we znaki. „Nie zawsze jest łatwo z nami wytrzymać”, mówi wokalistka i ujawnia rodzinne sekrety.

 • Czy kłótnia może oczyścić atmosferę w związku?

  W każdym, nawet najlepszym związku zdarzają się sprzeczki. Na każdego z nas te wydarzenia mają jednak inny wpływ.

 • Starasz się znaleźć wspólny język z dorastającym dzieckiem i nie wiesz, jak to zrobić? Na wasze pytania odpowiada psycholog - Magdalena Piasecka, psycholog i psychoterapeutka z Poradni Zdrowia Psychicznego w Warszawie.

 • Zamierzam starzeć się niegodnie

  Wizerunek? Artystka rozedrgana. Prawda? „Łóżko należy pościelić rano, kuchnię posprzątać wieczorem”. Katarzyna Groniec uważa, że po czterdziestce czas zejść z chmur na ziemię. Dowód? Jej związek z inżynierem od statków. „Ja padam zemdlona, a on wchodzi i pyta, co na obiad”, opisuje reguły gry. Dla niego przeniosła się do innego miasta. I bez niego nie wyobraża sobie życia.

 • Trach! Ciach! I po małżeństwie. Po rozwodzie możesz wyciąć nożyczkami twarz byłego męża ze wszystkich zdjęć. Ale z życia go przecież nie wymażesz. Tak jak nie wymażesz jego rodziców, którzy zaprzyjaźnili się z Twoimi. Nie każesz też dziecku zapomnieć o wujku i cioci. Wszystkich powiązań nie da się przeciąć. I nie warto. O zerwanych więziach rozmawiamy z Anną Tanalską-Dulębą, psychoterapeutką.

 • Kłóćmy się na zdrowie!

  Sprzeczki bywają zwykle przykre, to fakt. Ale czasem warto wyrzucić z siebie żal i złość, by znów iść zgodnie przez życie. Podpowiadamy, jak się kłócić, żeby związek na tym skorzystał, a nie stracił.

 • ...sobą. Amerykanie potrzebują mediatorów bardziej niż sędziów. Wiele wskazuje na to, że ci pierwsi byliby niezwykle pomocni także polskim rodzinom. Jak się nie pogodzić W Polsce z pomocy mediatora(...) regularnie uczestniczy w sprzeczkach i awanturach, a konflikty między partnerami przybierają różne formy, tworząc gotowy antyporadnik pod hasłem: „Jak się kłócić, aby się nie pogodzić”. Najczęstszymi...

Dyskusje na temat: jak pogodzić się z mężem po kłótni
 • alex

  się odnaleźć swoje miejsce. Mąż, troche jak lokator, więcej kłótni, niż rozmów. W nim oparcia napewno nie znajdę. Kochanek... przecież to właśnie z uzależnienia od niego próbuje się wyleczyć więc jego(...)od dawna przeglądałam różne wypowiedzi na temat zdrady, bo tak naprawdę szukam odpowiedzi dlaczego tak się dzieje, jakie są przyczyny, co skłania inne kobiety by zacząć żyć "w dwóch światach"... ja