• Informacje na temat:

  jak kochać mężczyznę

Artykuły na temat: jak kochać mężczyznę
 • ...gorsza, jak ustalił zespół dr. Petera Jonasona, amerykańskiego psychologa z Uniwersytetu New Mexico, narcystyczny rys osobowości jest często elementem kombinacji trzech cech – tzw. mrocznej triady. Jej nosiciele oprócz narcystycznej postawy mają w pakiecie nieobliczalność i brak zahamowań w kłamaniu. „Niestety – wyjaśnia Jonason – kiedy kobieta spotyka mężczyznę z tym zestawem cech, emocje...

 • Zakaz kochania

  Czy miłość może być niemoralna? Zła? Przecież to serce wybiera, nie rozum. Anka zakochała się w ojcu swojego męża. Matylda w księdzu, który otoczył ją opieką. Zuzanna w bliskim kuzynie. Znalazły w tych związkach coś, czego nie dali im inni mężczyźni. Tylko jak kochać z poczuciem winy? A może zakazany owoc smakuje najlepiej?

 • Ludzie, którzy zastanawiają się, jak kochać innych, są znacznie szczęśliwsi niż ci, którzy rozmyślają, jak być kochanymi.

 • Nie dziś, kochanie

  Ją boli głowa, on czuje się odepchnięty. Gdy potem ona chce się kochać, on obrażony odmawia. Tak zaczyna się emocjonalna huśtawka. Można jej uniknąć, gdy zrozumiemy, że seks nie jest karą ani nagrodą, ale czymś, co buduje wyjątkową więź.

 • Jak być kochaną

  Tryska energią, poczucie humoru ma ostre jak brzytwa i z niesłabnącym zaciekawieniem przygląda się ludziom oraz światu. Barbara Krafftówna, niezwykła kobieta i niezrównana aktorka.

 • Mężczyzna, który nie potrafi kochać

  ...dwa miesiące naszych spotkań. - Miłość. To, że go kocham - odpowiedziałam jak zawsze. - Co to znaczy według pani "kochać"? Zamyśliłam się. Dawno nie zadawałam sobie tego pytania. Przyjęłam, że(...), opowiadał o książkach. Dzwonił wieczorem, by zagrać dla mnie na pianinie. Nie zauważyłam, jak wpadłam po uszy. Po trzech miesiącach znajomości nie wyobrażałam sobie życia bez niego. I wtedy zaczęła...

 • Jak kocha kobieta, a jak mężczyzna?

  Kochać to nie znaczy zawsze to samo. Kobieta kocha inaczej niż mężczyzna i czegoś innego w miłości oczekuje. Uczucie zmienia się wraz z przeżytym wspólnie czasem. Po 20 latach rzadko przypomina to z dnia zaręczyn. Zdaniem wielu psychologów rozpad więzi, wygasanie miłości są nieuchronne. Czy rzeczywiście? Profesor Bogdan Wojciszke podpowie nam, jak uniknąć „końca świata” małżonków i partnerów.

 • Irena Santor: Spieszmy się kochać

  Pod koniec listopada pożegnała ukochanego, z którym spędziła 25 lat życia. – Ksiądz Twardowski radził: „Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą”. I to są najpiękniejsze słowa, jakie napisał – mówi piosenkarka Irena Santor.

 • Miłość matki jest nieskończona. Może dlatego trudno nią równo obdzielić dzieci. Jak więc kochać sprawiedliwie? Tekst Zyta Rudzka...

 • Niekochani? Dlaczego?

  Dlaczego niektórzy z nas idą przez życie bez miłości? To kwestia przypadku, specjalny typ osobowości czy może wynik braku jakiejś umiejętności? O ludziach, których trudno kochać, z psychoterapeutką Zofią Milską-Wrzosińską rozmawia Magdalena Jankowska.

Wideo na temat: jak kochać mężczyznę
 • Facetom musimy skopać tyłki

  Brytyjskie stylistki - Trinny i Susannah - opowiedziały Styl.pl, za co kochają Polki, co je denerwuje w tutejszych mężczyznach i jak, podczas modowych zakupów, doradzają sobie nawzajem.

 • Obyczajowość seksualna Polaków w PRL i dziś

  - Świadomość seksualna kobiet bardzo wzrosła - dodał. A jak to jest w przypadku mężczyzn? Jakie znaczenie ma tu wiara? - Coraz częściej jest tak, że, jak Polacy wchodzą do łóżka, to seks idzie w swoją stronę, a wiara w swoją stronę - podkreślił prof. Zbigniew Izdebski, seksuolog. Aktorka Katarzyna Kwiatkowska, która zagrała w filmie "Sztuka kochania" opowiedziała o swojej roli. (DDTVN)

 • Joanna Krupa: Tak szczęśliwa w życiu nie byłam

  Prowadząca program „Top Model” Joanna Krupa wyjawiła podczas wideo rozmowy z Katarzyną Olubińską z „Dzień Dobry TVN”, jakich mężczyzn będzie szukać w kolejnej edycji modowego show. - Muszą mieć osobowość i super figurę, czyli sześciopak - powiedziała modelka. Krupa zdradziła też, jak układa jej się w małżeństwie. - Kocham mojego męża ponad wszystko. Jeszcze taka szczęśliwa w moim życiu nie byłam

Dyskusje na temat: jak kochać mężczyznę
 • Re: Dziecko bez ślubu - jak namówić partnera?

  szacunku do mężczyzny z którym się jest i którego powinno się kochać i szanować... a co do ślubu i kolejności- macie na ten temat dwa odmienne zdania, ale skoro chcecie spędzić ze sobą życie to któreś(...) na zasadzie "uszczęśliwię tym kochanego mężczyznę a mnie to nic nie szkodzi"bp nawet jeśli dla kogoś ślub nic nie znaczy to chyba nie boli.

 • Re: Jeśli kogoś kochasz, mów mu to wprost

  , znajomych, potem w dzieciach, które zawłaszczysz. Znajdź sobie mężczyznę, który będzie dla ciebie przewodnikiem i dawcą miłości a w nim znajdziesz swoje "siebie". Jak przyjmiesz jego miłość za "siebie" to on zacznie kochać "siebie" w tobie bo on kocha tylko "siebie" a zanim nie staniesz się jego "siebie" może cię tylko pożądać. Jesteś egoistką a on narcyzem. Jak to sobie rozłożysz to sama zakumasz ocb.

 • Re: co to znaczy kochać

  Nie wiedziałam, że kochać znaczy i tyczy się tylko w dwóch kwestiach: mężczyzna-kobieta i kobieta- mężczyznę. Bo ja jeszcze słyszałam że kochać można np: rodziców, dzieci, babcie, dziadka, kota(...), kota, chomiki i może jeszcze komary? Chociaż jak się tak wczuć w tą miłość to można kochać nawet komary. Chociaż zdecydowanie przyjemniej tego kogo się kocha. wiesz jak kochanie komarów ubogaci

 • Re: Kochając pięciominutowego mężczyznę

  Witajcie, ja potrafię kochać się z żoną nawet dwie godziny, łącznie z grą wstępną, jak dochodzę, przestajemy z żoną na chwilę około minuty i kochamy się dalej, ja zawsze czekam aż dojdzie, potem ona mnie dopieszcza ręką.

 • Re: co to znaczy kochać

  Nie wiedziałam, że kochać znaczy i tyczy się tylko w dwóch kwestiach: mężczyzna-kobieta i kobieta- mężczyznę. Bo ja jeszcze słyszałam że kochać można np: rodziców, dzieci, babcie, dziadka, kota(...), kota, chomiki i może jeszcze komary? Chociaż jak się tak wczuć w tą miłość to można kochać nawet komary. Chociaż zdecydowanie przyjemniej tego kogo się kocha.

 • Re: Jak znaleźć w internecie mężczyznę na życie

  jessica To prawda, że w dzisiejszych czasach trudno się dobrać i znaleźć kogoś odpowiedniego dla siebie. Czasami dziwię się nie tylko facetom, ale i samym kobietom - jak fantastycznie(...) po co i jaki ma sens "kochać się" z wredną, egoistyczną i arogancką suką, która nie dość, że ich nie szanuje, to nie jest też żadną gwarancją ani tym bardziej inwestycją na przyszłość. Ja na

 • Re: co to znaczy kochać

  Bo mam mieszane uczucia. Jestem zwykłym żołnierzem. Jak na mężczyznę to za dużo myślisz, za mało robisz. Mieszane? Myślę, że czas jest najlepszym doradcą:}

 • Re: Yann Moix. Rówieśniczki są dla niego za stare

  Jeżeli pan Yann Moix gustuje w małolatach to jego podejście do tematu jest zrozumiałe, ale nie wszystkie też młode kobiety gustują w starszych panach. Niektóre też sobie nie wyobrażają jak można kochać mężczyznę po 50-tce.

 • Re: co to znaczy kochać

  jako nietrafione pomysły trafiają do czyjejś głowy... w końcu też się mówi "znowu jakaś głupota mu do łba strzeliła... " :D Ale mężczyznę bardzo łatwo zrozumieć, od początku wiadomo o co mu chodzi(...) zabawa :) " No ale to że sam poezji nie potrafię stworzyć, to nie znaczy że nie doceniam :) i wcale nie chodzi mi o poezję smaku i aromatu :P Jak bym słyszał naszych polityków... z ich pomysłem na

 • Re: Jak przezwyciężyć problemy w związku

  źle się dzieje jak żonaty facet jest tchórzem i chce mieć żonę i kochankę,bo boi się co dzieci powiedzą.Okłamuje i żonę i tę drugą.Prawda jest taka:"kochać żonatego mężczyznę to jakby wejść nago w pokrzywy,nic nie użyjesz a tylko się nacierpisz"