• Informacje na temat:

  jak kocha mężczyzna

Artykuły na temat: jak kocha mężczyzna
 • Mężczyzna lepiej kocha jesienią

  ...wzrokową; naprawdę nie pamięta, w jakiej byłaś ostatnio sukience i dlaczego przed każdymi imieninami wściekasz się, że nie masz co na siebie włożyć. Rano ma wyższy poziom testosteronu Mężczyzna jest(...) i młodszym, czoło robi się wyższe i wyższe, aż połowa głowy (lub całość) zaczyna lśnić jak lustro. Włosy wypadają z męskich głów za sprawą hormonów. I chociaż nie są znane badania na ten temat, to tzw...

 • Jak kocha kobieta, a jak mężczyzna?

  Kochać to nie znaczy zawsze to samo. Kobieta kocha inaczej niż mężczyzna i czegoś innego w miłości oczekuje. Uczucie zmienia się wraz z przeżytym wspólnie czasem. Po 20 latach rzadko przypomina to z dnia zaręczyn. Zdaniem wielu psychologów rozpad więzi, wygasanie miłości są nieuchronne. Czy rzeczywiście? Profesor Bogdan Wojciszke podpowie nam, jak uniknąć „końca świata” małżonków i partnerów.

 • Niepewność i wątpliwości przeżywają wszyscy zakochani. Jeśli twój partner również szuka odpowiedzi na pytanie, czy go kochasz, niepokoi się tym i zamartwia, to wysyła ci ważny znak. miłości. Magdalena Jankowska Istotą miłości nie jest przeżywanie określonych emocji, ale ich intensywność. Przesada, nadmiar, żar przeżyć to pierwszy znak zakochania.

 • Prezenty dla mężczyzny

  Zbliżają się urodziny lub imieniny twojego mężczyzny a Ty wciąż nie masz pomysłu na upominek dla ukochanego? Sprawdź, jak dobrać idealny prezent dla prawdziwego kinomaniaka!

 • Im więcej mężczyzna daje, tym mocniej kocha!

  Gdy kochasz, chcesz ofiarować partnerowi jak najwięcej. Warto jednak wiedzieć, że w miłości nie trzeba dawać sprawiedliwie, tylko mądrze.

 • Kocha jej synów jak własnych

  Żadna z dwóch żon nie dała mu dziecka, o którym marzył. Los sprawił, że pokochał matkę dwóch chłopców, a malcy całkowicie zawładnęli sercem byłego piłkarza. Twierdzi, że nie brak mu już niczego. Nawet Jacek Rozenek - były mąż Małgosi - nie szczędzi mu pochwał!

 • Przeważnie dogadujecie się niemal bez słów. Ale od czasu do czasu zdarzają się takie sytuacje, kiedy twój partner zachowuje się nieracjonalnie. Tak ci się przynajmniej wydaje. Jak pojąć, o co mu naprawdę chodzi?

 • Kocha, lubi... prześladuje

  Zaczyna się niewinnie. Tajemniczy SMS albo mail. Potem jakiś prezent, kwiaty. Ale, ale... Skąd mężczyzna, którego nigdy nie spotkałam, wie, że lubię lewkonie? Jak to możliwe, że dawny znajomy komplementuje niebieską sukienkę, którą miałam dziś w pracy? Śledzi mnie, wchodzi na mój profil na Facebooku? Stalking, czyli uporczywe prześladowanie, to przestępstwo, które może zrujnować życie.

 • Mężczyzna, który nie potrafi kochać

  ...mnie bardzo ważna, bo byłam już po trzydziestce, gdy go poznałam. On miał dwie córki, które kochał i które mu wystarczały w zupełności. Powinnam była to widzieć, ale nie widziałam. Podobnie jak nie(...). "Mężczyźni, którzy nie potrafią kochać". O mnie i o każdej kobiecie, która żyje z takim facetem. "Może nim być mężczyzna, który po pierwszej, wyjątkowo udanej randce więcej się do ciebie nie odezwie...

 • Marta Handschke: Uczę się rozumieć mężczyzn

  W przeszłości mężczyźni pili, bili, odchodzili, nie było chęci kontaktu. Ludzie nie wiedzieli, jak ze sobą rozmawiać. A teraz mamy środki, żeby się tego uczyć, terapie, większą świadomość jak ze sobą można być - mówi Marta Handschke, autorka książki "Brzuch Matki Boskiej".

Wideo na temat: jak kocha mężczyzna
 • Katarzyna Warnke o zakupach w wykonaniu kobiet i mężczyzn

  Kobiety i mężczyźni na zakupach - czym się różnią? Czy Katarzyna Warnke lubi robić zakupy tak bardzo, jak jej mąż? - Piotr to kocha, umie to robić - zdradziła w "Dzień Dobry TVN". - Ja polecam internet - powiedział aktor Mateusz Janicki. Jak to jest w przypadku muzyka Radosława Liszewskiego? Jakie produkty lubi kupować?

Dyskusje na temat: jak kocha mężczyzna
 • Re: Zatrzymać go seksem?

  Śmieszne są te wasze wypowiedzi. Ze jeśłi go kocha to powinna mu dać, brać do buzi... bo facet ma swoje potrzeby. Albo jak też ktoś napisał: daj ale po zareczynach--taki kompromis. Dziewczyno, chciałaś swój pierwszy raz przeżyć z mężem? To trwaj w tym postanowieniu. Nie uginaj się. Jeśli on Ciebie prawdziwie kocha, to powiniem chcieć Twojego przede wszystkim. Także przed sobą. Dla niego Twoje

 • Re: Mężczyzna lepiej kocha jesienią

  Może i natura tak postanowiła, ale faceci maja taką prostą konstrukcję swojej natury ( jak budowa cepa), że jak tylko zobaczą kawałek tyłka, to już są podlegli kobiecie:))

 • Re: Jego matka mnie nie akceptuje!

  Moim zdaniem: jeśli się kochacie to, zwyczajnie bądźcie ze sobą, i nie zwracaj uwagi na jego matkę: nie jest istotnym czy lubi Cię matka partnera lecz czy On Cię kocha;)) Oczywiście coś zrobić trzeba, moim zdaniem powiedz partnerowi,że masz jej docinków dość, i musi z Nią pogadać' ale jak mężczyzna swojej kobiety- ma jej wyraźnie powiedzieć,że sobie nie życzy, bo jesteś dla Niego najważniejsza

 • Re: Mężczyzna lepiej kocha jesienią

  Jak ci żona wyleje wrzątek na głowę za tzw."niezdradę", to też to będzie fizjologiczne rozładowanie napięcia:))

 • Re: Mąż zostawił mnie dla młodszej

  takiej sytuacji nawet jak mężczyzna wraca już nic nie jest takie same. Wcale nie jest łatwo wybaczyć i żyć jak dawnej a z czasem będzie coraz trudniej . Dzisiaj się pani wydaje że wszystko wróci do(...) pytanie . czy Pani go kocha i dlatego chce Pani żeby wrócił czy urażona duma ( zostawił mnie ) i musze go odzyska żeby pokazać żeby sobie udowodnić ,że jest mój i nikomu go nie oddam bo to będzie moje

 • Re: Mężczyzna lepiej kocha jesienią

  No patrz jak ten na zdjęciu "kocha" kobieta w niego zapatrzona a on zmrużył oczy i patrzy przed siebie.

 • Re: Czego nie robić przy swoim facecie?

  przeszkadza, byleby nie zachowywał się jak jakiś prostak. A jak by mi powiedział że nie mam przy nim w maseczce być to bym na złość ceodziennie sobie robiła i go straszyła, a co! Albo mnie kocha w deszczu(...)Mężczyzna powinien widzieć kobietę zadbaną, ładnie wyglądającą. Jesteśmy długo po ślubie, ale nie widział mnie z wałkami.:) Sytuacje krępujące, np. w toalecie. Gdy przypadkiem wejdzie, przepraszam

 • Re: Mężczyzna lepiej kocha jesienią

  Facet zawsze znajdzie wytłumaczenie do wszystkiego. Nawet jak zdradza, powie że tylko ją kocha. Czysta głupota. Ten kto kocha prawdziwie nigdy nie zdradzi. Dla mnie to oczywiste. No ale Wy jesteście z innej planety, nie patrzycie sercem tylko inną częścią ciała.

 • Re: W jakim wieku najlepiej wziąć ślub?

  , zabezpieczenia, gwarancji,... warunków umożliwiających założenie rodziny. Każdy mężczyzna, który kocha swoją kobietę będzie robił wszystko...... aby to jej ofiarować, dać, zapewnić, stworzyć...... Kiedy to ma(...)Jaki waszym zdaniem jest najlepszy wiek na wyjście za mąż? Mam 22 lata i moja mama cały czas na mnie naciska żebym znalazła sobie męża, a ja czuję że to jeszcze za wcześnie... Jak uważacie? Nie

 • Re: Mężczyzna lepiej kocha jesienią

  Niby tak, można żyć bez mężczyzny, tak samo jak i bez kobiety, tylko co to za życie?