• Informacje na temat:

  jak działa folia aluminiowa

Artykuły na temat: jak działa folia aluminiowa
 • Jak ułatwić sobie prasowanie?

  ...klejem do spodu deski. Folia aluminiowa oddaje ciepło, dzięki temu ubranie będzie prasowane z dwóch stron. Na mocne zagniecenia przygotuj płyn „rozprostowujący” ubrania. Wlej do spryskiwacza(...) olejku cytrynowego lub innego cytrusowego. Płyn działa jak krochmal. Pryska się nim ubrania tuż przed prasowaniem. Pamiętaj, żeby sprawdzić na mało widocznej części ubrania, czy „płyn rozprostowujący...

 • Hybryda: Jak to nosić?

  Lubimy go, bo jest trwały i lśniący. Ale podobno niszczy paznokcie i wywołuje alergie. Manikiur hybrydowy - hit czy kit? Zapytaliśmy fanki, przeciwniczki i specjalistów. Sprawdziliśmy, jakie są najczęściej popełniane błędy i jak po nich naprawić paznokcie.

 • Jak myśleć twórczo

  ...„Nie, tego się po prostu nie da zrobić!”, „Nie ma takiej możliwości”. Masz kłopot. Szukasz rozwiązań. I jakbyś waliła głową w mur. Może to nie mur, tylko... ścianki pudełka, w którym zamknęły cię własne myśli. Da się z tego wyjść. Wystarczy zastosować myślenie „out of the box”, dosłownie: „poza pudełkiem”. I znaleźć nowe, twórcze rozwiązania! Jak tego dokonać? Sprawdzam na sobie.

 • Pomysłowy jak... złodziej

  ...również oderwała. Nie wiedziała tylko, że w odzież wszyte są specjalne zabezpieczenia. Przez kilkadziesiąt minut wmawiała nam, że rzeczy należą do jej córki i zostały kupione wiele miesięcy temu. Tę samą(...) samo nieskuteczny, jak wieszanie płyty kompaktowej na wewnętrznym lusterku samochodu w przeświadczeniu, że w ten sposób radar nie zarejestruje przekroczenia prędkości. Jeszcze innym złodziejskim...

 • Cypr: Tu nastrojowo przywitasz Nowy Rok

  Nie lubisz zimy? Sprawdź, jak na Cyprze spędza się święta Bożego Narodzenia i sylwestra. Warto tam pojechać!

 • Proste sposoby na pięknie, gładkie włosy

  Niemal każda kobieta marzy o pięknych, długich i gładkich włosach. Niestety, rzeczywistość często nas nie rozpieszcza, a nasza fryzura sprawia wrażenie wiecznie napuszonej. Jak sprawić, by nasze włosy lśniły bez konieczności wizyty u fryzjera?

 • Odmienne stany świadomości

  Celebryci "kochają" kokainę, młode matki - środki nasenne. Studenci palą trawkę, a dzieciaki ryzykują życie, eksperymentując z dopalaczami. Co i jak biorą Polacy? I najważniejsze - dlaczego to robią?

 • Jedz to, co daje supermoc!

  Czyli te produkty, które zawierają cenne dla zdrowia składniki. Przedstawiamy naszą listę (kolejność nie ma znaczenia) i propozycje, jak z niej korzystać, aby posiłki nie traciły tego, co dla nas równie ważne - smaku.

 • Choroba wrzodowa. Co jeść, aby uniknąć jej zaostrzenia?

  Odżywianie przy chorobie wrzodowej wymaga szczególnie właściwego doboru potraw i ich składników, które pomogą złagodzić dolegliwości i nie wywołają stanów zapalnych. Dlatego proponowane poniżej posiłki są zarówno lekkostrawne, jak i smaczne, a przygotowała je Alicja Kalińska z poradni dietetycznej SetPoint.

 • Najlepsze patenty na czyszczenie srebrnych sztućców

  ...wodą. Nie wycieraj! Odłóż do wyschnięcia w nasłonecznionym miejscu.  Ze zmatowiałymi srebrami poradzi sobie folia aluminiowa. Wyłóż garnek folią aluminiową, nalej zimnej wody i dodaj 2 łyżeczki(...) i 2 łyżek stołowych amoniaku. Dalej postępuj jak w przypadku kąpieli octowej.  Kąpiel w wywarze szczawiowym. Włóż srebrne sztućce na 10 minut do przecedzonego wywaru po ugotowaniu szczawiu...

Dyskusje na temat: jak działa folia aluminiowa
 • Re: Body wrapping - jak to działa?

  dzidzie lub i dziadzie, head lub i mózg "wrapping"? pornolalą natalką lub i jakąś dżoaną (nawet u petru.haja) potem "na salunach"? tanio lub i według "zasług". Może "folia" aluminiowa?