• Informacje na temat:

  jak dbać o rękawiczki skórzane

Artykuły na temat: jak dbać o rękawiczki skórzane
 • Jak dbać o rękawiczki?

  Rękawiczki będą rzadziej wymagały gruntownej renowacji, jeśli będziesz o nie regularnie dbała. Przede wszystkim, nie dopuść do ich mocnego zabrudzenia, tylko czyść je na bieżąco. Dobrze też byłoby, gdybyś po każdym użyciu wsypywała do środka rękawiczek odrobinę talku i potrząsała nimi. Nie stwardnieją!

 • Diabeł tkwi w szczegółach. Niekoniecznie od Prady

  O tym, że gustowne dodatki mogą zupełnie odmienić stylizację, widziały już nasze babcie. To dlatego w ich szafach można było znaleźć chusty, apaszki, rękawiczki, różnej wielkości torebki i kapelusze. Jeśli do tej pory nie doceniałaś mocy tych przedmiotów, najwyższa pora to zmienić.

 • Wierność? Trudna sprawa

  Jak Włoszka tłucze w złości porcelanę. Po kłótni z mężem pakuje walizkę i wyprowadza się z domu. A potem wraca. I przyznaje - wcale nie jest taka wyzwolona. Peszą ją erotyczne sceny w filmie, imponują opiekuńczy macho, przy których można czuć się bezpiecznie. A ona sama chętnie dba o domowe ognisko. Katarzyna Glinka: zbuntowana tradycjonalistka.

 • Modna i... bezpieczna

  ...leżącego na poboczu odbija promienie słoneczne, kierując je wprost do oczu kierowcy. Rękawiczki samochodowe Skórzane rękawiczki bez palców, zapinane na nadgarstku, czyli tzw.  "samochodówki" poprawiają(...). Okulary słoneczne Bez nich za kółkiem ani rusz. I nie ważne, czy preferujesz te policyjne, w cienkich, metalowych oprawkach, jakie Tom Cruise nosił w "Top Gun", czy bardziej romantyczne, przywodzące...