• Informacje na temat:

  imiona w stanach

Artykuły na temat: imiona w stanach
 • Nazwij robaka imieniem byłego chłopaka

  Jak zemścić się na swoim ex i dać upust wściekłości? Pracownicy ogrodu zoologicznego w Wielkiej Brytanii mają niecodzienny pomysł.

 • Miłość niejedno ma imię

  Trudno określić, czym jest miłość. Uczuciem, relacją międzyludzką, stanem ducha, darem czy przekleństwem? O rodzajach miłości i ich wpływie na nasze postępowanie, odczuwanie, a nawet życie rozmawiam z Eugenią Herzyk, psychoterapeutką i specjalistką zajmującą się pomocą osobom – głównie kobietom – uzależnionym od miłości.

 • Ból brzucha niejedno ma imię

  Może być nagły lub przewlekły, umiejscowiony bardziej z prawej albo z lewej strony. Lepiej go nie lekceważyć, bo może sygnalizować zagrożenie życia. Z danych Google wynika, że Polacy najczęściej szukają w internecie informacji na temat bólu brzucha.

 • Zniszczy chaos w imię ładu

  Jest to runa olbrzyma świadomego swej mocy, potęgi. Z tym młotem w reku olbrzym odpiera ataki wszelkich zawistnych sił, które można zniszczyć.

 • Natasza i Janusz: Mamy imię dla syna

  Niedawno obchodził 54. urodziny. Deklaruje, że gotów jest jeszcze raz zostać tatą, bo nie boi się dojrzałego ojcostwa. Tak samo jak innych wyzwań...

 • Rozpacz niejedno ma imię

  Nikt nie potrafił zrozumieć bólu i pustki, jakie czułam po śmierci mojego męża.

 • Co oznacza imię córki Heidi Klum?

  ...po prostu jako Lou. Jak na ironię w Stanach Zjednoczonych to imię częściej występuje w bardziej prowincjonalnym wydaniu jak Emmy Lou czy Lou-Ann, niż w tak wyrafinowanym europejskim stylu" - dodaje Satran. "Lou brzmi wytwornie, szykownie, a jednocześnie jest praktyczne i prawdziwe, zupełnie jak imiona Heidi i Seala!" - podsumowuje ekspertka. Drugie imię - Sulola - pochodzi z ojczyzny Seala...

 • Imię dla dziecka

  ...dzieci swoje imiona zawdzięczają bohaterom popularnych seriali telewizyjnych. Panująca moda nie jest jednak najlepszym doradcą. Pomyśl, jak dziecko będzie kiedyś czuło się z takim imieniem. Czy(...) dzielnicy, w której znajduje się szpital, gdzie dziecko przyszło na świat. Do aktu urodzenia wpisuje się nazwisko, imię lub imiona, płeć, miejsce i datę urodzenia, nazwisko i nazwiska rodowe rodziców, ich...

 • Wiele imion pecha

  Pech może dopaść każdego i nie tylko trzynastego w piątek. Mówi o tym tradycja, ale też statystyki opracowane przez uczonych.

 • W imię miłości

  Ania Przybylska dla ukochanego zrezygnowała z kariery w Hollywood "Po tym, jak film Izolator, w którym zagrała główną żeńską rolę, był pokazywany na festiwalach w Stanach Zjednoczonych, Ania miała propozycje filmowe zza oceanu. Nie przyjęła ich jednak" - zdradziła dziennikarzom menedżerka aktorki. Co stanęło na przeszkodzie? Partner Ani, piłkarz Jarosław Bieniuk, był wówczas związany...

Wideo na temat: imiona w stanach
 • Katarzyna Burzyńska odlicza dni do porodu

  Prezenterka znana m.in. z „Pytania na śniadanie” jest już w dziewiątym miesiącu ciąży i lada dzień urodzi syna. Chłopczyk prawdopodobnie będzie miał na imię Henryk. Psychicznie nie jestem jeszcze gotowa na to, że zostanę mamą. Nie umiem sobie wyobrazić tego stanu, to po prostu musi się zdarzyć, więc czekam – mówi Katarzyna Burzyńska. (źródło: Newseria Lifestyle)

Dyskusje na temat: imiona w stanach
 • Re: Marina urodziła! Znamy płeć dziecka

  Człowieku ta twoja Samanta i Vanesa to w Polsce przeżytek.Były modne kilka lat temu.Dziś te Jessiki,Shamanty itd mają po dwzdzieścia parę lat.Przespałeś koleś kilka lat.Sama lubię ładne imiona ale oryginalne i rzadkie a nie snobujące się na zagranicznośc.Jesteś zakompleksiony ,chyba w Stanach ktoś tobą pomiatał.